Ponuda po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 1
Žil Visente - Porto
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10. (Pon) | 19:15 | Sporting Braga-Žil Visente | 1.62 | 3.70 | 5.55 | 1.74 | 2.05 | (11) |
| 23.10. (Pet) | 19:45 | Vitoria Gimaraeš-Maritimo | 1.50 | 3.92 | 6.18 | 1.83 | 1.88 | (6) |
| 24.10. (Sub) | 14:30 | Estrelja Amadora-Kasa Pia | 1.72 | 3.44 | 4.71 | 1.76 | 1.94 | (6) |
| 24.10. (Sub) | 17:00 | Alverka-Arouka | 2.13 | 3.24 | 3.24 | 1.84 | 1.86 | (6) |
| 24.10. (Sub) | 19:30 | Žil Visente-Porto | 7.16 | 4.06 | 1.43 | 1.82 | 1.88 | (6) |
| 25.10. (Ned) | 14:30 | Estoril Praia-Moreirense | 1.85 | 3.51 | 3.85 | 1.95 | 1.77 | (6) |
| 25.10. (Ned) | 18:00 | Nasional Madeira-Sporting Braga | 6.15 | 3.95 | 1.49 | 1.90 | 1.81 | (6) |
| 25.10. (Ned) | 18:00 | Rio Ave-Famalikao | 3.65 | 3.24 | 2.00 | 1.71 | 2.01 | (6) |
| 25.10. (Ned) | 20:30 | Sporting Lisabon-Akademiko Vizeu | 1.20 | 6.04 | 11.05 | 2.67 | 1.41 | (6) |
| 26.10. (Pon) | 17:45 | Santa Klara-Benfika | 6.94 | 4.09 | 1.40 | 1.86 | 1.81 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Žil Visente
Porto
- Porto je pobednik u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Portugalija 1
- Ukupan broj golova na mečevima tima Porto je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Portugalija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 7.00 | 4.00 | 1.45 | 1.82 | 1.87 | |
| Brazilbet | 7.00 | 3.95 | 1.45 | 1.82 | 1.89 | |
| Lob | 7.60 | 4.10 | 1.40 | 1.82 | 1.88 | |
| Meridian | 7.40 | 4.10 | 1.45 | |||
| Oktagonbet | 6.95 | 3.95 | 1.44 | 1.82 | 1.87 | |
| Superbet | 7.00 | 4.25 | 1.39 | 1.80 | 1.90 | |
| Prosečne kvote | 7.16 | 4.06 | 1.43 | 1.82 | 1.88 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 8 | 8 | 0 | 0 | 20 | : | 4 | (+16) | 24 |
| 2 | Benfika | 8 | 6 | 1 | 1 | 24 | : | 7 | (+17) | 19 |
| 3 | Sporting Lisabon | 8 | 5 | 3 | 0 | 20 | : | 9 | (+11) | 18 |
| 4 | Santa Klara | 8 | 5 | 3 | 0 | 12 | : | 4 | (+8) | 18 |
| 5 | Arouka | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | : | 7 | (+4) | 14 |
| 6 | Akademiko Vizeu | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | : | 10 | (+1) | 14 |
| 7 | Alverka | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | : | 12 | (+1) | 11 |
| 8 | Žil Visente | 7 | 3 | 2 | 2 | 6 | : | 5 | (+1) | 11 |
| 9 | Sporting Braga | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | (0) | 11 |
| 10 | Estrelja Amadora | 8 | 2 | 4 | 2 | 14 | : | 15 | (-1) | 10 |
| 11 | Moreirense | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 15 | (-7) | 8 |
| 12 | Maritimo | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 14 | (-5) | 8 |
| 13 | Famalikao | 8 | 1 | 4 | 3 | 10 | : | 11 | (-1) | 7 |
| 14 | Rio Ave | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | : | 17 | (-9) | 7 |
| 15 | Vitoria Gimaraeš | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | : | 10 | (-5) | 5 |
| 16 | Nasional Madeira | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 | : | 18 | (-9) | 4 |
| 17 | Kasa Pia | 8 | 1 | 1 | 6 | 3 | : | 17 | (-14) | 4 |
| 18 | Estoril Praia | 8 | 0 | 2 | 6 | 4 | : | 12 | (-8) | 2 |
1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | : | 2 | 12 | |
| 2. | Benfika | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 4 | 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | : | 3 | 9 | |
| 3. | Sporting Lisabon | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 5 | 10 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 8 | |
| 4. | Santa Klara | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 2 | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 10 | |
| 5. | Arouka | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 3 | 9 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 5 | |
| 6. | Akademiko Vizeu | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | 8 | |
| 7. | Alverka | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | : | 7 | 6 | |
| 8. | Žil Visente | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | |
| 9. | Sporting Braga | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | 5 | |
| 10. | Estrelja Amadora | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 7 | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | 5 | |
| 11. | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 7 | 4 | |
| 12. | Maritimo | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 4 | |
| 13. | Famalikao | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 5 | |
| 14. | Rio Ave | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 11 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 3 | |
| 15. | Vitoria Gimaraeš | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | : | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 8 | 0 | |
| 16. | Nasional Madeira | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 10 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 1 | |
| 17. | Kasa Pia | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 13 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 4 | |
| 18. | Estoril Praia | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 7 | 0 | |
Žil Visente
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Uniao Santarem | 2:2 | 3+ | Portugalija, Kup | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Moreirense | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Maritimo | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Benfika | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Akademiko Vizeu | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Famalikao | 0:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Kasa Pia | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Rio Ave | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Sporting Lisabon | 0:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Arouka | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 |
Porto
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Betis | 2:3 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Maritimo | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Benfika | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Kasa Pia | 4:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 08.09.2026 | Mančester Siti | 0:2 | 0-2 | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Moreirense | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Akademiko Vizeu | 3:0 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Arouka | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Rio Ave | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Alverka | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2026 | 0:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 18.08.2025 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 19.01.2025 | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2024/2025 | |||
| 10.08.2024 | 0:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2024/2025 | |||
| 25.02.2024 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2023/2024 | |||
| 23.09.2023 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2023/2024 | |||
| 26.02.2023 | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2022/2023 | |||
| 21.12.2022 | 0:2 | 0-2 | Portugalija, LK | 2022/2023 | |||
| 03.09.2022 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2022/2023 | |||
| 27.02.2022 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2021/2022 | |||
| 24.09.2021 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2021/2022 | |||
| 06.03.2021 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2020/2021 | |||
| 29.01.2021 | 0:2 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2020/2021 | |||
| 24.10.2020 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2020/2021 | |||
| 28.01.2020 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2019/2020 | |||
| 10.08.2019 | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2019/2020 | |||
| 02.03.2016 | 0:2 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2015/2016 | |||
| 03.02.2016 | 0:3 | 3+ | Portugalija, Kup | 2015/2016 | |||
| 10.05.2015 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2014/2015 | |||
| 03.01.2015 | 1:5 | 3+ | Portugalija 1 | 2014/2015 | |||
| 16.02.2014 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2013/2014 | |||
| 14.09.2013 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2013/2014 | |||
| 28.01.2013 | 0:5 | 3+ | Portugalija 1 | 2012/2013 | |||
| 19.08.2012 | 0:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2012/2013 | |||
| 29.01.2012 | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2011/2012 | |||
| 19.08.2011 | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2011/2012 | |||
| 29.01.2011 | 2:2 | 3+ | Portugalija, LK | 2010/2011 | |||
| 27.02.2008 | 0:1 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2007/2008 | |||
| 02.04.2006 | 0:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2005/2006 | |||
| 28.11.2005 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2005/2006 | |||
| 03.04.2005 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2004/2005 | |||
| 13.11.2004 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2004/2005 | |||
| 03.04.2004 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2003/2004 | |||
| 30.11.2003 | 1:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2003/2004 | |||
| 02.02.2003 | 3:5 | 3+ | Portugalija 1 | 2002/2003 | |||
| 15.09.2002 | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2002/2003 | |||
| 30.03.2002 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2001/2002 | |||
| 25.11.2001 | 2:5 | 3+ | Portugalija 1 | 2001/2002 | |||
| 09.04.2001 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2000/2001 | |||
| 04.11.2000 | 2:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2000/2001 |
| Žil Visente | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 40 | 5 | 5 | 30 | 32:86 | (-54) | 118 | 0,80 | 2,15 | 2,95 | 18 | 22 | 45:55 |
| Domaćin | 20 | 4 | 4 | 12 | 23:41 | (-18) | 64 | 1,15 | 2,05 | 3,20 | 9 | 11 | 45:55 |
| Gost | 20 | 1 | 1 | 18 | 9:45 | (-36) | 54 | 0,45 | 2,25 | 2,70 | 9 | 11 | 45:55 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari