Ponuda po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Karpati - Epicentr Kamjanec-Podolski
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 10:00 | Obolon-Veres | 2.79 | 3.09 | 2.47 | 1.62 | 2.17 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 10:00 | Zarja-Černomorec Odesa | 1.64 | 3.68 | 4.84 | 1.88 | 1.83 | (9) |
| 17.10. (Sub) | 12:30 | Kudrivka-Bukovina | 4.92 | 4.07 | 1.57 | 2.08 | 1.67 | (9) |
| 17.10. (Sub) | 15:00 | Šahtjor-Kolos Kovalivka | 1.24 | 5.50 | 10.43 | 2.25 | 1.57 | (9) |
| 18.10. (Ned) | 10:00 | Krivbas-LNZ Čerkasi | 4.73 | 3.59 | 1.68 | 1.80 | 1.91 | (9) |
| 18.10. (Ned) | 10:00 | Polisia-Dinamo Kijev | 2.44 | 3.23 | 2.71 | 1.74 | 1.98 | (9) |
| 18.10. (Ned) | 15:00 | Karpati-Epicentr KP | 1.59 | 3.78 | 5.20 | 1.86 | 1.85 | (9) |
| 19.10. (Pon) | 10:00 | Harkov-Livi Bereg | 1.54 | 3.81 | 5.44 | 1.94 | 1.78 | (9) |
| 03.04. (Sub) | 13:00 | Livi Bereg-Polisia | 6.00 | 3.75 | 1.44 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Karpati
Epicentr Kamjanec-Podolski
- Epicentr Kamjanec-Podolski je bez pobede u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Ukrajina 1.
- Na utakmicama tima Karpati broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Ukrajina 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.55 | 4.00 | 5.40 | 1.85 | 1.85 | |
| BetOle | 1.62 | 3.65 | 5.10 | 1.87 | 1.83 | |
| Brazilbet | 1.62 | 3.60 | 5.10 | 1.85 | 1.85 | |
| Lob | 1.60 | 3.75 | 5.50 | 1.86 | 1.86 | |
| Meridian | 1.53 | 3.80 | 4.90 | |||
| MerkurXtip | 1.56 | 3.85 | 5.30 | 1.85 | 1.85 | |
| Oktagonbet | 1.62 | 3.65 | 5.05 | 1.86 | 1.84 | |
| Superbet | 1.56 | 3.90 | 5.25 | 1.85 | 1.85 | |
| Tašbet | 1.62 | 3.80 | 5.20 | 1.88 | 1.85 | |
| Prosečne kvote | 1.59 | 3.78 | 5.20 | 1.86 | 1.85 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Šahtjor | 8 | 7 | 0 | 1 | 18 | : | 4 | (+14) | 21 |
| 2 | Polisia | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | : | 7 | (+10) | 19 |
| 3 | Dinamo Kijev | 7 | 5 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | (+5) | 16 |
| 4 | Harkov | 7 | 5 | 0 | 2 | 14 | : | 5 | (+9) | 15 |
| 5 | Karpati | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | : | 6 | (+9) | 14 |
| 6 | Zarja | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | : | 12 | (-2) | 11 |
| 7 | LNZ Čerkasi | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 11 |
| 8 | Veres | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 9 |
| 9 | Kolos Kovalivka | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | (-2) | 8 |
| 10 | Bukovina | 8 | 1 | 5 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 8 |
| 11 | Epicentr KP | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | : | 10 | (-3) | 8 |
| 12 | Livi Bereg | 7 | 1 | 4 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
| 13 | Krivbas | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 5 |
| 14 | Černomorec Odesa | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | : | 9 | (-5) | 5 |
| 15 | Obolon | 7 | 0 | 4 | 3 | 2 | : | 12 | (-10) | 4 |
| 16 | Kudrivka | 8 | 0 | 2 | 6 | 6 | : | 20 | (-14) | 2 |
Metalist 1925 Harkov je promenio ime u Harkov.
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope kval. 1.kolo
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope kval. 1.kolo
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šahtjor | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | : | 3 | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 12 | |
| 2. | Polisia | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 4 | 12 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 3. | Dinamo Kijev | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | |
| 4. | Harkov | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 1 | 9 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 6 | |
| 5. | Karpati | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 7 | |
| 6. | Zarja | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | 8 | |
| 7. | LNZ Čerkasi | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 9 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | : | 6 | 2 | |
| 8. | Veres | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | : | 2 | 5 | |
| 9. | Kolos Kovalivka | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 4 | |
| 10. | Bukovina | 5 | 1 | 4 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 5 | 1 | |
| 11. | Epicentr KP | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 12. | Livi Bereg | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 2 | 5 | |
| 13. | Krivbas | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 7 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 14. | Černomorec Odesa | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 15. | Obolon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 7 | 0 | 4 | 3 | 2 | : | 12 | 4 | |
| 16. | Kudrivka | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 14 | 1 | |
Karpati
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Dinamo Kijev | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Veres | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Kolos Kovalivka | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Šahtjor | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Livi Bereg | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Bukovina | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | LNZ Čerkasi | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Krivbas | 4:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Zarja | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Veres | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2025/2026 |
Epicentr Kamjanec-Podolski
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Kolos Kovalivka | 1:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Livi Bereg | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Dinamo Kijev | 0:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Bukovina | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Kudrivka | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Veres | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Šahtjor | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Obolon | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Poltava | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 16.05.2026 | Metalist 1925 Harkov | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 19.10.2025 | 1:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 04.11.2023 | 2:3 | 3+ | Ukrajina 2 | 2023/2024 | |||
| 02.09.2023 | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 2 | 2023/2024 |
| Karpati | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | (-1) | 11 | 1,25 | 1,50 | 2,75 | 2 | 2 | 50:50 |
| Domaćin | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | (0) | 6 | 1,50 | 1,50 | 3,00 | 1 | 1 | 50:50 |
| Gost | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | (-1) | 5 | 1,00 | 1,50 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari