Ponuda po danu
Po takmičenju
Slovenija, Slovenija 2
Jadran Dekani - Bistrica Sl.Bistrica
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 13:00 | Ilirija-Triglav | 3.23 | 3.58 | 1.92 | 2.20 | 1.56 | (10) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Jadran Dekani-Bistrica Sl.Bistrica | 2.26 | 3.15 | 2.85 | 1.72 | 1.94 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Bilje-Vrhnika | 1.87 | 3.47 | 3.48 | 1.99 | 1.68 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Krka-Brežice 1919 | 1.77 | 3.49 | 3.89 | 2.02 | 1.65 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Krško-Rudar Velenje | 5.39 | 3.91 | 1.50 | 2.02 | 1.65 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Tabor-Primorje | 1.54 | 3.69 | 5.26 | 1.87 | 1.77 | (7) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Beltinci-Dravinja | 1.35 | 4.59 | 6.36 | 2.53 | 1.42 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Jesenice-Slovan Ljubljana | 1.95 | 3.51 | 3.13 | 2.15 | 1.58 | (7) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Jadran Dekani
Bistrica Sl.Bistrica
- Bistrica Sl.Bistrica je bez poraza u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Slovenija 2
- Na utakmicama tima Jadran Dekani broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Slovenija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.25 | 3.35 | 2.70 | 1.78 | 1.93 | |
| BetOle | 2.25 | 3.03 | 2.83 | 1.71 | 1.93 | |
| Brazilbet | 2.25 | 3.00 | 2.85 | 1.70 | 1.95 | |
| Lob | 2.25 | 3.10 | 2.90 | 1.73 | 1.96 | |
| MaxBet | 2.25 | 3.10 | 2.90 | 1.70 | 1.93 | |
| MerkurXtip | 2.20 | 3.15 | 2.80 | 1.70 | 1.95 | |
| Oktagonbet | 2.25 | 3.05 | 2.85 | 1.71 | 1.93 | |
| Soccerbet | 2.23 | 3.35 | 2.95 | 1.68 | 1.93 | |
| Superbet | 2.40 | 3.20 | 2.72 | 1.77 | 1.92 | |
| Tašbet | 2.30 | 3.15 | 3.00 | 1.75 | 1.95 | |
| Prosečne kvote | 2.26 | 3.15 | 2.85 | 1.72 | 1.94 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor | 13 | 10 | 1 | 2 | 26 | : | 10 | (+16) | 31 |
| 2 | Triglav | 13 | 9 | 1 | 3 | 27 | : | 12 | (+15) | 28 |
| 3 | Beltinci | 13 | 9 | 1 | 3 | 39 | : | 17 | (+22) | 28 |
| 4 | Bistrica Sl.Bistrica | 13 | 7 | 2 | 4 | 19 | : | 16 | (+3) | 23 |
| 5 | Ilirija | 13 | 7 | 1 | 5 | 24 | : | 13 | (+11) | 22 |
| 6 | Bilje | 13 | 7 | 0 | 6 | 23 | : | 27 | (-4) | 21 |
| 7 | Rudar Velenje | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | : | 20 | (+3) | 19 |
| 8 | Jesenice | 13 | 5 | 3 | 5 | 22 | : | 21 | (+1) | 18 |
| 9 | Slovan Ljubljana | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | : | 21 | (-7) | 17 |
| 10 | Primorje | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | : | 17 | (-4) | 16 |
| 11 | Jadran Dekani | 13 | 4 | 4 | 5 | 7 | : | 8 | (-1) | 16 |
| 12 | Vrhnika | 13 | 4 | 2 | 7 | 12 | : | 22 | (-10) | 14 |
| 13 | Dravinja | 13 | 4 | 2 | 7 | 19 | : | 26 | (-7) | 14 |
| 14 | Krka | 13 | 4 | 1 | 8 | 17 | : | 22 | (-5) | 13 |
| 15 | Krško | 13 | 2 | 3 | 8 | 9 | : | 27 | (-18) | 9 |
| 16 | Brežice 1919 | 13 | 1 | 4 | 8 | 12 | : | 27 | (-15) | 7 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tabor | 7 | 7 | 0 | 0 | 13 | : | 2 | 21 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 8 | 10 | |
| 2. | Triglav | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | : | 5 | 16 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | : | 7 | 12 | |
| 3. | Beltinci | 7 | 6 | 0 | 1 | 25 | : | 8 | 18 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | : | 9 | 10 | |
| 4. | Bistrica Sl.Bistrica | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | : | 8 | 15 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 8 | 8 | |
| 5. | Ilirija | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 | : | 6 | 16 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | : | 7 | 6 | |
| 6. | Bilje | 7 | 5 | 0 | 2 | 14 | : | 9 | 15 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 18 | 6 | |
| 7. | Rudar Velenje | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | : | 4 | 16 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | : | 16 | 3 | |
| 8. | Jesenice | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | : | 11 | 11 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 7 | |
| 9. | Slovan Ljubljana | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 11 | 7 | 2 | 0 | 5 | 7 | : | 17 | 6 | |
| 10. | Primorje | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | 10 | 8 | 1 | 3 | 4 | 5 | : | 11 | 6 | |
| 11. | Jadran Dekani | 7 | 3 | 3 | 1 | 5 | : | 2 | 12 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | : | 6 | 4 | |
| 12. | Vrhnika | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 10 | 10 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | : | 12 | 4 | |
| 13. | Dravinja | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 13 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | : | 13 | 5 | |
| 14. | Krka | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 5 | 7 | 8 | 2 | 0 | 6 | 9 | : | 17 | 6 | |
| 15. | Krško | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | : | 17 | 7 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 10 | 2 | |
| 16. | Brežice 1919 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 15 | 5 | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | : | 12 | 2 | |
Jadran Dekani
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Dravinja | 0:1 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Brežice 1919 | 0:0 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Triglav | 0:1 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Vrhnika | 1:0 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.10.2026 | Bilje | 0:2 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | Ilirija | 1:0 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Krka | 2:1 | 3+ | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Beltinci | 0:0 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Tabor | 0:0 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Krško | 0:0 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 |
Bistrica Sl.Bistrica
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Krško | 2:0 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Jesenice | 3:1 | 3+ | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Primorje | 1:0 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Slovan Ljubljana | 1:1 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Rudar Velenje | 3:1 | 3+ | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Tabor | 0:1 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Dravinja | 1:3 | 3+ | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Brežice 1919 | 2:1 | 3+ | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Triglav | 0:1 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Vrhnika | 2:0 | 0-2 | Slovenija 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2026 | 1:0 | 0-2 | Slovenija 2 | 2025/2026 | |||
| 21.09.2025 | 0:2 | 0-2 | Slovenija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2025 | 2:8 | 3+ | Slovenija 2 | 2024/2025 | |||
| 09.11.2024 | 1:1 | 0-2 | Slovenija 2 | 2024/2025 | |||
| 19.11.2023 | 0:1 | 0-2 | Slovenija 2 | 2023/2024 | |||
| 25.10.2023 | 1:4 | 3+ | Slovenija 2 | 2023/2024 | |||
| 12.11.2022 | 1:1 | 0-2 | Slovenija 2 | 2022/2023 | |||
| 30.07.2022 | 0:1 | 0-2 | Slovenija 2 | 2022/2023 |
| Jadran Dekani | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:18 | (-12) | 24 | 0,75 | 2,25 | 3,00 | 6 | 2 | 75:25 |
| Domaćin | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | (-3) | 9 | 0,75 | 1,50 | 2,25 | 3 | 1 | 75:25 |
| Gost | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | (-9) | 15 | 0,75 | 3,00 | 3,75 | 3 | 1 | 75:25 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari