Ponuda po danu
Po takmičenju
Izrael, Izrael 1 - 1.deo
Makabi Tel Aviv - Makabi Petah Tikva
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 12:00 | Makabi Tel Aviv-Mak. Petah Tikva | 1.23 | 5.99 | 9.59 | 3.04 | 1.33 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Hap. Petah Tikva-Hapoel Ramat Gan | 2.50 | 3.36 | 2.55 | 1.98 | 1.74 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 15:30 | Makabi Haifa-Makabi Netanija | 1.72 | 3.99 | 3.87 | 2.70 | 1.41 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Hapoel Jerusalim-Bnei Sahnin | 2.32 | 2.99 | 3.08 | 1.59 | 2.22 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | HI Kirjat Šmona-Hapoel Haifa | 2.80 | 3.41 | 2.27 | 2.10 | 1.65 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 17:30 | Ironi Tiberias-Beitar Jerusalim | 7.25 | 5.23 | 1.31 | 2.84 | 1.38 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 18:30 | Hapoel Ber Ševa-Hapoel Tel Aviv | 2.33 | 3.33 | 2.76 | 2.03 | 1.71 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Makabi Tel Aviv
Makabi Petah Tikva
- Tim Makabi Petah Tikva je poslednjih 9 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Izrael 1 - 1.deo.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Makabi Petah Tikva je bio preko 3 u poslednjih 9 mečeva u takmičenju Izrael 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.23 | 5.80 | 9.25 | 3.03 | 1.33 | |
| Brazilbet | 1.23 | 5.75 | 9.50 | 3.00 | 1.33 | |
| Lob | 1.25 | 6.00 | 9.75 | 3.05 | 1.33 | |
| MaxBet | 1.24 | 5.90 | 9.75 | 3.10 | 1.34 | |
| MerkurXtip | 1.23 | 6.30 | 9.75 | 3.05 | 1.34 | |
| Oktagonbet | 1.23 | 5.80 | 9.35 | 3.05 | 1.33 | |
| Soccerbet | 1.22 | 6.05 | 9.70 | 2.90 | 1.35 | |
| Superbet | 1.20 | 6.30 | 9.50 | 3.15 | 1.31 | |
| Tašbet | 1.25 | 6.00 | 9.75 | 3.05 | 1.33 | |
| Prosečne kvote | 1.23 | 5.99 | 9.59 | 3.04 | 1.33 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Makabi Tel Aviv | 9 | 7 | 2 | 0 | 29 | : | 8 | (+21) | 23 |
| 2 | Hapoel Tel Aviv | 9 | 7 | 1 | 1 | 20 | : | 6 | (+14) | 22 |
| 3 | Hapoel Ber Ševa | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | : | 12 | (+10) | 22 |
| 4 | Makabi Haifa | 9 | 6 | 0 | 3 | 21 | : | 16 | (+5) | 18 |
| 5 | Beitar Jerusalim | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | : | 10 | (+3) | 17 |
| 6 | Makabi Netanija | 9 | 3 | 4 | 2 | 12 | : | 8 | (+4) | 13 |
| 7 | Bnei Sahnin | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | : | 7 | (0) | 12 |
| 8 | Hapoel Haifa | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | : | 16 | (-3) | 12 |
| 9 | Mak. Petah Tikva | 9 | 3 | 0 | 6 | 14 | : | 21 | (-7) | 9 |
| 10 | Hapoel Jerusalim | 9 | 2 | 2 | 5 | 15 | : | 22 | (-7) | 8 |
| 11 | Hapoel Ramat Gan | 9 | 2 | 0 | 7 | 7 | : | 20 | (-13) | 6 |
| 12 | HI Kirjat Šmona | 9 | 1 | 1 | 7 | 7 | : | 17 | (-10) | 4 |
| 13 | Ironi Tiberias (-6) | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | : | 13 | (-4) | 3 |
| 14 | Hap. Petah Tikva | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | : | 16 | (-13) | 3 |
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1-6.mesto plej of, 7-14.mesto plej aut.
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1-6.mesto plej of, 7-14.mesto plej aut.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Makabi Tel Aviv | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | : | 4 | 10 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16 | : | 4 | 13 | |
| 2. | Hapoel Tel Aviv | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | : | 1 | 15 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 7 | |
| 3. | Hapoel Ber Ševa | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | 7 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 15 | |
| 4. | Makabi Haifa | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 9 | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | : | 7 | 9 | |
| 5. | Beitar Jerusalim | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 7 | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | |
| 6. | Makabi Netanija | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 7 | |
| 7. | Bnei Sahnin | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | : | 3 | 5 | |
| 8. | Hapoel Haifa | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 10 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | : | 11 | 2 | |
| 9. | Mak. Petah Tikva | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | : | 14 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 7 | 6 | |
| 10. | Hapoel Jerusalim | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 14 | 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | 5 | |
| 11. | Hapoel Ramat Gan | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 13 | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | |
| 12. | HI Kirjat Šmona | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 1 | |
| 13. | Ironi Tiberias (-6) | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 8 | 4 | |
| 14. | Hap. Petah Tikva | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | : | 10 | 0 | |
Makabi Tel Aviv
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Hapoel Ramat Gan | 5:0 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 29.10.2026 | Hapoel Tel Aviv | 2:3 | 3+ | Izrael, LK | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Hapoel Haifa | 6:2 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Beitar Jerusalim | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Bnei Sahnin | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Makabi Netanija | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Hapoel Tel Aviv | 4:1 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Hapoel Ber Ševa | 4:1 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | Makabi Haifa | 3:1 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 27.08.2026 | Lugano | 1:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 |
Makabi Petah Tikva
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Hapoel Ber Ševa | 2:5 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Hapoel Ramat Gan | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Makabi Haifa | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Hapoel Haifa | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Hapoel Jerusalim | 2:4 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Beitar Jerusalim | 1:3 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Ironi Tiberias | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Bnei Sahnin | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | HI Kirjat Šmona | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Ironi Tiberias | 3:0 | 3+ | Izrael, LK | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Makabi Tel Aviv | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 74 | 39 | 20 | 15 | 114:66 | (+48) | 180 | 1,54 | 0,89 | 2,43 | 34 | 40 | 46:54 |
| Domaćin | 40 | 22 | 10 | 8 | 58:34 | (+24) | 92 | 1,45 | 0,85 | 2,30 | 21 | 19 | 53:48 |
| Gost | 34 | 17 | 10 | 7 | 56:32 | (+24) | 88 | 1,65 | 0,94 | 2,59 | 13 | 21 | 38:62 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari