Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 2
Karlsrue - Energi Kotbus
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 11:30 | Grojter Firt-Hajdenhajm 1846 | 2.95 | 3.90 | 2.18 | 2.80 | 1.42 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 11:30 | Herta-Magdeburg | 1.93 | 4.15 | 3.36 | 3.25 | 1.33 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 11:30 | Osnabrik-Ajntr. Braunšvajg | 2.24 | 3.59 | 3.03 | 2.22 | 1.64 | (11) |
| 11.09. (Pet) | 16:30 | Darmštat 98-Arminija Bilefeld | 2.72 | 3.59 | 2.29 | 2.33 | 1.55 | (8) |
| 11.09. (Pet) | 16:30 | Nirnberg-Hanover 96 | 2.58 | 3.63 | 2.37 | 2.47 | 1.49 | (8) |
| 12.09. (Sub) | 11:00 | Ajntr. Braunšvajg-Dinamo Drezden | 2.64 | 3.47 | 2.38 | 2.18 | 1.61 | (7) |
| 12.09. (Sub) | 11:00 | Bohum-Grojter Firt | 1.90 | 3.71 | 3.43 | 2.32 | 1.55 | (7) |
| 12.09. (Sub) | 11:00 | Magdeburg-Kajzerslautern | 2.11 | 3.64 | 2.95 | 2.48 | 1.49 | (7) |
| 12.09. (Sub) | 18:30 | Sent Pauli 1910-Volfsburg | 2.67 | 3.54 | 2.32 | 2.25 | 1.58 | (6) |
| 13.09. (Ned) | 09:30 | Hajdenhajm 1846-Holštajn Kil | 2.03 | 3.77 | 3.05 | 2.60 | 1.48 | (3) |
| 13.09. (Ned) | 09:30 | Karlsrue-Energi Kotbus | 1.78 | 4.00 | 3.67 | 2.84 | 1.41 | (3) |
| 13.09. (Ned) | 09:30 | Osnabrik-Herta | 2.96 | 3.58 | 2.14 | 2.31 | 1.59 | (3) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Karlsrue
Energi Kotbus
- Energi Kotbus je bez pobede u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Nemačka 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Energi Kotbus je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Nemačka 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nirnberg | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | : | 5 | (+8) | 10 |
| 2 | Herta | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | : | 4 | (+6) | 9 |
| 3 | Volfsburg | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 6 | (+4) | 8 |
| 4 | Kajzerslautern | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 1 | (+4) | 8 |
| 5 | Hajdenhajm 1846 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | : | 10 | (0) | 6 |
| 6 | Magdeburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 6 | (0) | 6 |
| 7 | Bohum | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 3 | (0) | 6 |
| 8 | Karlsrue | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 8 | (-2) | 5 |
| 9 | Arminija Bilefeld | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 8 | (-1) | 4 |
| 10 | Grojter Firt | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 8 | (-1) | 4 |
| 11 | Energi Kotbus | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | : | 12 | (-2) | 4 |
| 12 | Hanover 96 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 4 |
| 13 | Ajntr. Braunšvajg | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | : | 7 | (+2) | 3 |
| 14 | Sent Pauli 1910 | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 3 |
| 15 | Holštajn Kil | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | : | 8 | (-2) | 3 |
| 16 | Osnabrik | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | (-3) | 3 |
| 17 | Dinamo Drezden | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 10 | (-5) | 3 |
| 18 | Darmštat 98 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | (-5) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nirnberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 4 | 4 | |
| 2. | Herta | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Volfsburg | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 6 | |
| 4. | Kajzerslautern | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 5. | Hajdenhajm 1846 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | : | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 4 | 0 | |
| 6. | Magdeburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | |
| 7. | Bohum | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | |
| 8. | Karlsrue | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 9. | Arminija Bilefeld | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | |
| 10. | Grojter Firt | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 4 | 4 | |
| 11. | Energi Kotbus | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 7 | 1 | |
| 12. | Hanover 96 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 13. | Ajntr. Braunšvajg | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 3 | |
| 14. | Sent Pauli 1910 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | |
| 15. | Holštajn Kil | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 16. | Osnabrik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 17. | Dinamo Drezden | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 8 | 0 | |
| 18. | Darmštat 98 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
Karlsrue
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Hanover 96 | 2:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Volfsburg | 2:5 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Projsen Minster | 2:1 | 3+ | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Kajzerslautern | 0:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Arminija Bilefeld | 2:1 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 17.05.2026 | Bohum | 1:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2025/2026 | |||
| 08.05.2026 | Paderborn 07 | 2:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Darmštat 98 | 2:1 | 3+ | Nemačka 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Hanover 96 | 1:3 | 3+ | Nemačka 2 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | 07 Elversberg | 0:3 | 3+ | Nemačka 2 | 2025/2026 |
Energi Kotbus
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Volfsburg | 4:4 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Grojter Firt | 3:4 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Augsburg | 0:2 | 0-2 | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Arminija Bilefeld | 0:3 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Hanover 96 | 3:1 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Jan Regenzburg | 1:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Vehen Vizbaden | 2:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Duizburg | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Viktorija Keln | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Rot Vajs Esen | 5:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2019 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2018/2019 | |||
| 29.09.2018 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2018/2019 | |||
| 15.03.2014 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 2 | 2013/2014 | |||
| 20.09.2013 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2013/2014 | |||
| 17.02.2012 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2011/2012 | |||
| 21.08.2011 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 2 | 2011/2012 | |||
| 30.01.2011 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2010/2011 | |||
| 13.09.2010 | 5:5 | 3+ | Nemačka 2 | 2010/2011 | |||
| 13.02.2010 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 2 | 2009/2010 | |||
| 14.09.2009 | 4:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2009/2010 | |||
| 02.05.2009 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 1 | 2008/2009 | |||
| 09.01.2009 | 1:1 | 0-2 | Prijateljski | 2009 | |||
| 15.11.2008 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 1 | 2008/2009 | |||
| 06.05.2008 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 1 | 2007/2008 | |||
| 01.12.2007 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 1 | 2007/2008 | |||
| 12.03.2006 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2005/2006 | |||
| 02.10.2005 | 3:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2005/2006 | |||
| 22.05.2005 | 3:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2004/2005 | |||
| 10.12.2004 | 1:4 | 3+ | Nemačka 2 | 2004/2005 | |||
| 19.03.2004 | 1:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2003/2004 | |||
| 03.10.2003 | 3:1 | 3+ | Nemačka 2 | 2003/2004 |
| Karlsrue | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 21 | 9 | 5 | 7 | 31:28 | (+3) | 59 | 1,48 | 1,33 | 2,81 | 14 | 7 | 67:33 |
| Domaćin | 10 | 7 | 2 | 1 | 17:8 | (+9) | 25 | 1,70 | 0,80 | 2,50 | 7 | 3 | 70:30 |
| Gost | 11 | 2 | 3 | 6 | 14:20 | (-6) | 34 | 1,27 | 1,82 | 3,09 | 7 | 4 | 64:36 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari