Ponuda po danu
Po takmičenju
Turska, Turska 2
Pendikspor - Umranijespor
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09. (Uto) | 13:00 | Bandırmaspor-Antalijaspor | 2.50 | 3.16 | 2.69 | 1.69 | 2.03 | (10) |
| 01.09. (Uto) | 14:00 | Umranijespor-Muglaspor | 2.58 | 2.91 | 2.82 | 1.46 | 2.51 | (10) |
| 01.09. (Uto) | 17:00 | Boluspor-Keciorenguču | 5.19 | 4.13 | 1.54 | 2.31 | 1.55 | (10) |
| 01.09. (Uto) | 17:00 | Sarijer-Pendikspor | 2.21 | 3.23 | 3.11 | 1.75 | 1.96 | (10) |
| 02.09. (Sre) | 14:00 | Vanspor-Betmen Petrol | 3.23 | 3.46 | 2.06 | 2.01 | 1.71 | (10) |
| 02.09. (Sre) | 17:00 | Fatih Karagumruk-Kajzerispor | 2.46 | 3.25 | 2.69 | 1.81 | 1.88 | (10) |
| 02.09. (Sre) | 17:00 | Sivasspor-Mardin 1969 | 2.30 | 3.12 | 3.03 | 1.69 | 2.04 | (10) |
| 03.09. (Čet) | 14:00 | Igdır-Manisa | 2.07 | 3.38 | 3.24 | 1.91 | 1.79 | (10) |
| 03.09. (Čet) | 17:00 | Bodrumspor-Esenler Erokspor | 2.64 | 3.14 | 2.59 | 1.74 | 1.98 | (10) |
| 03.09. (Čet) | 17:00 | Bursaspor-Istanbulspor | 1.47 | 4.13 | 6.04 | 2.04 | 1.69 | (10) |
| 05.09. (Sub) | 15:00 | Keciorenguču-Sarijer | 1.98 | 3.40 | 3.60 | 1.80 | 1.90 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 15:00 | Pendikspor-Umranijespor | 1.64 | 3.75 | 4.95 | 1.90 | 1.80 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Pendikspor
Umranijespor
- Umranijespor je bez pobede u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Turska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Betmen Petrol | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | (+4) | 10 |
| 2 | Bursaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 9 |
| 3 | Kajzerispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 2 | (+4) | 9 |
| 4 | Mardin 1969 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 1 | (+5) | 8 |
| 5 | Manisa | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 4 | (+4) | 8 |
| 6 | Sarijer | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 7 |
| 7 | Fatih Karagumruk | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
| 8 | Bandırmaspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 2 | (+3) | 6 |
| 9 | Igdır | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 2 | (+1) | 6 |
| 10 | Keciorenguču | 4 | 1 | 2 | 1 | 10 | : | 8 | (+2) | 5 |
| 11 | Muglaspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 5 |
| 12 | Pendikspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 9 | (-2) | 5 |
| 13 | Vanspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 9 | (-4) | 4 |
| 14 | Umranijespor | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | : | 5 | (-1) | 3 |
| 15 | Esenler Erokspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 3 |
| 16 | Bodrumspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 4 | (-2) | 3 |
| 17 | Antalijaspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 3 |
| 18 | Sivasspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 2 |
| 19 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | (-4) | 2 |
| 20 | Boluspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 9 | (-8) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Betmen Petrol | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | |
| 2. | Bursaspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Kajzerispor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | |
| 4. | Mardin 1969 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 4 | |
| 5. | Manisa | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | |
| 6. | Sarijer | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 7. | Fatih Karagumruk | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
| 8. | Bandırmaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 9. | Igdır | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 10. | Keciorenguču | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 1 | |
| 11. | Muglaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
| 12. | Pendikspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 13. | Vanspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 14. | Umranijespor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
| 15. | Esenler Erokspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 16. | Bodrumspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 17. | Antalijaspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | : | 8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 18. | Sivasspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | |
| 19. | Istanbulspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | |
| 20. | Boluspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
Pendikspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Bandırmaspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Antalijaspor | 3:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Keciorenguču | 1:4 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Betmen Petrol | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.05.2026 | Bodrumspor | 0:2 | 0-2 | Turska 2 po | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Esenler Erokspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Boluspor | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Igdır | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Čorum | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 07.04.2026 | Manisa | 0:2 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 |
Umranijespor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Keciorenguču | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Esenler Erokspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Fatih Karagumruk | 1:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Mardin 1969 | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.05.2026 | Keciorenguču | 1:4 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Adana Demirspor | 3:1 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Vanspor | 1:2 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 13.04.2026 | Amedspor | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 08.04.2026 | Sakarijaspor | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Bodrumspor | 0:1 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 09.11.2025 | 3:0 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2025 | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2024/2025 | |||
| 22.11.2024 | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2024/2025 | |||
| 14.02.2016 | 0:3 | 3+ | Turska 3 b | 2015/2016 | |||
| 04.10.2015 | 0:0 | 0-2 | Turska 3 b | 2015/2016 | |||
| 28.03.2015 | 1:2 | 3+ | Turska 3 b | 2014/2015 | |||
| 15.11.2014 | 1:1 | 0-2 | Turska 3 b | 2014/2015 |
| Pendikspor | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 8 | 1 | 5 | 2 | 7:8 | (-1) | 15 | 0,88 | 1,00 | 1,88 | 4 | 4 | 50:50 |
| Domaćin | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:3 | (+3) | 9 | 1,50 | 0,75 | 2,25 | 2 | 2 | 50:50 |
| Gost | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | (-4) | 6 | 0,25 | 1,25 | 1,50 | 2 | 2 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari