Ponuda po danu
Po takmičenju
Mađarska, Mađarska 2
Kozarmišlenji SE - Ajka
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sre) | 16:00 | Seged-Čanad-BVSC | 2.26 | 3.03 | 3.03 | 1.60 | 2.17 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Kazincbarcika-Soroksar | 2.08 | 3.31 | 3.08 | 2.01 | 1.70 | (5) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Mezekevešd-Diožđer | 2.21 | 3.30 | 2.86 | 2.01 | 1.70 | (5) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Kečkemet TE-Nađkanjiža | 1.32 | 4.68 | 7.44 | 2.30 | 1.52 | (5) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Kozarmišlenji SE-Ajka | 2.41 | 3.15 | 2.67 | 1.80 | 1.88 | (5) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Seged-Čanad-Sentlorinc | 1.77 | 3.32 | 4.16 | 1.80 | 1.88 | (5) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Videoton-BVSC | 1.92 | 3.21 | 3.65 | 1.70 | 2.00 | (5) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Ðirmot-Tisakečke | 2.16 | 3.30 | 2.93 | 1.99 | 1.70 | (5) |
| 08.11. (Ned) | 14:00 | Akvital Čakvar-Karcagi | 3.02 | 3.30 | 2.13 | 1.97 | 1.73 | (5) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kozarmišlenji SE
Ajka
- Tim Kozarmišlenji SE je poslednjih 4 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Mađarska 2.
- Na utakmicama tima Ajka broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Mađarska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.41 | 3.15 | 2.65 | 1.80 | 1.88 | |
| Brazilbet | 2.40 | 3.10 | 2.70 | 1.80 | 1.90 | |
| Lob | 2.40 | 3.15 | 2.65 | 1.78 | 1.86 | |
| Oktagonbet | 2.40 | 3.15 | 2.65 | 1.80 | 1.88 | |
| Tašbet | 2.45 | 3.20 | 2.70 | 1.80 | 1.90 | |
| Prosečne kvote | 2.41 | 3.15 | 2.67 | 1.80 | 1.88 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kečkemet TE | 12 | 8 | 2 | 2 | 26 | : | 15 | (+11) | 26 |
| 2 | Soroksar | 12 | 7 | 3 | 2 | 29 | : | 16 | (+13) | 24 |
| 3 | Tisakečke | 12 | 6 | 5 | 1 | 24 | : | 16 | (+8) | 23 |
| 4 | Mezekevešd | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | : | 11 | (+12) | 23 |
| 5 | Kazincbarcika | 12 | 6 | 5 | 1 | 23 | : | 14 | (+9) | 23 |
| 6 | Ðirmot | 12 | 6 | 3 | 3 | 20 | : | 19 | (+1) | 21 |
| 7 | Ajka | 12 | 5 | 4 | 3 | 17 | : | 15 | (+2) | 19 |
| 8 | Videoton | 12 | 5 | 0 | 7 | 16 | : | 14 | (+2) | 15 |
| 9 | Diožđer | 12 | 4 | 3 | 5 | 18 | : | 22 | (-4) | 15 |
| 10 | Sentlorinc | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | : | 18 | (-6) | 14 |
| 11 | BVSC | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | : | 14 | (0) | 14 |
| 12 | Nađkanjiža | 12 | 4 | 0 | 8 | 9 | : | 16 | (-7) | 12 |
| 13 | Karcagi | 12 | 2 | 5 | 5 | 16 | : | 24 | (-8) | 11 |
| 14 | Seged-Čanad | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | : | 15 | (-5) | 10 |
| 15 | Kozarmišlenji SE | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | : | 20 | (-10) | 10 |
| 16 | Akvital Čakvar | 12 | 1 | 1 | 10 | 9 | : | 27 | (-18) | 4 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kečkemet TE | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 4 | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | : | 11 | 13 | |
| 2. | Soroksar | 7 | 5 | 1 | 1 | 18 | : | 6 | 16 | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | : | 10 | 8 | |
| 3. | Tisakečke | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 16 | 5 | 1 | 4 | 0 | 11 | : | 10 | 7 | |
| 4. | Mezekevešd | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | : | 6 | 14 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 5 | 9 | |
| 5. | Kazincbarcika | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 5 | 13 | 7 | 2 | 4 | 1 | 11 | : | 9 | 10 | |
| 6. | Ðirmot | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | : | 11 | 14 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 7 | |
| 7. | Ajka | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | : | 8 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 7 | 8 | |
| 8. | Videoton | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | : | 5 | 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | : | 9 | 3 | |
| 9. | Diožđer | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 9 | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 13 | 9 | |
| 10. | Sentlorinc | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 9 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 4 | |
| 11. | BVSC | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 10 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 6 | |
| 12. | Nađkanjiža | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 9 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | : | 7 | 6 | |
| 13. | Karcagi | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | : | 12 | 6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 12 | 5 | |
| 14. | Seged-Čanad | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | : | 9 | 9 | |
| 15. | Kozarmišlenji SE | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | 3 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | : | 14 | 7 | |
| 16. | Akvital Čakvar | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 12 | 4 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | : | 15 | 0 | |
Kozarmišlenji SE
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Soroksar | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Soroksar | 3:2 | 3+ | Mađarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Sentlorinc | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Nađkanjiža | 3:0 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Diožđer | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Karcagi | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Mezekevešd | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Kečkemet TE | 0:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Seged-Čanad | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Kazincbarcika | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 |
Ajka
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ðirmot | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Rakoci Kapošvar | 2:0 | 0-2 | Mađarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Videoton | 2:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | BVSC | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Mezekevešd | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Tisakečke | 3:4 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Akvital Čakvar | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Soroksar | 0:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Sentlorinc | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Nađkanjiža | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.10.2025 | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 13.04.2025 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2024/2025 | |||
| 06.10.2024 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2024/2025 | |||
| 21.04.2024 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2023/2024 | |||
| 22.10.2023 | 3:0 | 3+ | Mađarska 2 | 2023/2024 | |||
| 05.02.2023 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2022/2023 | |||
| 14.08.2022 | 2:4 | 3+ | Mađarska 2 | 2022/2023 | |||
| 03.05.2014 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2013/2014 | |||
| 26.10.2013 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2013/2014 | |||
| 11.05.2013 | 2:0 | 0-2 | Mađar. 2 - Zapad | 2012/2013 | |||
| 27.10.2012 | 1:3 | 3+ | Mađar. 2 - Zapad | 2012/2013 | |||
| 10.03.2012 | 2:2 | 3+ | Mađar. 2 - Zapad | 2011/2012 | |||
| 03.09.2011 | 1:0 | 0-2 | Mađar. 2 - Zapad | 2011/2012 | |||
| 04.06.2011 | 4:1 | 3+ | Mađar. 2 - Zapad | 2010/2011 | |||
| 13.11.2010 | 0:1 | 0-2 | Mađar. 2 - Zapad | 2010/2011 | |||
| 12.06.2010 | 0:3 | 3+ | Mađar. 2 - Zapad | 2009/2010 | |||
| 14.11.2009 | 1:1 | 0-2 | Mađar. 2 - Zapad | 2009/2010 | |||
| 09.05.2009 | 1:3 | 3+ | Mađar. 2 - Zapad | 2008/2009 | |||
| 12.10.2008 | 1:1 | 0-2 | Mađar. 2 - Zapad | 2008/2009 | |||
| 25.05.2008 | 1:1 | 0-2 | Mađar. 2 - Zapad | 2007/2008 | |||
| 10.11.2007 | 1:0 | 0-2 | Mađar. 2 - Zapad | 2007/2008 |
| Kozarmišlenji SE | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 22 | 8 | 6 | 8 | 26:26 | (0) | 52 | 1,18 | 1,18 | 2,36 | 15 | 7 | 68:32 |
| Domaćin | 11 | 5 | 4 | 2 | 13:7 | (+6) | 20 | 1,18 | 0,64 | 1,82 | 10 | 1 | 91:9 |
| Gost | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:19 | (-6) | 32 | 1,18 | 1,73 | 2,91 | 5 | 6 | 45:55 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari