Ponuda po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 3 1.deo
Luletano - Luzitano Evora
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 10:00 | Leka-Fafe | 2.76 | 3.07 | 2.44 | 1.68 | 2.05 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 13:30 | Vitoria Sernaše-Os Belenenses | 4.97 | 3.45 | 1.65 | 1.67 | 2.07 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 15:00 | Atletiko Lisabon-Oliveirense | 1.95 | 3.23 | 3.61 | 1.73 | 1.99 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 16:00 | Louletano-Luzitano Evora | 3.03 | 2.83 | 2.41 | 1.42 | 2.62 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 16:00 | Sao Žoao Ver-Marko | 2.61 | 2.90 | 2.68 | 1.51 | 2.36 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Luletano
Luzitano Evora
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.85 | 3.00 | 2.35 | 1.44 | 2.60 | |
| BetOle | 3.03 | 2.80 | 2.37 | 1.42 | 2.63 | |
| Brazilbet | 3.00 | 2.80 | 2.38 | 1.40 | 2.62 | |
| Lob | 3.00 | 2.80 | 2.38 | 1.41 | 2.65 | |
| MaxBet | 3.10 | 2.85 | 2.40 | 1.42 | 2.65 | |
| Meridian | 3.10 | 2.70 | 2.35 | |||
| MerkurXtip | 2.95 | 2.95 | 2.52 | 1.43 | 2.65 | |
| Oktagonbet | 3.00 | 2.80 | 2.38 | 1.41 | 2.65 | |
| Soccerbet | 3.05 | 2.75 | 2.55 | 1.43 | 2.60 | |
| Superbet | 3.15 | 2.80 | 2.40 | 1.41 | 2.57 | |
| Tašbet | 3.10 | 2.88 | 2.38 | 1.44 | 2.55 | |
| Prosečne kvote | 3.03 | 2.83 | 2.41 | 1.42 | 2.62 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paredeš | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 9 |
| 2 | Varzim | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 9 |
| 3 | Marko | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 6 |
| 4 | Vianense | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 5 | Vitoria Gimaraeš B | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 6 | Fafe | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 5 |
| 7 | Leka | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 4 |
| 8 | Trofense | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | : | 3 | (-2) | 4 |
| 9 | Sao Žoao Ver | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 1 |
| 10 | Pasoš Fereira | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Paredeš | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 6 | |
| 2. | Varzim | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Marko | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 4. | Vianense | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
| 5. | Vitoria Gimaraeš B | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 6. | Fafe | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 7. | Leka | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 8. | Trofense | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
| 9. | Sao Žoao Ver | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
| 10. | Pasoš Fereira | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Os Belenenses | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 1 | (+8) | 9 |
| 2 | Mafra | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 3 | (+5) | 7 |
| 3 | Atletiko Lisabon | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | (+4) | 7 |
| 4 | Oliveirense | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 5 |
| 5 | Louletano | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 4 |
| 6 | Luzitano Evora | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 4 |
| 7 | Kaldas | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 4 |
| 8 | Sporting Kovilja | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | (-2) | 4 |
| 9 | Vitoria Sernaše | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 8 | (-6) | 1 |
| 10 | Uniao Santarem | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 9 | (-8) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Os Belenenses | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 2. | Mafra | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 3. | Atletiko Lisabon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | |
| 4. | Oliveirense | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 5. | Louletano | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 6. | Luzitano Evora | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 7. | Kaldas | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Sporting Kovilja | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
| 9. | Vitoria Sernaše | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 8 | 0 | |
| 10. | Uniao Santarem | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 7 | 0 | |
Luletano
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Kaldas | 4:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Os Belenenses | 1:3 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Oliveirense | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2025 | Silveš | 1:1 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2025/2026 | |||
| 16.10.2021 | Estrelja Amadora | 1:2 | 3+ | Portugalija, Kup | 2021/2022 | |||
| 29.05.2021 | Monkarapašense | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2020/2021 | |||
| 22.05.2021 | Orijental Dragon | 0:2 | 0-2 | Portugalija 3 | 2020/2021 | |||
| 16.05.2021 | Sporting Lisabon B | 1:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2020/2021 | |||
| 09.05.2021 | Monkarapašense | 2:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2020/2021 | |||
| 02.05.2021 | Orijental Dragon | 2:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2020/2021 |
Luzitano Evora
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Mafra | 2:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Kaldas | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Atletiko Lisabon | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 02.05.2026 | Atletiko Lisabon | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Amora | 2:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Sporting Kovilja | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | 1. Dezembro | 2:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Kaldas | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Sporting Kovilja | 3:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | Kaldas | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2021 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2020/2021 | |||
| 11.11.2020 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2020/2021 | |||
| 21.12.2019 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3d | 2019/2020 |
| Luletano | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | (0) | 4 | 0,67 | 0,67 | 1,33 | 3 | 0 | 100:0 |
| Domaćin | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | (+1) | 3 | 1,00 | 0,50 | 1,50 | 2 | 0 | 100:0 |
| Gost | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | (-1) | 1 | 0,00 | 1,00 | 1,00 | 1 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari