Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 2
Magdeburg - Sent Pauli 1910
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 17:30 | Ajntr. Braunšvajg-Energi Kotbus | 1.89 | 4.02 | 3.47 | 2.84 | 1.40 | (11) |
| 06.11. (Pet) | 17:30 | Dinamo Drezden-Grojter Firt | 1.86 | 3.83 | 3.73 | 2.36 | 1.55 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Holštajn Kil-Arminija Bilefeld | 2.45 | 3.52 | 2.70 | 2.13 | 1.67 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Nirnberg-Darmštat 98 | 1.77 | 4.04 | 3.99 | 2.55 | 1.48 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Osnabrik-Kajzerslautern | 2.64 | 3.62 | 2.46 | 2.23 | 1.62 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 19:30 | Herta-Volfsburg | 2.04 | 4.02 | 3.00 | 3.33 | 1.30 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 12:30 | Bohum-Karlsrue | 1.84 | 3.85 | 3.71 | 2.36 | 1.54 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 12:30 | Hajdenhajm 1846-Hanover 96 | 2.06 | 3.85 | 3.04 | 2.79 | 1.40 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 12:30 | Magdeburg-Sent Pauli 1910 | 2.29 | 3.57 | 2.80 | 2.27 | 1.59 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Magdeburg
Sent Pauli 1910
- Sent Pauli 1910 je bez pobede u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Nemačka 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.40 | 3.65 | 2.80 | 2.30 | 1.63 | |
| BetOle | 2.22 | 3.55 | 2.77 | 2.27 | 1.55 | |
| Brazilbet | 2.22 | 3.50 | 2.80 | 2.28 | 1.56 | |
| Lob | 2.25 | 3.55 | 2.75 | 2.25 | 1.57 | |
| MaxBet | 2.30 | 3.65 | 2.90 | 2.35 | 1.60 | |
| MerkurXtip | 2.32 | 3.60 | 2.78 | 2.28 | 1.60 | |
| Oktagonbet | 2.22 | 3.55 | 2.80 | 2.28 | 1.56 | |
| Soccerbet | 2.33 | 3.55 | 2.80 | 2.17 | 1.60 | |
| Superbet | 2.32 | 3.40 | 2.70 | 2.17 | 1.60 | |
| Tašbet | 2.28 | 3.70 | 2.90 | 2.38 | 1.61 | |
| Prosečne kvote | 2.29 | 3.57 | 2.80 | 2.27 | 1.59 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Herta | 10 | 9 | 1 | 0 | 23 | : | 8 | (+15) | 28 |
| 2 | Nirnberg | 10 | 6 | 3 | 1 | 24 | : | 13 | (+11) | 21 |
| 3 | Volfsburg | 10 | 5 | 4 | 1 | 25 | : | 14 | (+11) | 19 |
| 4 | Kajzerslautern | 10 | 5 | 3 | 2 | 9 | : | 7 | (+2) | 18 |
| 5 | Magdeburg | 10 | 5 | 2 | 3 | 21 | : | 13 | (+8) | 17 |
| 6 | Hajdenhajm 1846 | 10 | 4 | 3 | 3 | 17 | : | 18 | (-1) | 15 |
| 7 | Arminija Bilefeld | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | : | 15 | (+1) | 14 |
| 8 | Sent Pauli 1910 | 10 | 2 | 6 | 2 | 12 | : | 12 | (0) | 12 |
| 9 | Grojter Firt | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | : | 16 | (-3) | 12 |
| 10 | Osnabrik | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | : | 17 | (-3) | 11 |
| 11 | Bohum | 10 | 3 | 2 | 5 | 8 | : | 11 | (-3) | 11 |
| 12 | Hanover 96 | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | : | 16 | (-6) | 11 |
| 13 | Karlsrue | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | : | 21 | (-8) | 11 |
| 14 | Energi Kotbus | 10 | 2 | 4 | 4 | 18 | : | 20 | (-2) | 10 |
| 15 | Ajntr. Braunšvajg | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 | : | 18 | (-2) | 10 |
| 16 | Darmštat 98 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | : | 19 | (-10) | 9 |
| 17 | Holštajn Kil | 10 | 1 | 5 | 4 | 10 | : | 12 | (-2) | 8 |
| 18 | Dinamo Drezden | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | : | 20 | (-8) | 8 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Herta | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | : | 3 | 12 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | : | 5 | 16 | |
| 2. | Nirnberg | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | : | 7 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | : | 6 | 11 | |
| 3. | Volfsburg | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | : | 6 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | : | 8 | 8 | |
| 4. | Kajzerslautern | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 8 | |
| 5. | Magdeburg | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | : | 7 | 12 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | 5 | |
| 6. | Hajdenhajm 1846 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | : | 7 | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 11 | 4 | |
| 7. | Arminija Bilefeld | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | : | 6 | 11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 9 | 3 | |
| 8. | Sent Pauli 1910 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | 5 | 0 | 5 | 0 | 6 | : | 6 | 5 | |
| 9. | Grojter Firt | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 10 | 5 | |
| 10. | Osnabrik | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 8 | 7 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 9 | 4 | |
| 11. | Bohum | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | : | 5 | 2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | 9 | |
| 12. | Hanover 96 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | 8 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 10 | 3 | |
| 13. | Karlsrue | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | : | 11 | 9 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 10 | 2 | |
| 14. | Energi Kotbus | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | : | 9 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | : | 11 | 5 | |
| 15. | Ajntr. Braunšvajg | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 8 | 7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | : | 10 | 3 | |
| 16. | Darmštat 98 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 6 | 9 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 13 | 0 | |
| 17. | Holštajn Kil | 5 | 1 | 4 | 0 | 8 | : | 5 | 7 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 7 | 1 | |
| 18. | Dinamo Drezden | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | : | 16 | 2 | |
Magdeburg
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Darmštat 98 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Bajern Minhen | 1:6 | 3+ | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Karlsrue | 6:1 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Dinamo Drezden | 0:2 | 0-2 | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Hanover 96 | 3:0 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Grojter Firt | 1:1 | 0-2 | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Kajzerslautern | 3:0 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Herta | 1:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Holštajn Kil | 2:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Balinger | 4:0 | 3+ | Nemačka, Kup | 2026/2027 |
Sent Pauli 1910
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Nirnberg | 1:3 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Darmštat 98 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Hanover 96 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Karlsrue | 2:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Energi Kotbus | 1:1 | 0-2 | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Volfsburg | 1:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Arminija Bilefeld | 2:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Kajzerslautern | 1:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Rot Vajs Esen | 0:2 | 0-2 | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Holštajn Kil | 2:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2024 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2023/2024 | |||
| 27.08.2023 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2023/2024 | |||
| 18.02.2023 | 1:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2022/2023 | |||
| 14.08.2022 | 0:3 | 3+ | Nemačka 2 | 2022/2023 | |||
| 07.08.2021 | 2:3 | 3+ | Nemačka, Kup | 2021/2022 | |||
| 22.12.2018 | 1:4 | 3+ | Nemačka 2 | 2018/2019 | |||
| 05.08.2018 | 1:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2018/2019 | |||
| 02.06.2007 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 s | 2006/2007 | |||
| 02.12.2006 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 3 s | 2006/2007 |
| Magdeburg | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:17 | (-10) | 24 | 0,78 | 1,89 | 2,67 | 4 | 5 | 44:56 |
| Domaćin | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | (-2) | 14 | 1,20 | 1,60 | 2,80 | 2 | 3 | 40:60 |
| Gost | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:9 | (-8) | 10 | 0,25 | 2,25 | 2,50 | 2 | 2 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari