Ponuda po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Polisia - Veres
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 11:00 | Obolon-Livi Bereg | 2.78 | 3.07 | 2.54 | 1.49 | 2.44 | (8) |
| 06.11. (Pet) | 11:00 | Polisia-Veres | 1.21 | 5.63 | 12.34 | 2.11 | 1.66 | (8) |
| 07.11. (Sub) | 11:00 | Epicentr KP-Krivbas | 2.12 | 3.26 | 3.16 | 1.87 | 1.83 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 11:00 | Harkov-Karpati | 1.97 | 3.30 | 3.50 | 1.81 | 1.89 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 11:00 | Kudrivka-Černomorec Odesa | 2.23 | 3.29 | 2.95 | 2.01 | 1.70 | (7) |
| 08.11. (Ned) | 11:00 | Bukovina-Kolos Kovalivka | 2.23 | 3.09 | 3.10 | 1.70 | 2.02 | (7) |
| 08.11. (Ned) | 11:00 | Zarja-LNZ Čerkasi | 2.82 | 3.01 | 2.45 | 1.60 | 2.20 | (7) |
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Šahtjor-Dinamo Kijev | 1.57 | 3.72 | 5.21 | 1.87 | 1.83 | (7) |
| 03.04. (Sub) | 13:00 | Livi Bereg-Polisia | 6.00 | 3.75 | 1.44 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Polisia
Veres
- Polisia je bez poraza u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Ukrajina 1
- Ukupan broj golova na mečevima tima Polisia je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Ukrajina 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.22 | 5.40 | 11.50 | 2.12 | 1.65 | |
| Brazilbet | 1.22 | 5.35 | 12.00 | 2.10 | 1.66 | |
| Lob | 1.23 | 5.60 | 13.00 | 2.10 | 1.67 | |
| MaxBet | 1.21 | 5.50 | 12.50 | 2.10 | 1.65 | |
| Meridian | 1.18 | 6.40 | 14.00 | |||
| Oktagonbet | 1.22 | 5.40 | 11.70 | 2.12 | 1.64 | |
| Superbet | 1.22 | 5.45 | 11.00 | 2.10 | 1.65 | |
| Tašbet | 1.21 | 5.90 | 13.00 | 2.10 | 1.67 | |
| Prosečne kvote | 1.21 | 5.63 | 12.34 | 2.11 | 1.66 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Šahtjor | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | : | 5 | (+17) | 28 |
| 2 | Polisia | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | : | 8 | (+15) | 25 |
| 3 | Dinamo Kijev | 10 | 7 | 1 | 2 | 16 | : | 9 | (+7) | 22 |
| 4 | Harkov | 9 | 7 | 0 | 2 | 18 | : | 7 | (+11) | 21 |
| 5 | Karpati | 11 | 5 | 4 | 2 | 22 | : | 8 | (+14) | 19 |
| 6 | Zarja | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | : | 13 | (0) | 18 |
| 7 | LNZ Čerkasi | 10 | 4 | 3 | 3 | 10 | : | 9 | (+1) | 15 |
| 8 | Kolos Kovalivka | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | : | 13 | (-1) | 11 |
| 9 | Černomorec Odesa | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | : | 12 | (-4) | 9 |
| 10 | Epicentr KP | 11 | 2 | 3 | 6 | 10 | : | 15 | (-5) | 9 |
| 11 | Bukovina | 10 | 1 | 6 | 3 | 7 | : | 12 | (-5) | 9 |
| 12 | Veres | 11 | 2 | 3 | 6 | 7 | : | 16 | (-9) | 9 |
| 13 | Livi Bereg | 9 | 1 | 5 | 3 | 6 | : | 8 | (-2) | 8 |
| 14 | Obolon | 10 | 1 | 4 | 5 | 4 | : | 17 | (-13) | 7 |
| 15 | Krivbas | 9 | 1 | 3 | 5 | 7 | : | 15 | (-8) | 6 |
| 16 | Kudrivka | 11 | 1 | 2 | 8 | 11 | : | 29 | (-18) | 5 |
Metalist 1925 Harkov je promenio ime u Harkov.
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope kval. 1.kolo
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope kval. 1.kolo
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šahtjor | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 | : | 4 | 16 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 12 | |
| 2. | Polisia | 7 | 6 | 0 | 1 | 17 | : | 5 | 18 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 3. | Dinamo Kijev | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 2 | 13 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 9 | |
| 4. | Harkov | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 2 | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | 9 | |
| 5. | Karpati | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | : | 5 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 3 | 8 | |
| 6. | Zarja | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 4 | 9 | |
| 7. | LNZ Čerkasi | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 9 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | : | 6 | 6 | |
| 8. | Kolos Kovalivka | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 10 | 7 | |
| 9. | Černomorec Odesa | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | : | 5 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 10. | Epicentr KP | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 6 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 9 | 4 | |
| 11. | Bukovina | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | : | 3 | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 9 | 1 | |
| 12. | Veres | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 12 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 4 | 5 | |
| 13. | Livi Bereg | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 4 | 5 | |
| 14. | Obolon | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 9 | 0 | 4 | 5 | 2 | : | 17 | 4 | |
| 15. | Krivbas | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 12 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 16. | Kudrivka | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 4 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | : | 22 | 1 | |
Polisia
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Novji Rozdil | 2:0 | 0-2 | Ukrajina, Kup | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Obolon | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Dinamo Kijev | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Bukovina | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Krivbas | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Livi Bereg | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Kudrivka | 5:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Šahtjor | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Zarja | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Harkov | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 |
Veres
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Černomorec Odesa | 1:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Livi Bereg | 1:0 | 0-2 | Ukrajina, Kup | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Kolos Kovalivka | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Obolon | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Šahtjor | 0:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Kudrivka | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Karpati | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Zarja | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | LNZ Čerkasi | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Epicentr KP | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 29.09.2025 | 4:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2025/2026 | |||
| 02.04.2025 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina, Kup | 2024/2025 | |||
| 11.03.2025 | 1:5 | 3+ | Ukrajina 1 | 2024/2025 | |||
| 15.09.2024 | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2024/2025 | |||
| 01.12.2023 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
| 28.07.2023 | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
| 20.03.2021 | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 2 | 2020/2021 | |||
| 12.09.2020 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 2 | 2020/2021 |
| Polisia | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:11 | (0) | 22 | 1,22 | 1,22 | 2,44 | 6 | 3 | 67:33 |
| Domaćin | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | (+1) | 7 | 1,00 | 0,75 | 1,75 | 3 | 1 | 75:25 |
| Gost | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | (-1) | 15 | 1,40 | 1,60 | 3,00 | 3 | 2 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari