Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 2
Magaljanes - San Luis Kiljota
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 15:30 | Magaljanes-San Luis Kiljota | 2.28 | 3.24 | 2.85 | 1.90 | 1.78 | (11) |
| 17.10. (Sub) | 18:00 | Kobreloa-Deportes Rekoleta | 1.71 | 3.55 | 4.36 | 1.90 | 1.79 | (11) |
| 18.10. (Ned) | 15:30 | Kuriko Unido-Deportes Ikike | 2.53 | 3.23 | 2.54 | 1.85 | 1.84 | (10) |
| 18.10. (Ned) | 15:30 | Union San Felipe-Deportes Temuko | 2.89 | 3.14 | 2.30 | 1.74 | 1.96 | (10) |
| 18.10. (Ned) | 18:00 | San Markos Arika-Puerto Mont | 1.66 | 3.39 | 4.92 | 1.64 | 2.10 | (10) |
| 18.10. (Ned) | 20:00 | Deportes Santa Kruz-Antofagasta | 3.41 | 3.23 | 2.01 | 1.76 | 1.92 | (10) |
| 19.10. (Pon) | 22:00 | Union Espanjola-Deportes Kopijapo | 2.11 | 3.29 | 3.06 | 1.96 | 1.74 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Magaljanes
San Luis Kiljota
- Magaljanes je bez poraza u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Čile 2
- Na utakmicama tima San Luis Kiljota broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Čile 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.30 | 3.25 | 2.90 | 1.91 | 1.80 | |
| BetOle | 2.22 | 3.25 | 2.85 | 1.91 | 1.77 | |
| Brazilbet | 2.25 | 3.20 | 2.88 | 1.90 | 1.79 | |
| Lob | 2.30 | 3.20 | 2.75 | 1.91 | 1.78 | |
| MaxBet | 2.25 | 3.25 | 2.90 | 1.88 | 1.75 | |
| Meridian | 2.26 | 3.15 | 2.80 | |||
| MerkurXtip | 2.35 | 3.30 | 2.90 | 1.93 | 1.80 | |
| Oktagonbet | 2.25 | 3.20 | 2.85 | 1.90 | 1.78 | |
| Soccerbet | 2.30 | 3.35 | 2.85 | 1.90 | 1.80 | |
| Superbet | 2.32 | 3.30 | 2.85 | 1.90 | 1.80 | |
| Tašbet | 2.25 | 3.20 | 2.85 | 1.90 | 1.77 | |
| Prosečne kvote | 2.28 | 3.24 | 2.85 | 1.90 | 1.78 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | San Luis Kiljota | 27 | 14 | 8 | 5 | 42 | : | 29 | (+13) | 50 |
| 2 | Kobreloa | 27 | 13 | 9 | 5 | 45 | : | 29 | (+16) | 48 |
| 3 | Sant. Vonderers | 28 | 13 | 8 | 7 | 46 | : | 31 | (+15) | 47 |
| 4 | Magaljanes | 27 | 13 | 7 | 7 | 44 | : | 39 | (+5) | 46 |
| 5 | Antofagasta | 27 | 12 | 8 | 7 | 47 | : | 26 | (+21) | 44 |
| 6 | Deportes Rekoleta | 27 | 11 | 8 | 8 | 39 | : | 36 | (+3) | 41 |
| 7 | Deportes Kopijapo | 27 | 11 | 7 | 9 | 42 | : | 40 | (+2) | 40 |
| 8 | San Markos Arika | 27 | 10 | 9 | 8 | 33 | : | 27 | (+6) | 39 |
| 9 | Union Espanjola | 27 | 10 | 6 | 11 | 32 | : | 35 | (-3) | 36 |
| 10 | Deportes Temuko | 27 | 9 | 8 | 10 | 42 | : | 37 | (+5) | 35 |
| 11 | Deportes Ikike | 27 | 8 | 10 | 9 | 36 | : | 30 | (+6) | 34 |
| 12 | Puerto Mont | 27 | 10 | 4 | 13 | 26 | : | 35 | (-9) | 34 |
| 13 | Kuriko Unido (-3) | 27 | 7 | 9 | 11 | 24 | : | 40 | (-16) | 27 |
| 14 | Deportes Santa Kruz | 27 | 4 | 10 | 13 | 28 | : | 42 | (-14) | 22 |
| 15 | Union San Felipe | 27 | 5 | 7 | 15 | 16 | : | 48 | (-32) | 22 |
| 16 | Rangers Talka | 28 | 5 | 6 | 17 | 28 | : | 46 | (-18) | 21 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | San Luis Kiljota | 14 | 9 | 4 | 1 | 29 | : | 14 | 31 | 13 | 5 | 4 | 4 | 13 | : | 15 | 19 | |
| 2. | Kobreloa | 13 | 10 | 2 | 1 | 30 | : | 9 | 32 | 14 | 3 | 7 | 4 | 15 | : | 20 | 16 | |
| 3. | Sant. Vonderers | 14 | 7 | 5 | 2 | 29 | : | 18 | 26 | 14 | 6 | 3 | 5 | 17 | : | 13 | 21 | |
| 4. | Magaljanes | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 | : | 19 | 24 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20 | : | 20 | 22 | |
| 5. | Antofagasta | 14 | 8 | 4 | 2 | 26 | : | 9 | 28 | 13 | 4 | 4 | 5 | 21 | : | 17 | 16 | |
| 6. | Deportes Rekoleta | 14 | 7 | 3 | 4 | 21 | : | 20 | 24 | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | : | 16 | 17 | |
| 7. | Deportes Kopijapo | 14 | 8 | 3 | 3 | 24 | : | 17 | 27 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 | : | 23 | 13 | |
| 8. | San Markos Arika | 13 | 6 | 4 | 3 | 16 | : | 9 | 22 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17 | : | 18 | 17 | |
| 9. | Union Espanjola | 13 | 7 | 3 | 3 | 19 | : | 14 | 24 | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 | : | 21 | 12 | |
| 10. | Deportes Temuko | 14 | 5 | 4 | 5 | 25 | : | 20 | 19 | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | : | 17 | 16 | |
| 11. | Deportes Ikike | 14 | 5 | 6 | 3 | 18 | : | 9 | 21 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 | : | 21 | 13 | |
| 12. | Puerto Mont | 14 | 7 | 1 | 6 | 17 | : | 16 | 22 | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 | : | 19 | 12 | |
| 13. | Kuriko Unido (-3) | 13 | 5 | 4 | 4 | 14 | : | 14 | 19 | 14 | 2 | 5 | 7 | 10 | : | 26 | 11 | |
| 14. | Deportes Santa Kruz | 13 | 1 | 7 | 5 | 15 | : | 21 | 10 | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 | : | 21 | 12 | |
| 15. | Union San Felipe | 13 | 3 | 5 | 5 | 8 | : | 12 | 14 | 14 | 2 | 2 | 10 | 8 | : | 36 | 8 | |
| 16. | Rangers Talka | 14 | 2 | 4 | 8 | 14 | : | 20 | 10 | 14 | 3 | 2 | 9 | 14 | : | 26 | 11 | |
Magaljanes
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Deportes Rekoleta | 2:1 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Kuriko Unido | 1:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Puerto Mont | 2:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Deportes Kopijapo | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Union San Felipe | 0:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Sant. Vonderers | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Deportes Santa Kruz | 1:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Rangers Talka | 3:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 12.08.2026 | Kobreloa | 2:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 09.08.2026 | Deportes Temuko | 4:3 | 3+ | Čile 2 | 2026 |
San Luis Kiljota
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Puerto Mont | 1:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 04.10.2026 | Union Espanjola | 2:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 30.09.2026 | Union San Felipe | 1:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 15.09.2026 | Antofagasta | 2:1 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Kobreloa | 4:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Deportes Ikike | 1:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 24.08.2026 | Sant. Vonderers | 0:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 17.08.2026 | Deportes Santa Kruz | 2:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 13.08.2026 | Deportes Temuko | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 09.08.2026 | Deportes Kopijapo | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 |
Međusobni susreti
| Magaljanes | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 37 | 12 | 10 | 15 | 45:52 | (-7) | 97 | 1,22 | 1,41 | 2,62 | 22 | 15 | 59:41 |
| Domaćin | 18 | 6 | 7 | 5 | 30:28 | (+2) | 58 | 1,67 | 1,56 | 3,22 | 8 | 10 | 44:56 |
| Gost | 19 | 6 | 3 | 10 | 15:24 | (-9) | 39 | 0,79 | 1,26 | 2,05 | 14 | 5 | 74:26 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari