Ponuda po danu
Po takmičenju
Slovačka, Slovačka 2
OFK Malženice - ŠTK Šamorin
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 16:00 | Pohronie-Banjik Lehota | 1.75 | 3.76 | 3.77 | 2.29 | 1.52 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 10:00 | OFK Malženice-ŠTK Šamorin | 3.11 | 3.58 | 1.99 | 2.16 | 1.58 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Inter Bratislava-Povaška Bistrica | 2.06 | 3.54 | 2.99 | 2.22 | 1.55 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Zvolen-Slovan Galanta | 1.80 | 3.68 | 3.63 | 2.21 | 1.55 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | ViOn-Slovan B | 1.84 | 3.69 | 3.47 | 2.26 | 1.53 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Tatran-Humene | 1.32 | 4.73 | 7.34 | 2.25 | 1.53 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 09:30 | Petržalka-MŠK Žilina B | 1.43 | 4.28 | 5.84 | 2.21 | 1.56 | (9) |
| 09.11. (Pon) | 16:00 | Tatran L. Mikulaš-MFK Bitča | 1.12 | 7.11 | 14.34 | 2.98 | 1.32 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
OFK Malženice
ŠTK Šamorin
- ŠTK Šamorin je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Slovačka 2
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 3.10 | 3.55 | 1.97 | 2.15 | 1.57 | |
| Brazilbet | 3.10 | 3.50 | 2.00 | 2.12 | 1.58 | |
| Lob | 3.10 | 3.55 | 1.98 | 2.18 | 1.60 | |
| MaxBet | 3.10 | 3.55 | 1.98 | 2.15 | 1.58 | |
| MerkurXtip | 3.20 | 3.60 | 2.00 | 2.17 | 1.60 | |
| Oktagonbet | 3.10 | 3.55 | 1.98 | 2.15 | 1.58 | |
| Soccerbet | 3.15 | 3.80 | 1.97 | 2.12 | 1.55 | |
| Superbet | 2.95 | 3.50 | 2.05 | 2.20 | 1.57 | |
| Tašbet | 3.20 | 3.60 | 2.00 | 2.18 | 1.60 | |
| Prosečne kvote | 3.11 | 3.58 | 1.99 | 2.16 | 1.58 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ŠTK Šamorin | 15 | 10 | 3 | 2 | 27 | : | 16 | (+11) | 33 |
| 2 | Petržalka | 15 | 9 | 3 | 3 | 23 | : | 11 | (+12) | 30 |
| 3 | Povaška Bistrica | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 | : | 24 | (+5) | 29 |
| 4 | Tatran | 15 | 7 | 4 | 4 | 24 | : | 19 | (+5) | 25 |
| 5 | Pohronie | 15 | 7 | 3 | 5 | 23 | : | 19 | (+4) | 24 |
| 6 | MŠK Žilina B | 15 | 7 | 3 | 5 | 21 | : | 18 | (+3) | 24 |
| 7 | Slovan Galanta | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | : | 26 | (-3) | 23 |
| 8 | Tatran L. Mikulaš | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 | : | 18 | (+4) | 22 |
| 9 | Banjik Lehota | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 | : | 22 | (0) | 22 |
| 10 | Inter Bratislava | 15 | 5 | 6 | 4 | 33 | : | 22 | (+11) | 21 |
| 11 | Slovan B | 15 | 4 | 6 | 5 | 22 | : | 20 | (+2) | 18 |
| 12 | OFK Malženice | 15 | 4 | 4 | 7 | 21 | : | 23 | (-2) | 16 |
| 13 | ViOn | 15 | 3 | 5 | 7 | 14 | : | 19 | (-5) | 14 |
| 14 | Humene | 15 | 3 | 4 | 8 | 14 | : | 25 | (-11) | 13 |
| 15 | Zvolen | 15 | 2 | 3 | 10 | 15 | : | 24 | (-9) | 9 |
| 16 | MFK Bitča | 15 | 3 | 0 | 12 | 14 | : | 41 | (-27) | 9 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ŠTK Šamorin | 8 | 6 | 1 | 1 | 16 | : | 9 | 19 | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | : | 7 | 14 | |
| 2. | Petržalka | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | : | 5 | 14 | 8 | 5 | 1 | 2 | 10 | : | 6 | 16 | |
| 3. | Povaška Bistrica | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | : | 12 | 19 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 12 | 10 | |
| 4. | Tatran | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | 11 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | : | 12 | 14 | |
| 5. | Pohronie | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | : | 7 | 14 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | : | 12 | 10 | |
| 6. | MŠK Žilina B | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | : | 10 | 16 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 8 | 8 | |
| 7. | Slovan Galanta | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | : | 12 | 14 | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 14 | 9 | |
| 8. | Tatran L. Mikulaš | 7 | 4 | 3 | 0 | 13 | : | 7 | 15 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | : | 11 | 7 | |
| 9. | Banjik Lehota | 8 | 4 | 3 | 1 | 11 | : | 10 | 15 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | : | 12 | 7 | |
| 10. | Inter Bratislava | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 | : | 9 | 9 | 8 | 3 | 3 | 2 | 19 | : | 13 | 12 | |
| 11. | Slovan B | 8 | 3 | 3 | 2 | 13 | : | 8 | 12 | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 | : | 12 | 6 | |
| 12. | OFK Malženice | 7 | 3 | 0 | 4 | 14 | : | 13 | 9 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | : | 10 | 7 | |
| 13. | ViOn | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | : | 8 | 6 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | : | 11 | 8 | |
| 14. | Humene | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | : | 9 | 11 | 7 | 0 | 2 | 5 | 6 | : | 16 | 2 | |
| 15. | Zvolen | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | : | 9 | 6 | 8 | 0 | 3 | 5 | 6 | : | 15 | 3 | |
| 16. | MFK Bitča | 8 | 3 | 0 | 5 | 10 | : | 18 | 9 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | : | 23 | 0 | |
OFK Malženice
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Humene | 2:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | ViOn | 3:0 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Pohronie | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Inter Bratislava | 2:5 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Petržalka | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Tatran L. Mikulaš | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Zvolen | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Tatran | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Slovan Galanta | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | MFK Bitča | 3:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 |
ŠTK Šamorin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | ViOn | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Pohronie | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Inter Bratislava | 2:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Humene | 2:1 | 3+ | Slovačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Petržalka | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | Tatran L. Mikulaš | 0:2 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Zvolen | 3:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Tatran | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Slovan Galanta | 3:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | MFK Bitča | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2026 | 0:2 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 08.05.2026 | 2:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2025/2026 | |||
| 25.10.2025 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2025/2026 | |||
| 30.03.2025 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2024/2025 | |||
| 01.09.2024 | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2024/2025 | |||
| 17.05.2024 | 0:2 | 0-2 | Slovačka 2 | 2023/2024 | |||
| 05.11.2023 | 4:0 | 3+ | Slovačka 2 | 2023/2024 |
| OFK Malženice | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 7 | 2 | 0 | 5 | 8:10 | (-2) | 18 | 1,14 | 1,43 | 2,57 | 4 | 3 | 57:43 |
| Domaćin | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | (+4) | 12 | 2,67 | 1,33 | 4,00 | 0 | 3 | 0:100 |
| Gost | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:6 | (-6) | 6 | 0,00 | 1,50 | 1,50 | 4 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari