Ponuda po danu
Po takmičenju
Bugarska, Bugarska 2
Ludogorec Razgrad II - Nesebar
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11. (Ned) | 12:30 | Vihren-Lokomotiv GO | 1.47 | 3.79 | 6.06 | 1.83 | 1.83 | (5) |
| 08.11. (Ned) | 14:30 | Hebar-Marek | 1.80 | 3.41 | 3.82 | 1.92 | 1.74 | (5) |
| 08.11. (Ned) | 14:30 | Ludogorec II-Nesebar | 1.67 | 3.60 | 4.33 | 2.04 | 1.66 | (5) |
| 08.11. (Ned) | 14:30 | Spartak Pleven-Dobrudža | 1.69 | 3.46 | 4.38 | 1.87 | 1.79 | (5) |
| 09.11. (Pon) | 12:30 | Čern. Burgas-Jantra | 1.84 | 3.24 | 3.89 | 1.71 | 1.97 | (5) |
| 09.11. (Pon) | 12:30 | CSKA Sofija II-Rilski Sportist | 1.55 | 3.68 | 5.23 | 1.87 | 1.80 | (5) |
| 09.11. (Pon) | 15:00 | Etar V. Tarnovo-Montana | 1.76 | 3.71 | 3.67 | 2.32 | 1.51 | (5) |
| 09.11. (Pon) | 15:30 | Fratria-Sportist Svoge | 1.34 | 4.22 | 7.72 | 1.92 | 1.75 | (5) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Ludogorec Razgrad II
Nesebar
(Sunčev Breg)
- Nesebar je bez pobede u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Bugarska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.67 | 3.60 | 4.30 | 2.05 | 1.67 | |
| Brazilbet | 1.68 | 3.55 | 4.33 | 2.05 | 1.68 | |
| Lob | 1.62 | 3.70 | 4.55 | 2.02 | 1.65 | |
| Oktagonbet | 1.68 | 3.60 | 4.30 | 2.04 | 1.67 | |
| Tašbet | 1.70 | 3.55 | 4.15 | 2.03 | 1.65 | |
| Prosečne kvote | 1.67 | 3.60 | 4.33 | 2.04 | 1.66 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Sofija II | 14 | 8 | 4 | 2 | 29 | : | 13 | (+16) | 28 |
| 2 | Čern. Burgas | 14 | 8 | 4 | 2 | 24 | : | 10 | (+14) | 28 |
| 3 | Vihren | 14 | 7 | 5 | 2 | 26 | : | 13 | (+13) | 26 |
| 4 | Lokomotiv GO | 14 | 6 | 5 | 3 | 13 | : | 10 | (+3) | 23 |
| 5 | Jantra | 14 | 7 | 2 | 5 | 19 | : | 14 | (+5) | 23 |
| 6 | Fratria | 13 | 6 | 4 | 3 | 18 | : | 12 | (+6) | 22 |
| 7 | Beroe | 14 | 6 | 3 | 5 | 21 | : | 18 | (+3) | 21 |
| 8 | Spartak Pleven | 14 | 6 | 2 | 6 | 16 | : | 25 | (-9) | 20 |
| 9 | Hebar | 14 | 6 | 2 | 6 | 29 | : | 24 | (+5) | 20 |
| 10 | Rilski Sportist | 14 | 5 | 5 | 4 | 15 | : | 13 | (+2) | 20 |
| 11 | Etar V. Tarnovo | 13 | 6 | 2 | 5 | 22 | : | 21 | (+1) | 20 |
| 12 | Ludogorec II | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 | : | 14 | (+4) | 19 |
| 13 | Marek | 14 | 5 | 3 | 6 | 16 | : | 18 | (-2) | 18 |
| 14 | Nesebar | 14 | 5 | 3 | 6 | 22 | : | 21 | (+1) | 18 |
| 15 | Montana | 14 | 4 | 2 | 8 | 18 | : | 29 | (-11) | 14 |
| 16 | Sportist Svoge | 14 | 2 | 6 | 6 | 10 | : | 15 | (-5) | 12 |
| 17 | Dobrudža | 13 | 2 | 3 | 8 | 13 | : | 26 | (-13) | 9 |
| 18 | Pirin | 14 | 0 | 1 | 13 | 5 | : | 38 | (-33) | 1 |
B timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CSKA Sofija II | 6 | 4 | 2 | 0 | 18 | : | 8 | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | : | 5 | 14 | |
| 2. | Čern. Burgas | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | : | 2 | 13 | 8 | 4 | 3 | 1 | 16 | : | 8 | 15 | |
| 3. | Vihren | 7 | 3 | 4 | 0 | 13 | : | 6 | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | : | 7 | 13 | |
| 4. | Lokomotiv GO | 8 | 4 | 3 | 1 | 10 | : | 5 | 15 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | 8 | |
| 5. | Jantra | 8 | 6 | 0 | 2 | 13 | : | 5 | 18 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | 5 | |
| 6. | Fratria | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | : | 5 | 13 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 7 | 9 | |
| 7. | Beroe | 7 | 6 | 1 | 0 | 12 | : | 2 | 19 | 7 | 0 | 2 | 5 | 9 | : | 16 | 2 | |
| 8. | Spartak Pleven | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | : | 7 | 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 18 | 8 | |
| 9. | Hebar | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 8 | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 18 | : | 16 | 10 | |
| 10. | Rilski Sportist | 8 | 4 | 3 | 1 | 9 | : | 5 | 15 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 8 | 5 | |
| 11. | Etar V. Tarnovo | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | : | 8 | 14 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | : | 13 | 6 | |
| 12. | Ludogorec II | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | : | 8 | 11 | |
| 13. | Marek | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | : | 10 | 12 | 8 | 1 | 3 | 4 | 3 | : | 8 | 6 | |
| 14. | Nesebar | 8 | 4 | 2 | 2 | 18 | : | 12 | 14 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 4 | |
| 15. | Montana | 7 | 3 | 0 | 4 | 11 | : | 15 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | 5 | |
| 16. | Sportist Svoge | 8 | 2 | 4 | 2 | 8 | : | 9 | 10 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | : | 6 | 2 | |
| 17. | Dobrudža | 7 | 1 | 3 | 3 | 8 | : | 10 | 6 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | : | 16 | 3 | |
| 18. | Pirin | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 | : | 17 | 1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 1 | : | 21 | 0 | |
Ludogorec Razgrad II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Sportist Svoge | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Dobrudža | 5:1 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Montana | 3:2 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | Spartak Pleven | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Fratria | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Pirin | 3:0 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Čern. Burgas | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Hebar | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.08.2026 | CSKA Sofija II | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.08.2026 | Vihren | 0:2 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 |
Nesebar
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Čern. Burgas | 1:2 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Hebar | 1:2 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | CSKA Sofija II | 0:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Vihren | 0:2 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Beroe | 4:3 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Lokomotiv GO | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Rilski Sportist | 2:1 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Marek | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Jantra | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Pirin | 7:0 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2025 | 2:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2024/2025 | |||
| 21.09.2024 | 2:2 | 3+ | Bugarska 2 | 2024/2025 | |||
| 03.12.2018 | 4:1 | 3+ | Bugarska 2 | 2018/2019 | |||
| 29.07.2018 | 2:4 | 3+ | Bugarska 2 | 2018/2019 | |||
| 04.03.2018 | 0:2 | 0-2 | Bugarska 2 | 2017/2018 | |||
| 13.08.2017 | 1:3 | 3+ | Bugarska 2 | 2017/2018 | |||
| 03.04.2017 | 3:0 | 3+ | Bugarska 2 | 2016/2017 | |||
| 25.09.2016 | 4:1 | 3+ | Bugarska 2 | 2016/2017 |
| Ludogorec Razgrad II | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:13 | (+5) | 31 | 2,25 | 1,63 | 3,88 | 2 | 6 | 25:75 |
| Domaćin | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | (+6) | 12 | 2,25 | 0,75 | 3,00 | 2 | 2 | 50:50 |
| Gost | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:10 | (-1) | 19 | 2,25 | 2,50 | 4,75 | 0 | 4 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari