Ponuda po danu
Po takmičenju
Grčka, Grčka 2
Pantrakikos - Larisa
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 12:45 | Apolon Kalamarija-Panseraikos | 12.58 | 5.13 | 1.21 | 1.88 | 1.82 | (6) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Pantrakikos-Larisa | 4.13 | 3.35 | 1.79 | 1.80 | 1.89 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 10:30 | Olimpijakos II-Elas Siros | 2.82 | 3.05 | 2.38 | 1.68 | 2.04 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 12:45 | Atens Kalitea-Panionios | 2.85 | 2.78 | 2.57 | 1.37 | 2.79 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Anagenizi Kardicas-Marko | 5.94 | 3.53 | 1.54 | 1.62 | 2.13 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Nestos Hrisopoli-Asteras Tripolis II | 2.38 | 2.96 | 2.92 | 1.54 | 2.29 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | PAS Pirgos-PAOK II | 2.29 | 3.05 | 2.97 | 1.67 | 2.04 | (6) |
| 09.11. (Pon) | 13:00 | Zakintos-Niki Volos | 19.83 | 5.73 | 1.14 | 1.80 | 1.89 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Pantrakikos
Larisa
- Larisa je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Grčka 2
- Ukupan broj golova na mečevima tima Pantrakikos je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Grčka 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 4.00 | 3.30 | 1.80 | 1.80 | 1.88 | |
| Brazilbet | 4.00 | 3.30 | 1.81 | 1.80 | 1.90 | |
| Lob | 4.45 | 3.35 | 1.70 | 1.78 | 1.86 | |
| Oktagonbet | 4.00 | 3.30 | 1.79 | 1.80 | 1.88 | |
| Superbet | 4.00 | 3.45 | 1.80 | 1.80 | 1.90 | |
| Tašbet | 4.30 | 3.40 | 1.82 | 1.80 | 1.90 | |
| Prosečne kvote | 4.13 | 3.35 | 1.79 | 1.80 | 1.89 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marko | 9 | 8 | 1 | 0 | 18 | : | 5 | (+13) | 25 |
| 2 | Panionios | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | : | 7 | (+6) | 17 |
| 3 | Atens Kalitea | 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | : | 6 | (+4) | 17 |
| 4 | Larisa | 9 | 4 | 4 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 16 |
| 5 | Niki Volos | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | : | 9 | (+3) | 14 |
| 6 | Elas Siros | 9 | 3 | 4 | 2 | 12 | : | 7 | (+5) | 13 |
| 7 | Pantrakikos | 9 | 3 | 4 | 2 | 12 | : | 9 | (+3) | 13 |
| 8 | Anagenizi Kardicas | 9 | 3 | 2 | 4 | 7 | : | 9 | (-2) | 11 |
| 9 | Panseraikos (-4) | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 10 |
| 10 | Asteras Tripolis II | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 10 |
| 11 | PAS Pirgos | 9 | 2 | 3 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 9 |
| 12 | PAOK II | 9 | 2 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 9 |
| 13 | Nestos Hrisopoli | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | : | 13 | (-5) | 8 |
| 14 | Apolon Kalamarija | 9 | 2 | 2 | 5 | 6 | : | 11 | (-5) | 8 |
| 15 | Olimpijakos II | 9 | 1 | 3 | 5 | 11 | : | 18 | (-7) | 6 |
| 16 | Zakintos | 9 | 0 | 4 | 5 | 7 | : | 16 | (-9) | 4 |
B timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Marko | 6 | 5 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 16 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | : | 3 | 9 | |
| 2. | Panionios | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | : | 4 | 15 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 3 | 2 | |
| 3. | Atens Kalitea | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 13 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 3 | 4 | |
| 4. | Larisa | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 11 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 5 | |
| 5. | Niki Volos | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 6. | Elas Siros | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 5 | |
| 7. | Pantrakikos | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | : | 5 | 10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 8. | Anagenizi Kardicas | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 0 | 7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | : | 9 | 4 | |
| 9. | Panseraikos (-4) | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | : | 4 | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | : | 9 | 2 | |
| 10. | Asteras Tripolis II | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 8 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | 2 | |
| 11. | PAS Pirgos | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | : | 5 | 6 | |
| 12. | PAOK II | 5 | 2 | 3 | 0 | 6 | : | 4 | 9 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 7 | 0 | |
| 13. | Nestos Hrisopoli | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 14. | Apolon Kalamarija | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 9 | 2 | |
| 15. | Olimpijakos II | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 10 | 5 | |
| 16. | Zakintos | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 1 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | |
Pantrakikos
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Nestos Hrisopoli | 3:1 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Asteras Tripolis II | 2:2 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Olimpijakos II | 2:2 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Atens Kalitea | 0:1 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Panseraikos | 1:1 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 28.09.2026 | Marko | 1:2 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | Niki Volos | 1:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | PAOK II | 2:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | PAS Pirgos | 0:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 11.06.2017 | Apolon Smirnis | 0:3 | 3+ | Grčka 2 | 2016/2017 |
Larisa
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Olimpijakos II | 2:1 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | OFI Krit | 1:0 | 0-2 | Grčka, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Atens Kalitea | 1:1 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Panseraikos | 0:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Marko | 0:1 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Niki Volos | 2:2 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | PAOK II | 1:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | PAS Pirgos | 4:0 | 3+ | Grčka 2 | 2026/2027 | |||
| 17.09.2026 | Kalamata | 1:1 | 0-2 | Grčka, Kup | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Zakintos | 1:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2012 | 2:3 | 3+ | Grčka 2 | 2011/2012 | |||
| 25.01.2012 | 1:0 | 0-2 | Grčka 2 | 2011/2012 | |||
| 21.02.2010 | 2:0 | 0-2 | Grčka 1 | 2009/2010 | |||
| 25.10.2009 | 1:3 | 3+ | Grčka 1 | 2009/2010 | |||
| 15.02.2009 | 0:1 | 0-2 | Grčka 1 | 2008/2009 | |||
| 25.10.2008 | 2:1 | 3+ | Grčka 1 | 2008/2009 |
| Pantrakikos | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | (0) | 16 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | 3 | 3 | 50:50 |
| Domaćin | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | (-2) | 6 | 0,67 | 1,33 | 2,00 | 2 | 1 | 67:33 |
| Gost | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | (+2) | 10 | 2,00 | 1,33 | 3,33 | 1 | 2 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari