Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 4
Feniks Libek - Verder II
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 12:00 | Ajntraht Norderštet 03-Libek | 2.11 | 3.74 | 2.80 | 2.82 | 1.37 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 12:00 | Feniks Libek-Verder II | 1.83 | 3.87 | 3.41 | 2.65 | 1.41 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 12:00 | Šeningen-VfL Oldenburg | 4.60 | 4.50 | 1.52 | 3.23 | 1.28 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 13:00 | Bremer SV-Kikers Emden | 3.50 | 3.75 | 1.83 | 2.43 | 1.48 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Hanoveršer-Vejče Flensburg 08 | 3.81 | 4.15 | 1.68 | 2.99 | 1.32 | (11) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Feniks Libek
Verder II
- Feniks Libek je bez poraza u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Nemačka 4
- Ukupan broj golova na mečevima tima Feniks Libek je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Nemačka 4.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.75 | 3.90 | 3.55 | 2.70 | 1.40 | |
| Brazilbet | 1.95 | 3.75 | 3.05 | 2.60 | 1.42 | |
| Lob | 1.93 | 3.80 | 3.05 | 2.65 | 1.41 | |
| Meridian | 1.74 | 3.70 | 3.75 | |||
| MerkurXtip | 1.93 | 3.80 | 3.05 | 2.60 | 1.42 | |
| Oktagonbet | 1.93 | 3.80 | 3.05 | 2.62 | 1.42 | |
| Superbet | 2.65 | 1.38 | ||||
| Tašbet | 1.68 | 4.20 | 4.10 | 2.80 | 1.37 | |
| Soccerbet | 1.77 | 4.00 | 3.70 | 2.60 | 1.43 | |
| Prosečne kvote | 1.83 | 3.87 | 3.41 | 2.65 | 1.41 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Sever
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VfL Oldenburg | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | : | 7 | (+15) | 16 |
| 2 | Vejče Flensburg 08 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | : | 7 | (+11) | 16 |
| 3 | Hanover 96 II | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | : | 7 | (+6) | 14 |
| 4 | Šeningen | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | : | 6 | (+6) | 14 |
| 5 | Drohtersen/Asel | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 | : | 11 | (+7) | 12 |
| 6 | Feniks Libek | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 4 | (+8) | 11 |
| 7 | Eimsbuteler TV | 7 | 3 | 0 | 4 | 15 | : | 24 | (-9) | 9 |
| 8 | Ajntraht Norderštet 03 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | : | 13 | (0) | 8 |
| 9 | SV Todesfelde | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | : | 15 | (-1) | 8 |
| 10 | Hanoveršer | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 10 | (-1) | 8 |
| 11 | Atlas Delmenhorst | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 9 | (-1) | 8 |
| 12 | Hamburger SV II | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | : | 15 | (-4) | 7 |
| 13 | Kikers Emden | 6 | 1 | 3 | 2 | 15 | : | 19 | (-4) | 6 |
| 14 | Verder II | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 11 | (-4) | 5 |
| 15 | Bremer SV | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 5 |
| 16 | Sent Pauli 1910 II | 7 | 1 | 1 | 5 | 12 | : | 18 | (-6) | 4 |
| 17 | SSV Jedeloh | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | : | 16 | (-9) | 4 |
| 18 | Libek | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 14 | (-9) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | VfL Oldenburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | : | 5 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
| 2. | Vejče Flensburg 08 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | : | 4 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | 7 | |
| 3. | Hanover 96 II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 4 | 8 | |
| 4. | Šeningen | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 5. | Drohtersen/Asel | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | : | 5 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | 6 | |
| 6. | Feniks Libek | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 5 | |
| 7. | Eimsbuteler TV | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | : | 21 | 6 | |
| 8. | Ajntraht Norderštet 03 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | : | 8 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | |
| 9. | SV Todesfelde | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | : | 11 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 10. | Hanoveršer | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | |
| 11. | Atlas Delmenhorst | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | |
| 12. | Hamburger SV II | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 10 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | 6 | |
| 13. | Kikers Emden | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 9 | : | 13 | 2 | |
| 14. | Verder II | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | |
| 15. | Bremer SV | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 16. | Sent Pauli 1910 II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | : | 14 | 0 | |
| 17. | SSV Jedeloh | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 9 | 0 | |
| 18. | Libek | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 6 | 0 | |
Severoistok
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot Vajs Erfurt | 7 | 5 | 2 | 0 | 23 | : | 5 | (+18) | 17 |
| 2 | Kemnicer | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | : | 3 | (+13) | 17 |
| 3 | Erzgebirge Aue | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | : | 10 | (+3) | 14 |
| 4 | Magdeburg II | 7 | 4 | 1 | 2 | 17 | : | 12 | (+5) | 13 |
| 5 | Karl Cajs Jena | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | : | 5 | (+5) | 13 |
| 6 | Cvikau | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | (-1) | 13 |
| 7 | Grajfsvalder | 7 | 3 | 3 | 1 | 15 | : | 10 | (+5) | 12 |
| 8 | VSG Altglieničke | 7 | 3 | 3 | 1 | 14 | : | 10 | (+4) | 12 |
| 9 | Halešer | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | : | 5 | (+4) | 12 |
| 10 | Dinamo Berlin | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 11 |
| 11 | Lokomotiva Lajpcig | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | : | 13 | (0) | 10 |
| 12 | RSV Ajntraht 1949 | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | : | 15 | (-4) | 6 |
| 13 | Babelsberg 03 | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 | : | 12 | (-3) | 5 |
| 14 | Herta II | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | : | 15 | (-10) | 5 |
| 15 | Tasmanija Berlin | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | : | 22 | (-14) | 4 |
| 16 | BFC Projsen | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | : | 12 | (-7) | 3 |
| 17 | FSV 63 Lukenvalde | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | : | 18 | (-13) | 3 |
| 18 | BSG Hemi Lajpcig | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | : | 9 | (-7) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rot Vajs Erfurt | 4 | 3 | 1 | 0 | 15 | : | 3 | 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
| 2. | Kemnicer | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 3 | 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 0 | 7 | |
| 3. | Erzgebirge Aue | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 6 | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | |
| 4. | Magdeburg II | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 3 | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | : | 9 | 4 | |
| 5. | Karl Cajs Jena | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 7 | |
| 6. | Cvikau | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 7. | Grajfsvalder | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 8 | |
| 8. | VSG Altglieničke | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 7 | 5 | |
| 9. | Halešer | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 1 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 7 | |
| 10. | Dinamo Berlin | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 0 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 4 | |
| 11. | Lokomotiva Lajpcig | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 12. | RSV Ajntraht 1949 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 7 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 8 | 2 | |
| 13. | Babelsberg 03 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | : | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 14. | Herta II | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 11 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 15. | Tasmanija Berlin | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 15 | 3 | |
| 16. | BFC Projsen | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 8 | 1 | |
| 17. | FSV 63 Lukenvalde | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 13 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 18. | BSG Hemi Lajpcig | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | 2 | |
Zapad
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gitersloh 2000 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | : | 3 | (+13) | 16 |
| 2 | Borusija MG II | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 6 | (+9) | 14 |
| 3 | RV Oberhauzen | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 5 | (+8) | 13 |
| 4 | Borusija D. II | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 4 | (+6) | 12 |
| 5 | Keln II | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | : | 10 | (+2) | 11 |
| 6 | Vestfalija Rajnern | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 12 | (0) | 11 |
| 7 | Boholt | 7 | 2 | 3 | 2 | 16 | : | 16 | (0) | 9 |
| 8 | Šalke 04 II | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | : | 14 | (0) | 9 |
| 9 | Sportf. Zigen | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | : | 10 | (0) | 9 |
| 10 | Boner SK | 7 | 1 | 4 | 2 | 12 | : | 13 | (-1) | 7 |
| 11 | Vatenšajd 09 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 7 |
| 12 | Bergiš Gladbah 09 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 12 | (-4) | 7 |
| 13 | Paderborn 07 II | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | : | 13 | (-3) | 6 |
| 14 | VfB 03 Hilden | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | : | 10 | (-6) | 6 |
| 15 | Rodinghauzen | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 | : | 13 | (-4) | 5 |
| 16 | Bohum II | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 12 | (-5) | 5 |
| 17 | Videnbrik 2000 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | : | 18 | (-8) | 5 |
| 18 | Sportfrojnde Lote | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 3 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Gitersloh 2000 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | : | 2 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | |
| 2. | Borusija MG II | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 7 | |
| 3. | RV Oberhauzen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 2 | 9 | |
| 4. | Borusija D. II | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | 8 | |
| 5. | Keln II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 7 | |
| 6. | Vestfalija Rajnern | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 7 | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 7. | Boholt | 4 | 0 | 2 | 2 | 9 | : | 12 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 4 | 7 | |
| 8. | Šalke 04 II | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 10 | 3 | |
| 9. | Sportf. Zigen | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 6 | |
| 10. | Boner SK | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | |
| 11. | Vatenšajd 09 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 7 | 1 | |
| 12. | Bergiš Gladbah 09 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 8 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 6 | |
| 13. | Paderborn 07 II | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 5 | 5 | |
| 14. | VfB 03 Hilden | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 8 | 2 | |
| 15. | Rodinghauzen | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 1 | |
| 16. | Bohum II | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 7 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | |
| 17. | Videnbrik 2000 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 8 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 10 | 4 | |
| 18. | Sportfrojnde Lote | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | : | 7 | 3 | |
Jugozapad
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ofenbaher Kikers | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 3 | (+9) | 13 |
| 2 | SGV Hajlbron-Frajberg | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | : | 5 | (+9) | 11 |
| 3 | Štutgarter Kikers | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 8 | (+3) | 10 |
| 4 | Frajburg II | 5 | 2 | 3 | 0 | 12 | : | 7 | (+5) | 9 |
| 5 | Ajntraht Trir | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | (+1) | 9 |
| 6 | Alen | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | (+1) | 8 |
| 7 | Frankfurt 1899 | 5 | 1 | 3 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 6 |
| 8 | Hesen Kasel | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | : | 10 | (0) | 6 |
| 9 | Štajnbah | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | : | 8 | (0) | 6 |
| 10 | Homburg | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 6 |
| 11 | Majnc 05 II | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 6 |
| 12 | Barokštad | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | (0) | 5 |
| 13 | Ajnt. Frankfurt II | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 4 |
| 14 | Sandhauzen | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | : | 15 | (-6) | 4 |
| 15 | Manhajm | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 3 |
| 16 | Ulm 1846 | 5 | 0 | 3 | 2 | 8 | : | 12 | (-4) | 3 |
| 17 | Astorija Valdorf | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | : | 9 | (-4) | 3 |
| 18 | Kajzerslautern II | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 12 | (-9) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ofenbaher Kikers | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | |
| 2. | SGV Hajlbron-Frajberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 9 | : | 4 | 5 | |
| 3. | Štutgarter Kikers | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | |
| 4. | Frajburg II | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 4 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
| 5. | Ajntraht Trir | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 6 | |
| 6. | Alen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 7. | Frankfurt 1899 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
| 8. | Hesen Kasel | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 7 | 0 | |
| 9. | Štajnbah | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | : | 6 | 2 | |
| 10. | Homburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 11. | Majnc 05 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 12. | Barokštad | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 13. | Ajnt. Frankfurt II | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 14. | Sandhauzen | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 10 | 3 | |
| 15. | Manhajm | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 16. | Ulm 1846 | 3 | 0 | 2 | 1 | 6 | : | 8 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 17. | Astorija Valdorf | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 18. | Kajzerslautern II | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 7 | 1 | |
Bajern
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Buhbach | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | : | 6 | (+11) | 17 |
| 2 | Memingen | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | : | 6 | (+5) | 16 |
| 3 | DJK Vilcing | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | : | 11 | (+2) | 13 |
| 4 | Eltersdorf | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | : | 7 | (+4) | 12 |
| 5 | Ilertisen | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | : | 9 | (+3) | 11 |
| 6 | Unterhahing | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 11 |
| 7 | Švajnfurt 05 | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | : | 16 | (-2) | 11 |
| 8 | Augsburg II | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 | : | 15 | (-2) | 11 |
| 9 | Vak. Burghauzen | 7 | 3 | 1 | 3 | 18 | : | 14 | (+4) | 10 |
| 10 | 1860 Minhen | 6 | 2 | 4 | 0 | 13 | : | 9 | (+4) | 10 |
| 11 | Aubštat | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | : | 10 | (+2) | 8 |
| 12 | Švaben Augsburg | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 8 |
| 13 | Ajhštat | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 12 | (-5) | 8 |
| 14 | Bajern Minhen II | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 6 | (+1) | 7 |
| 15 | Nirnberg II | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 7 |
| 16 | Bajrojt | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 | : | 13 | (-1) | 7 |
| 17 | Grojter Firt II | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | : | 12 | (-6) | 3 |
| 18 | TSV 1882 Landsberg | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | : | 12 | (-6) | 3 |
| 19 | Ansbah | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | : | 17 | (-14) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Buhbach | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 3 | 10 | |
| 2. | Memingen | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 12 | |
| 3. | DJK Vilcing | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 7 | 6 | |
| 4. | Eltersdorf | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | 5 | |
| 5. | Ilertisen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 7 | 5 | |
| 6. | Unterhahing | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 0 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 4 | |
| 7. | Švajnfurt 05 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 11 | 4 | |
| 8. | Augsburg II | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 6 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 9 | 4 | |
| 9. | Vak. Burghauzen | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | : | 7 | 7 | |
| 10. | 1860 Minhen | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 6 | 8 | |
| 11. | Aubštat | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | : | 6 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | |
| 12. | Švaben Augsburg | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | |
| 13. | Ajhštat | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 9 | 2 | |
| 14. | Bajern Minhen II | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 15. | Nirnberg II | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 16. | Bajrojt | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 17. | Grojter Firt II | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | : | 10 | 0 | |
| 18. | TSV 1882 Landsberg | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 1 | |
| 19. | Ansbah | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 8 | 0 | |
Feniks Libek
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Hanoveršer | 3:0 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Sent Pauli 1910 II | 2:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Paderborn 07 | 2:4 | 3+ | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Libek | 4:0 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 12.08.2026 | Bremer SV | 0:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | SSV Jedeloh | 2:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Drohtersen/Asel | 1:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Šeningen | 5:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Altonaer 93 | 2:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Hamburger SV II | 1:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2025/2026 |
Verder II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hanoveršer | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 26.08.2026 | Drohtersen/Asel | 1:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 19.08.2026 | Vejče Flensburg 08 | 1:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Sent Pauli 1910 II | 1:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | SV Todesfelde | 3:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | VfL Oldenburg | 0:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | VfL Oldenburg | 1:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | SSV Jedeloh | 4:0 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Hanover 96 II | 1:5 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Hamburger SV II | 2:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2025 | 2:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 23.08.2025 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 26.03.2025 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 4 s | 2024/2025 | |||
| 27.11.2024 | 1:3 | 3+ | Nemačka 4 s | 2024/2025 | |||
| 27.05.2023 | 3:2 | 3+ | Nemačka 4 s | 2022/2023 | |||
| 01.02.2023 | 2:1 | 3+ | Nemačka 4 s | 2022/2023 |
| Feniks Libek | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | (+2) | 18 | 1,67 | 1,33 | 3,00 | 2 | 4 | 33:67 |
| Domaćin | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | (+3) | 7 | 1,67 | 0,67 | 2,33 | 2 | 1 | 67:33 |
| Gost | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | (-1) | 11 | 1,67 | 2,00 | 3,67 | 0 | 3 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari