Ponuda po danu
Po takmičenju
Srbija, Srbija 1 - 1.deo
Partizan - Mačva
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Zemun-IMT | 5.18 | 3.73 | 1.60 | 1.84 | 1.88 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Čukarički-Radnički Niš | 1.87 | 3.52 | 3.80 | 1.99 | 1.74 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Železničar Pančevo-Radnički 1923 | 1.80 | 3.49 | 4.19 | 1.86 | 1.85 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 12:00 | Novi Pazar-Mladost Lučani | 1.94 | 3.37 | 3.67 | 1.84 | 1.87 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 12:00 | Radnik Surdulica-OFK Beograd | 2.14 | 3.26 | 3.23 | 1.80 | 1.91 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Partizan-Mačva | 1.25 | 5.56 | 9.46 | 2.62 | 1.44 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 18:00 | Vojvodina-Crvena Zvezda | 3.78 | 3.89 | 1.78 | 2.57 | 1.45 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Partizan
Mačva
- Mačva je bez pobede u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Srbija 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.22 | 5.75 | 11.55 | 2.63 | 1.43 | |
| BetOle | 1.24 | 5.40 | 8.50 | 2.62 | 1.42 | |
| Brazilbet | 1.24 | 5.35 | 8.50 | 2.60 | 1.42 | |
| Lob | 1.26 | 5.45 | 9.00 | 2.62 | 1.43 | |
| MerkurXtip | 1.25 | 5.50 | 9.50 | 2.60 | 1.43 | |
| Oktagonbet | 1.24 | 5.40 | 8.50 | 2.62 | 1.42 | |
| Soccerbet | 1.27 | 5.60 | 10.40 | 2.50 | 1.45 | |
| Superbet | 1.28 | 5.70 | 9.40 | 2.65 | 1.46 | |
| Tašbet | 1.28 | 5.90 | 9.75 | 2.70 | 1.46 | |
| Prosečne kvote | 1.25 | 5.56 | 9.46 | 2.62 | 1.44 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 14 | 13 | 1 | 0 | 37 | : | 6 | (+31) | 40 |
| 2 | Vojvodina | 14 | 10 | 2 | 2 | 30 | : | 12 | (+18) | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo | 13 | 8 | 2 | 3 | 21 | : | 11 | (+10) | 26 |
| 4 | Radnički 1923 | 14 | 7 | 2 | 5 | 21 | : | 16 | (+5) | 23 |
| 5 | IMT | 14 | 6 | 4 | 4 | 15 | : | 9 | (+6) | 22 |
| 6 | Radnik Surdulica | 14 | 5 | 5 | 4 | 18 | : | 17 | (+1) | 20 |
| 7 | Čukarički | 14 | 5 | 4 | 5 | 19 | : | 20 | (-1) | 19 |
| 8 | Mladost Lučani | 14 | 4 | 6 | 4 | 12 | : | 19 | (-7) | 18 |
| 9 | Partizan | 14 | 5 | 2 | 7 | 24 | : | 24 | (0) | 17 |
| 10 | Novi Pazar | 14 | 4 | 4 | 6 | 13 | : | 16 | (-3) | 16 |
| 11 | OFK Beograd | 14 | 2 | 5 | 7 | 14 | : | 25 | (-11) | 11 |
| 12 | Mačva | 14 | 2 | 4 | 8 | 11 | : | 25 | (-14) | 10 |
| 13 | Radnički Niš | 13 | 2 | 2 | 9 | 9 | : | 23 | (-14) | 8 |
| 14 | Zemun | 14 | 1 | 3 | 10 | 7 | : | 28 | (-21) | 6 |
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
1-6.mesto plej of
7-14.mesto plej aut
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
1-6.mesto plej of
7-14.mesto plej aut
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Crvena Zvezda | 7 | 7 | 0 | 0 | 24 | : | 3 | 21 | 7 | 6 | 1 | 0 | 13 | : | 3 | 19 | |
| 2. | Vojvodina | 7 | 6 | 1 | 0 | 14 | : | 3 | 19 | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | : | 9 | 13 | |
| 3. | Železničar Pančevo | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 | : | 5 | 16 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 10 | |
| 4. | Radnički 1923 | 7 | 5 | 0 | 2 | 14 | : | 6 | 15 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 8 | |
| 5. | IMT | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 2 | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 11 | |
| 6. | Radnik Surdulica | 7 | 4 | 3 | 0 | 14 | : | 7 | 15 | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | : | 10 | 5 | |
| 7. | Čukarički | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | : | 9 | 11 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 11 | 8 | |
| 8. | Mladost Lučani | 7 | 2 | 4 | 1 | 7 | : | 5 | 10 | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | : | 14 | 8 | |
| 9. | Partizan | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 9 | 9 | 7 | 2 | 2 | 3 | 14 | : | 15 | 8 | |
| 10. | Novi Pazar | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 9 | 11 | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 | : | 7 | 5 | |
| 11. | OFK Beograd | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | : | 11 | 6 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | 5 | |
| 12. | Mačva | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 8 | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | : | 15 | 2 | |
| 13. | Radnički Niš | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 13 | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 2 | : | 10 | 4 | |
| 14. | Zemun | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | : | 10 | 5 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 | : | 18 | 1 | |
Partizan
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Zemun | 3:0 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Radnički Niš | 3:2 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Čukarički | 0:2 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Železničar Pančevo | 0:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Novi Pazar | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Radnik Surdulica | 4:4 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Vojvodina | 2:3 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Crvena Zvezda | 1:2 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | OFK Beograd | 3:1 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 27.08.2026 | Hetafe | 2:1 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 |
Mačva
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Crvena Zvezda | 2:4 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Napredak | 2:0 | 0-2 | Srbija, Kup | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Zemun | 0:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | OFK Beograd | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Čukarički | 2:2 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Mladost Lučani | 1:2 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Železničar Pančevo | 0:2 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Radnički 1923 | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Novi Pazar | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Radnički Niš | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 3:1 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2025 | 0:2 | 0-2 | Srbija, Kup | 2025/2026 | |||
| 16.04.2021 | 2:1 | 3+ | Srbija 1 | 2020/2021 | |||
| 31.10.2020 | 2:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2020/2021 | |||
| 01.12.2019 | 2:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2019/2020 | |||
| 04.08.2019 | 4:0 | 3+ | Srbija 1 | 2019/2020 | |||
| 14.12.2018 | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2018/2019 | |||
| 26.08.2018 | 3:1 | 3+ | Srbija 1 | 2018/2019 | |||
| 05.11.2017 | 3:1 | 3+ | Srbija 1 | 2017/2018 | |||
| 22.07.2017 | 6:1 | 3+ | Srbija 1 | 2017/2018 |
| Partizan | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 10 | 8 | 1 | 1 | 25:7 | (+18) | 32 | 2,50 | 0,70 | 3,20 | 4 | 6 | 40:60 |
| Domaćin | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | (+11) | 13 | 3,00 | 0,25 | 3,25 | 2 | 2 | 50:50 |
| Gost | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:6 | (+7) | 19 | 2,17 | 1,00 | 3,17 | 2 | 4 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari