Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 1
Motor - Legija Varšava
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09. (Čet) | 16:00 | Rakov Čestohova-Gornjik Zabže | 2.11 | 3.35 | 3.23 | 1.91 | 1.81 | (11) |
| 03.09. (Čet) | 18:30 | Leh Poznanj-Jagielonija | 1.60 | 4.18 | 4.55 | 2.57 | 1.46 | (11) |
| 04.09. (Pet) | 18:30 | Pjast-GKS Katovice | 2.14 | 3.38 | 3.06 | 1.97 | 1.76 | (9) |
| 05.09. (Sub) | 12:45 | Viđev-Radomjak | 1.67 | 3.65 | 4.69 | 1.91 | 1.82 | (9) |
| 05.09. (Sub) | 15:30 | Korona-Visla Krakov | 2.17 | 3.31 | 3.08 | 1.94 | 1.78 | (9) |
| 05.09. (Sub) | 18:15 | Motor-Legija Varšava | 3.36 | 3.61 | 1.95 | 2.14 | 1.64 | (9) |
| 06.09. (Ned) | 12:45 | Krakovija-Gornjik Zabže | 2.46 | 3.11 | 2.78 | 1.65 | 2.13 | (9) |
| 06.09. (Ned) | 15:30 | Leh Poznanj-Rakov Čestohova | 1.72 | 3.73 | 4.17 | 2.14 | 1.64 | (9) |
| 06.09. (Ned) | 16:15 | Jagielonija-Šlonsk Vroclav | 1.73 | 3.71 | 4.22 | 2.10 | 1.67 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Motor
Legija Varšava
- Legija Varšava je bez poraza u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Poljska 1
- Na utakmicama tima Motor broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Poljska 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 3.45 | 3.75 | 1.98 | 2.15 | 1.68 | |
| BetOle | 3.25 | 3.55 | 1.93 | 2.12 | 1.62 | |
| Brazilbet | 3.25 | 3.50 | 1.94 | 2.12 | 1.61 | |
| Lob | 3.40 | 3.60 | 1.94 | 2.15 | 1.63 | |
| MaxBet | 3.45 | 3.65 | 1.95 | 2.15 | 1.63 | |
| Meridian | 3.20 | 3.50 | 1.92 | |||
| Oktagonbet | 3.25 | 3.55 | 1.93 | 2.12 | 1.62 | |
| Superbet | 3.40 | 3.65 | 2.00 | 2.12 | 1.65 | |
| Tašbet | 3.55 | 3.75 | 1.98 | 2.20 | 1.66 | |
| Prosečne kvote | 3.36 | 3.61 | 1.95 | 2.14 | 1.64 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Legija Varšava | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | : | 4 | (+8) | 12 |
| 2 | Leh Poznanj | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 10 |
| 3 | Visla Krakov | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 10 | (+2) | 10 |
| 4 | GKS Katovice | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | : | 6 | (+6) | 9 |
| 5 | Gornjik Zabže | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 6 | (+3) | 9 |
| 6 | Jagielonija | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | (+3) | 9 |
| 7 | Pogon Šćećin | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 8 |
| 8 | Korona | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 8 |
| 9 | Zaglebje Lubin | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 8 |
| 10 | Krakovija | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | (-1) | 8 |
| 11 | Pjast | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 13 | (-3) | 7 |
| 12 | Radomjak | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 13 | (-7) | 7 |
| 13 | Viđev | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | : | 10 | (0) | 6 |
| 14 | Šlonsk Vroclav | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 9 | (-1) | 6 |
| 15 | Motor | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 5 |
| 16 | Visla Plock | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 10 | (-7) | 4 |
| 17 | Vječista Krakov | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | : | 12 | (-4) | 3 |
| 18 | Rakov Čestohova | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | : | 11 | (-6) | 0 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
3. i 4. mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
3. i 4. mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Legija Varšava | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 2 | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | |
| 2. | Leh Poznanj | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Visla Krakov | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 1 | |
| 4. | GKS Katovice | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 5. | Gornjik Zabže | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 6. | Jagielonija | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 3 | 6 | |
| 7. | Pogon Šćećin | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
| 8. | Korona | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 6 | |
| 9. | Zaglebje Lubin | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
| 10. | Krakovija | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 5 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 2 | |
| 11. | Pjast | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | : | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 12. | Radomjak | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 8 | 0 | |
| 13. | Viđev | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | 5 | |
| 14. | Šlonsk Vroclav | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 4 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
| 15. | Motor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 6 | 2 | |
| 16. | Visla Plock | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 8 | 3 | |
| 17. | Vječista Krakov | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 10 | 3 | |
| 18. | Rakov Čestohova | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
Motor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Pjast | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Korona | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | GKS Katovice | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Pogon Šćećin | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Jagielonija | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Viđev | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Legija Varšava | 0:4 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 16.05.2026 | Krakovija | 3:3 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Visla Plock | 4:0 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Leh Poznanj | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2025/2026 |
Legija Varšava
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Šlonsk Vroclav | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Pjast | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Radomjak | 5:0 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Korona | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Zaglebje Lubin | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | Pogon Šćećin | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Motor | 4:0 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Lehija Gdanjsk | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Termalika Bruk-Bet | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | Viđev | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | 0:4 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 01.12.2025 | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 10.03.2025 | 3:3 | 3+ | Poljska 1 | 2024/2025 | |||
| 01.09.2024 | 2:5 | 3+ | Poljska 1 | 2024/2025 | |||
| 01.12.2021 | 1:2 | 3+ | Poljska, Kup | 2021/2022 |
| Motor | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 5 | 0 | 2 | 3 | 7:15 | (-8) | 22 | 1,40 | 3,00 | 4,40 | 1 | 4 | 20:80 |
| Domaćin | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | (-1) | 11 | 1,67 | 2,00 | 3,67 | 1 | 2 | 33:67 |
| Gost | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | (-7) | 11 | 1,00 | 4,50 | 5,50 | 0 | 2 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari