Ponuda po danu
Po takmičenju
Zambija, Zambija 1
Nkana - Kanzanši Dajnamos
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sre) | 13:00 | Nkana-Kanzanši Dajnamos | 1.63 | 3.17 | 5.46 | 1.44 | 2.52 | (8) |
| 04.11. (Sre) | 13:00 | Red Erouz-Nkvazi | 1.81 | 2.87 | 4.82 | 1.30 | 3.10 | (8) |
| 04.11. (Sre) | 13:00 | Zanako-Maestro Junajted | 2.33 | 2.68 | 3.25 | 1.33 | 2.97 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Nkana
Kanzanši Dajnamos
- Ukupan broj golova na mečevima tima Kanzanši Dajnamos je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Zambija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.63 | 3.15 | 5.45 | 1.45 | 2.50 | |
| Brazilbet | 1.64 | 3.15 | 5.50 | 1.44 | 2.50 | |
| Lob | 1.62 | 3.20 | 5.60 | 1.44 | 2.55 | |
| MaxBet | 1.63 | 3.15 | 5.45 | 1.45 | 2.55 | |
| Oktagonbet | 1.64 | 3.15 | 5.45 | 1.45 | 2.55 | |
| Soccerbet | 1.57 | 3.30 | 5.90 | 1.45 | 2.50 | |
| Superbet | 1.70 | 3.10 | 4.85 | 1.42 | 2.52 | |
| Tašbet | 1.64 | 3.15 | 5.45 | 1.44 | 2.50 | |
| Prosečne kvote | 1.63 | 3.17 | 5.46 | 1.44 | 2.52 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Konkola Blejds | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | (+4) | 12 |
| 2 | Maestro Junajted | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | : | 2 | (+5) | 11 |
| 3 | Zanako | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | (+4) | 10 |
| 4 | Nkana | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 10 |
| 5 | Pauer Dinamos | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | (0) | 7 |
| 6 | Kanzanši Dajnamos | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 10 | (-5) | 5 |
| 7 | Trident | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | (+2) | 4 |
| 8 | NAPSA Stars | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | : | 5 | (-1) | 4 |
| 9 | Nčanga Rendžers | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | : | 4 | (-3) | 4 |
| 10 | Makeni Ol Stars | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 12 | (-10) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Konkola Blejds | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | |
| 2. | Maestro Junajted | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 9 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 3. | Zanako | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | |
| 4. | Nkana | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 4 | |
| 5. | Pauer Dinamos | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
| 6. | Kanzanši Dajnamos | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 7 | 1 | |
| 7. | Trident | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 8. | NAPSA Stars | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 9. | Nčanga Rendžers | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 3 | |
| 10. | Makeni Ol Stars | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 11 | 0 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grin Igls | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 1 | (+5) | 11 |
| 2 | Grin Bufalos | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | : | 1 | (+4) | 11 |
| 3 | Zesko Junajted | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | : | 2 | (+8) | 9 |
| 4 | Čirundu Junajted | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 8 |
| 5 | Red Erouz | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 1 | (+2) | 5 |
| 6 | Kabve Voriors | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 5 |
| 7 | Roan Junajted | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | (-4) | 5 |
| 8 | Nkvazi | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 4 |
| 9 | Mufulira Vonderers | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | : | 6 | (-5) | 2 |
| 10 | Mutondo Stars | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 15 | (-11) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Grin Igls | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | |
| 2. | Grin Bufalos | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 3. | Zesko Junajted | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 1 | 5 | |
| 4. | Čirundu Junajted | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 5 | |
| 5. | Red Erouz | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | : | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 6. | Kabve Voriors | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 7. | Roan Junajted | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 8. | Nkvazi | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 9. | Mufulira Vonderers | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | : | 1 | 2 | |
| 10. | Mutondo Stars | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 11 | 0 | |
Pobednik plej ofa za prvaka - Afrička Liga Šampiona
Pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Nkana
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Pauer Dinamos | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 25.10.2026 | Konkola Blejds | 0:2 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 18.10.2026 | Nčanga Rendžers | 2:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | Makeni Ol Stars | 4:1 | 3+ | Zambija 1 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Trident | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 23.05.2026 | Kanzanši Dajnamos | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Maestro Junajted | 1:2 | 3+ | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 13.05.2026 | Zesko Junajted | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Nčanga Rendžers | 0:1 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 30.04.2026 | NAPSA Stars | 1:1 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 |
Kanzanši Dajnamos
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | NAPSA Stars | 2:2 | 3+ | Zambija 1 | 2026 | |||
| 24.10.2026 | Zanako | 0:3 | 3+ | Zambija 1 | 2026 | |||
| 17.10.2026 | Konkola Blejds | 2:1 | 3+ | Zambija 1 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | Maestro Junajted | 1:4 | 3+ | Zambija 1 | 2026 | |||
| 04.10.2026 | Makeni Ol Stars | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2026 | |||
| 23.05.2026 | Nkana | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Nkvazi | 0:1 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 13.05.2026 | Prizon Leopards | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 06.05.2026 | Pauer Dinamos | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Grin Bufalos | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 31.01.2026 | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2025/2026 | |||
| 19.05.2024 | 1:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2023/2024 | |||
| 10.12.2023 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2023/2024 | |||
| 03.06.2023 | 2:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2022/2023 | |||
| 10.12.2022 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2022/2023 | |||
| 26.02.2022 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2021/2022 | |||
| 23.10.2021 | 0:1 | 0-2 | Zambija 1 | 2021/2022 | |||
| 22.02.2020 | 0:0 | 0-2 | Zambija 1 | 2019/2020 | |||
| 05.10.2019 | 1:1 | 0-2 | Zambija 1 | 2019/2020 |
| Nkana | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 10 | 3 | 6 | 1 | 5:2 | (+3) | 7 | 0,50 | 0,20 | 0,70 | 10 | 0 | 100:0 |
| Domaćin | 5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | (+4) | 6 | 1,00 | 0,20 | 1,20 | 5 | 0 | 100:0 |
| Gost | 5 | 0 | 4 | 1 | 0:1 | (-1) | 1 | 0,00 | 0,20 | 0,20 | 5 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari