Ponuda po danu
Po takmičenju
Gvatemala, Gvatemala 1 Apertura
Markense - Sučitepekez
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10. (Ned) | 21:00 | Mikso-Koban Imperial | 1.66 | 3.71 | 4.36 | 2.11 | 1.64 | (11) |
| 19.10. (Pon) | 00:00 | CSD Munisipal-Deportivo Guastatoja | 1.37 | 4.13 | 7.50 | 1.79 | 1.90 | (11) |
| 19.10. (Pon) | 02:00 | Markense-Sučitepekez | 1.45 | 3.90 | 6.36 | 1.85 | 1.84 | (11) |
| 20.10. (Uto) | 01:00 | Antigva-Kselahu MC | 1.69 | 3.49 | 4.45 | 1.90 | 1.79 | (7) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Markense
Sučitepekez
- Sučitepekez je bez pobede u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
- Na utakmicama tima Markense broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.43 | 3.85 | 6.60 | 1.91 | 1.80 | |
| BetOle | 1.45 | 3.85 | 6.30 | 1.83 | 1.85 | |
| Brazilbet | 1.45 | 3.80 | 6.40 | 1.83 | 1.87 | |
| Lob | 1.45 | 3.85 | 6.30 | 1.84 | 1.84 | |
| MaxBet | 1.45 | 3.85 | 6.30 | 1.83 | 1.85 | |
| Meridian | 1.43 | 3.85 | 6.40 | |||
| MerkurXtip | 1.47 | 4.00 | 6.80 | 1.85 | 1.87 | |
| Oktagonbet | 1.45 | 3.85 | 6.30 | 1.84 | 1.84 | |
| Soccerbet | 1.48 | 4.10 | 6.00 | 1.85 | 1.85 | |
| Superbet | 1.45 | 4.00 | 6.30 | 1.90 | 1.82 | |
| Tašbet | 1.45 | 3.85 | 6.30 | 1.83 | 1.85 | |
| Prosečne kvote | 1.45 | 3.90 | 6.36 | 1.85 | 1.84 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Antigva | 14 | 8 | 2 | 4 | 25 | : | 20 | (+5) | 26 |
| 2 | Deportivo Guastatoja | 14 | 8 | 2 | 4 | 20 | : | 16 | (+4) | 26 |
| 3 | CSD Munisipal | 13 | 7 | 4 | 2 | 19 | : | 9 | (+10) | 25 |
| 4 | Dep. San Pedro | 15 | 6 | 4 | 5 | 18 | : | 17 | (+1) | 22 |
| 5 | Kselahu MC | 14 | 6 | 3 | 5 | 27 | : | 17 | (+10) | 21 |
| 6 | Aurora FK | 15 | 7 | 0 | 8 | 24 | : | 24 | (0) | 21 |
| 7 | Markense | 14 | 6 | 3 | 5 | 15 | : | 17 | (-2) | 21 |
| 8 | Mikso | 13 | 6 | 2 | 5 | 23 | : | 21 | (+2) | 20 |
| 9 | Koban Imperial | 14 | 4 | 4 | 6 | 18 | : | 21 | (-3) | 16 |
| 10 | Malakateko | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | : | 21 | (-6) | 15 |
| 11 | Komunikasiones | 14 | 4 | 2 | 8 | 17 | : | 23 | (-6) | 14 |
| 12 | Sučitepekez | 14 | 1 | 5 | 8 | 15 | : | 30 | (-15) | 8 |
Pobednik Aperture, pobednik Klausure i 2 najbolje ekipa po plasmanu u Zbirnoj tabeli - KONKAKAF Kup Centralne Amerike
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Antigva | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | : | 14 | 7 | |
| 2. | Deportivo Guastatoja | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 16 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 10 | |
| 3. | CSD Munisipal | 7 | 4 | 3 | 0 | 12 | : | 3 | 15 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | : | 6 | 10 | |
| 4. | Dep. San Pedro | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 8 | 0 | 3 | 5 | 3 | : | 11 | 3 | |
| 5. | Kselahu MC | 7 | 5 | 1 | 1 | 17 | : | 6 | 16 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | : | 11 | 5 | |
| 6. | Aurora FK | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | : | 8 | 18 | 7 | 1 | 0 | 6 | 10 | : | 16 | 3 | |
| 7. | Markense | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 9 | 11 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | 10 | |
| 8. | Mikso | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 18 | 7 | 0 | 2 | 5 | 7 | : | 16 | 2 | |
| 9. | Koban Imperial | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | : | 10 | 13 | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | 3 | |
| 10. | Malakateko | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | 14 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | : | 16 | 1 | |
| 11. | Komunikasiones | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 9 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | 5 | |
| 12. | Sučitepekez | 7 | 1 | 5 | 1 | 11 | : | 11 | 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | : | 19 | 0 | |
Markense
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Mikso | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | CSD Munisipal | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Antigva | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Malakateko | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Aurora FK | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Dep. San Pedro | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Komunikasiones | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Kselahu MC | 0:4 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Deportivo Guastatoja | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Koban Imperial | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Sučitepekez
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | Dep. San Pedro | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Mikso | 3:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | Komunikasiones | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | CSD Munisipal | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Kselahu MC | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Antigva | 2:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Deportivo Guastatoja | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Malakateko | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Koban Imperial | 3:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Aurora FK | 2:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 06.05.2018 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 08.03.2018 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 05.11.2017 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 03.09.2017 | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 27.04.2017 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 26.02.2017 | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 25.09.2016 | 3:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 17.07.2016 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 09.03.2016 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 17.01.2016 | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 29.11.2015 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 30.09.2015 | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 14.03.2015 | 0:5 | 3+ | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 22.01.2015 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 19.10.2014 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 26.07.2014 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 05.04.2014 | 2:4 | 3+ | Gvatemala 1 | 2013/2014 | |||
| 12.02.2014 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2013/2014 | |||
| 20.11.2013 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2013/2014 | |||
| 29.09.2013 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2013/2014 | |||
| 07.04.2013 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2012/2013 | |||
| 26.01.2013 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2012/2013 | |||
| 31.10.2012 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2012/2013 | |||
| 12.08.2012 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2012/2013 | |||
| 21.03.2012 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2011/2012 | |||
| 29.01.2012 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2011/2012 | |||
| 24.09.2011 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2011/2012 | |||
| 10.07.2011 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2011/2012 | |||
| 05.03.2011 | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2010/2011 | |||
| 15.01.2011 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2010/2011 | |||
| 10.11.2010 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2010/2011 | |||
| 01.09.2010 | 3:4 | 3+ | Gvatemala 1 | 2010/2011 | |||
| 07.04.2010 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2009/2010 | |||
| 06.02.2010 | 3:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2009/2010 | |||
| 18.10.2009 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2009/2010 | |||
| 15.08.2009 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2009/2010 | |||
| 19.04.2009 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2008/2009 | |||
| 21.02.2009 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2008/2009 | |||
| 23.11.2008 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2008/2009 | |||
| 13.09.2008 | 3:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2008/2009 | |||
| 26.04.2008 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2007/2008 | |||
| 24.02.2008 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2007/2008 | |||
| 07.10.2007 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2007/2008 | |||
| 12.08.2007 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2007/2008 | |||
| 12.05.2007 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2006/2007 | |||
| 09.05.2007 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2006/2007 | |||
| 10.03.2007 | 5:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2006/2007 | |||
| 17.01.2007 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2006/2007 | |||
| 15.10.2006 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2006/2007 | |||
| 13.08.2006 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2006/2007 | |||
| 04.06.2006 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2005/2006 | |||
| 31.05.2006 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2005/2006 | |||
| 01.04.2006 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2005/2006 | |||
| 29.01.2006 | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2005/2006 | |||
| 27.11.2005 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2005/2006 | |||
| 25.09.2005 | 3:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2005/2006 | |||
| 24.04.2005 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2004/2005 | |||
| 20.02.2005 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2004/2005 | |||
| 14.11.2004 | 2:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2004/2005 | |||
| 12.09.2004 | 5:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2004/2005 |
| Markense | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 61 | 25 | 16 | 20 | 80:76 | (+4) | 156 | 1,31 | 1,25 | 2,56 | 32 | 29 | 52:48 |
| Domaćin | 30 | 20 | 7 | 3 | 54:26 | (+28) | 80 | 1,80 | 0,87 | 2,67 | 17 | 13 | 57:43 |
| Gost | 31 | 5 | 9 | 17 | 26:50 | (-24) | 76 | 0,84 | 1,61 | 2,45 | 15 | 16 | 48:52 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari