Ponuda po danu
Po takmičenju
Južna Koreja, Južna Koreja 1 - 1.deo
Gvangju FK - Jeju
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 10:00 | Anjang-Gangvon | 3.16 | 3.15 | 2.27 | 1.69 | 2.07 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 10:00 | Gimčeon Sangmu-Gvangju FK | 1.54 | 4.05 | 5.62 | 2.06 | 1.70 | (11) |
| 08.09. (Uto) | 10:30 | Inčeon Junajted-Bučeon 1995 | 1.77 | 3.36 | 4.63 | 1.70 | 2.06 | (8) |
| 08.09. (Uto) | 10:30 | Ulsan HD-Seul | 3.17 | 3.52 | 2.10 | 2.17 | 1.63 | (8) |
| 09.09. (Sre) | 08:30 | Dedžon-Anjang | 1.61 | 3.80 | 4.65 | 1.92 | 1.80 | (2) |
| 09.09. (Sre) | 08:30 | Gangvon-Jeonbuk Hju. M. | 2.43 | 3.03 | 2.81 | 1.63 | 2.15 | (2) |
| 09.09. (Sre) | 08:30 | Gvangju FK-Jeju | 3.97 | 3.35 | 1.83 | 1.72 | 2.00 | (2) |
| 09.09. (Sre) | 08:30 | Pohang Stilers-Gimčeon Sangmu | 2.36 | 3.05 | 2.88 | 1.64 | 2.12 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Gvangju FK
Jeju
(Jeju Junajted, Bučeon, Pučon)
- Gvangju FK je bez pobede u poslednjih 24 mečeva u takmičenju Južna Koreja 1 - 1.deo.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Seul | 27 | 18 | 5 | 4 | 53 | : | 21 | (+32) | 59 |
| 2 | Jeonbuk Hju. M. | 27 | 11 | 9 | 7 | 34 | : | 23 | (+11) | 42 |
| 3 | Ulsan HD | 27 | 12 | 5 | 10 | 41 | : | 37 | (+4) | 41 |
| 4 | Jeju | 27 | 10 | 9 | 8 | 31 | : | 27 | (+4) | 39 |
| 5 | Gangvon | 25 | 9 | 10 | 6 | 30 | : | 24 | (+6) | 37 |
| 6 | Dedžon | 27 | 9 | 8 | 10 | 40 | : | 32 | (+8) | 35 |
| 7 | Pohang Stilers | 27 | 10 | 5 | 12 | 24 | : | 31 | (-7) | 35 |
| 8 | Inčeon Junajted | 26 | 9 | 7 | 10 | 32 | : | 29 | (+3) | 34 |
| 9 | Anjang | 26 | 8 | 10 | 8 | 33 | : | 39 | (-6) | 34 |
| 10 | Bučeon 1995 | 27 | 7 | 10 | 10 | 28 | : | 34 | (-6) | 31 |
| 11 | Gimčeon Sangmu | 26 | 4 | 15 | 7 | 24 | : | 32 | (-8) | 27 |
| 12 | Gvangju FK | 26 | 1 | 9 | 16 | 16 | : | 57 | (-41) | 12 |
Gimčeon Sangmu ispada na kraju sezone.
1-2.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Azijsku Liga Šampiona
1-2.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Azijsku Liga Šampiona
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Seul | 13 | 8 | 2 | 3 | 22 | : | 10 | 26 | 14 | 10 | 3 | 1 | 31 | : | 11 | 33 | |
| 2. | Jeonbuk Hju. M. | 13 | 7 | 2 | 4 | 20 | : | 13 | 23 | 14 | 4 | 7 | 3 | 14 | : | 10 | 19 | |
| 3. | Ulsan HD | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | : | 22 | 19 | 14 | 6 | 4 | 4 | 18 | : | 15 | 22 | |
| 4. | Jeju | 17 | 5 | 7 | 5 | 18 | : | 18 | 22 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | : | 9 | 17 | |
| 5. | Gangvon | 12 | 4 | 6 | 2 | 16 | : | 11 | 18 | 13 | 5 | 4 | 4 | 14 | : | 13 | 19 | |
| 6. | Dedžon | 13 | 3 | 5 | 5 | 14 | : | 15 | 14 | 14 | 6 | 3 | 5 | 26 | : | 17 | 21 | |
| 7. | Pohang Stilers | 11 | 3 | 2 | 6 | 4 | : | 10 | 11 | 16 | 7 | 3 | 6 | 20 | : | 21 | 24 | |
| 8. | Inčeon Junajted | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | : | 14 | 15 | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 | : | 15 | 19 | |
| 9. | Anjang | 13 | 3 | 5 | 5 | 15 | : | 23 | 14 | 13 | 5 | 5 | 3 | 18 | : | 16 | 20 | |
| 10. | Bučeon 1995 | 15 | 3 | 6 | 6 | 16 | : | 22 | 15 | 12 | 4 | 4 | 4 | 12 | : | 12 | 16 | |
| 11. | Gimčeon Sangmu | 12 | 1 | 8 | 3 | 10 | : | 16 | 11 | 14 | 3 | 7 | 4 | 14 | : | 16 | 16 | |
| 12. | Gvangju FK | 14 | 1 | 4 | 9 | 11 | : | 29 | 7 | 12 | 0 | 5 | 7 | 5 | : | 28 | 5 | |
Gvangju FK
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Seul | 2:5 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 26.08.2026 | Gangvon | 2:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Inčeon Junajted | 0:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 19.08.2026 | Ulsan Sitizen | 1:0 | 0-2 | Južna Koreja, Kup | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Pohang Stilers | 1:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Bučeon 1995 | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Dedžon | 0:2 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 29.07.2026 | Čeonan Siti | 1:0 | 0-2 | Južna Koreja, Kup | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Jeju | 1:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 22.07.2026 | Gimčeon Sangmu | 1:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 |
Jeju
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Ulsan HD | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Dedžon | 3:1 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 25.08.2026 | Pohang Stilers | 1:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Gimčeon Sangmu | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 19.08.2026 | Anjang | 1:2 | 3+ | Južna Koreja, Kup | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Anjang | 2:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Jeonbuk Hju. M. | 3:1 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Inčeon Junajted | 3:3 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 29.07.2026 | Hvaseong | 2:2 | 3+ | Južna Koreja, Kup | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Gvangju FK | 2:1 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Gvangju FK | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 30 | 12 | 9 | 9 | 32:29 | (+3) | 61 | 1,07 | 0,97 | 2,03 | 19 | 11 | 63:37 |
| Domaćin | 14 | 6 | 2 | 6 | 13:15 | (-2) | 28 | 0,93 | 1,07 | 2,00 | 9 | 5 | 64:36 |
| Gost | 16 | 6 | 7 | 3 | 19:14 | (+5) | 33 | 1,19 | 0,88 | 2,06 | 10 | 6 | 63:38 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari