Ponuda po danu
Po takmičenju
Angola, Angola 1
Luanda - Sao Salvador
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11. (Ned) | 14:30 | Luanda-Sao Salvador | 2.26 | 2.90 | 3.14 | 1.49 | 2.36 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Atletiko Petroleos-Primeiro de Majo | 1.20 | 5.06 | 13.22 | 1.77 | 1.90 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Luanda
Sao Salvador
- Luanda je bez pobede u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Angola 1.
- Na utakmicama tima Luanda broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Angola 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.20 | 2.85 | 3.30 | 1.44 | 2.40 | |
| BetOle | 2.30 | 2.90 | 3.00 | 1.50 | 2.37 | |
| Brazilbet | 2.30 | 2.85 | 3.05 | 1.49 | 2.40 | |
| Lob | 2.32 | 2.90 | 3.00 | 1.49 | 2.40 | |
| MaxBet | 2.12 | 2.95 | 3.35 | 1.50 | 2.30 | |
| MerkurXtip | 2.20 | 2.85 | 3.30 | 1.47 | 2.35 | |
| Oktagonbet | 2.32 | 2.90 | 3.00 | 1.50 | 2.38 | |
| Soccerbet | 2.22 | 2.90 | 3.15 | 1.50 | 2.27 | |
| Superbet | 2.22 | 2.92 | 3.10 | 1.49 | 2.35 | |
| Tašbet | 2.35 | 2.95 | 3.10 | 1.50 | 2.40 | |
| Prosečne kvote | 2.26 | 2.90 | 3.14 | 1.49 | 2.36 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Viliet | 9 | 7 | 2 | 0 | 17 | : | 2 | (+15) | 23 |
| 2 | Atletiko Petroleos | 9 | 5 | 4 | 0 | 13 | : | 2 | (+11) | 19 |
| 3 | Bravos Makvis | 10 | 5 | 4 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 19 |
| 4 | Desportivo Uila | 10 | 5 | 2 | 3 | 9 | : | 9 | (0) | 17 |
| 5 | Primeiro de Agosto | 9 | 4 | 4 | 1 | 11 | : | 8 | (+3) | 16 |
| 6 | GD Interklub | 10 | 4 | 3 | 3 | 10 | : | 9 | (+1) | 15 |
| 7 | Sagrada Esperansa | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 14 |
| 8 | Rekreativo Libolo | 9 | 4 | 0 | 5 | 11 | : | 15 | (-4) | 12 |
| 9 | Sao Salvador | 9 | 3 | 2 | 4 | 5 | : | 7 | (-2) | 11 |
| 10 | Primeiro de Majo | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | : | 13 | (-2) | 11 |
| 11 | Rekreativo Kala | 9 | 2 | 4 | 3 | 7 | : | 8 | (-1) | 10 |
| 12 | CD da Lunda-Sul | 9 | 2 | 4 | 3 | 7 | : | 7 | (0) | 10 |
| 13 | Kabuskorp | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | : | 6 | (-2) | 7 |
| 14 | Luanda | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | : | 15 | (-7) | 5 |
| 15 | Kabinda | 9 | 0 | 4 | 5 | 3 | : | 13 | (-10) | 4 |
| 16 | Akademika Lobito | 9 | 0 | 3 | 6 | 2 | : | 12 | (-10) | 3 |
1-2.mesto - Afrička Liga Šampiona
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Viliet | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | : | 0 | 15 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | 8 | |
| 2. | Atletiko Petroleos | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 0 | 10 | 5 | 2 | 3 | 0 | 5 | : | 2 | 9 | |
| 3. | Bravos Makvis | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 10 | |
| 4. | Desportivo Uila | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 10 | |
| 5. | Primeiro de Agosto | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | 11 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | 5 | |
| 6. | GD Interklub | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 8 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 7 | 7 | |
| 7. | Sagrada Esperansa | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 2 | 13 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 9 | 1 | |
| 8. | Rekreativo Libolo | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 11 | 6 | |
| 9. | Sao Salvador | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | : | 3 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 4 | |
| 10. | Primeiro de Majo | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 11. | Rekreativo Kala | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 6 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 | 3 | : | 2 | 7 | |
| 12. | CD da Lunda-Sul | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | : | 3 | 2 | |
| 13. | Kabuskorp | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | : | 2 | 6 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 4 | 1 | |
| 14. | Luanda | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 10 | 1 | |
| 15. | Kabinda | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 6 | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | : | 7 | 2 | |
| 16. | Akademika Lobito | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | : | 7 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | : | 5 | 1 | |
Luanda
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Primeiro de Majo | 1:2 | 3+ | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Akademika Lobito | 1:1 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Desportivo Uila | 0:2 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Rekreativo Libolo | 1:2 | 3+ | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Primeiro de Agosto | 2:3 | 3+ | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Viliet | 0:2 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Kabinda | 2:1 | 3+ | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | GD Interklub | 1:2 | 3+ | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Rekreativo Kala | 0:0 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 |
Sao Salvador
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | CD da Lunda-Sul | 1:0 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Viliet | 0:1 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Primeiro de Majo | 2:1 | 3+ | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Desportivo Uila | 0:0 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Kabinda | 0:0 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 17.09.2026 | Atletiko Petroleos | 0:1 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Bravos Makvis | 1:0 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Sagrada Esperansa | 1:3 | 3+ | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | GD Interklub | 0:1 | 0-2 | Angola 1 | 2026/2027 | |||
| 24.05.2026 | Luanda Siti | 1:0 | 0-2 | Angola 1 | 2025/2026 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari