Ponuda po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 2
Porto B - Portimonense
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 18:45 | AVS-Vizela | 3.19 | 3.16 | 2.19 | 1.73 | 2.01 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 11:00 | Felgeiraš-Leikšoeš | 2.66 | 3.08 | 2.61 | 1.66 | 2.12 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Šaveš-Penafiel | 2.46 | 3.16 | 2.72 | 1.72 | 2.01 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 15:30 | Akademika-Amarante | 2.00 | 3.27 | 3.52 | 1.77 | 1.94 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 11:00 | Feirense-Lusitanija Lourosa | 2.74 | 3.07 | 2.50 | 1.64 | 2.13 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 11:00 | Porto B-Portimonense | 3.22 | 3.14 | 2.17 | 1.70 | 2.03 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 14:00 | Farense-Benfika B | 1.73 | 3.62 | 4.20 | 2.01 | 1.72 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 18:00 | Sporting Lisabon B-Tondela | 2.67 | 3.10 | 2.54 | 1.70 | 2.04 | (9) |
| 09.11. (Pon) | 20:15 | Torense-Uniao Leiria | 2.10 | 3.36 | 3.11 | 1.97 | 1.74 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Porto B
Portimonense
- Na utakmicama tima Porto B broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Portugalija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 3.15 | 3.25 | 2.15 | 1.70 | 2.05 | |
| BetOle | 3.15 | 3.05 | 2.15 | 1.70 | 2.00 | |
| Brazilbet | 3.15 | 3.05 | 2.18 | 1.70 | 2.02 | |
| Lob | 3.25 | 3.10 | 2.18 | 1.70 | 2.02 | |
| MerkurXtip | 3.25 | 3.20 | 2.18 | 1.72 | 2.05 | |
| Oktagonbet | 3.15 | 3.05 | 2.15 | 1.70 | 2.00 | |
| Soccerbet | 3.25 | 3.20 | 2.15 | 1.70 | 2.02 | |
| Superbet | 3.25 | 3.20 | 2.17 | 1.69 | 2.02 | |
| Tašbet | 3.35 | 3.15 | 2.22 | 1.73 | 2.05 | |
| Prosečne kvote | 3.22 | 3.14 | 2.17 | 1.70 | 2.03 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Lisabon B | 9 | 7 | 0 | 2 | 15 | : | 7 | (+8) | 21 |
| 2 | Penafiel | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | : | 8 | (+11) | 19 |
| 3 | Lusitanija Lourosa | 9 | 5 | 4 | 0 | 15 | : | 8 | (+7) | 19 |
| 4 | Benfika B | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | : | 6 | (+5) | 17 |
| 5 | Farense | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | : | 11 | (+4) | 15 |
| 6 | Akademika | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | : | 12 | (+3) | 15 |
| 7 | Tondela | 9 | 5 | 0 | 4 | 12 | : | 10 | (+2) | 15 |
| 8 | Vizela | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | : | 9 | (+1) | 14 |
| 9 | Uniao Leiria | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 14 |
| 10 | AVS | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | : | 10 | (+1) | 12 |
| 11 | Portimonense | 9 | 3 | 2 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 11 |
| 12 | Leikšoeš | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | : | 14 | (-4) | 10 |
| 13 | Torense | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 10 |
| 14 | Amarante | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | : | 12 | (-4) | 8 |
| 15 | Šaveš | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | : | 18 | (-9) | 8 |
| 16 | Porto B | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | : | 17 | (-9) | 8 |
| 17 | Felgeiraš | 9 | 1 | 4 | 4 | 9 | : | 12 | (-3) | 7 |
| 18 | Feirense | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 | : | 11 | (-9) | 2 |
''B'' timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sporting Lisabon B | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 9 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 12 | |
| 2. | Penafiel | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 4 | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 4 | 10 | |
| 3. | Lusitanija Lourosa | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 5 | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | 10 | |
| 4. | Benfika B | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 2 | 7 | |
| 5. | Farense | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 5 | |
| 6. | Akademika | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 5 | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 7 | 9 | |
| 7. | Tondela | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 12 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 8. | Vizela | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 4 | |
| 9. | Uniao Leiria | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 9 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | 5 | |
| 10. | AVS | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | 5 | |
| 11. | Portimonense | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 7 | |
| 12. | Leikšoeš | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | |
| 13. | Torense | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 5 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 5 | 5 | |
| 14. | Amarante | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 15. | Šaveš | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | 7 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 11 | 1 | |
| 16. | Porto B | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 9 | 2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | : | 8 | 6 | |
| 17. | Felgeiraš | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | 5 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 6 | 2 | |
| 18. | Feirense | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | : | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | : | 7 | 0 | |
Porto B
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Amarante | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Uniao Leiria | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Leikšoeš | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Vizela | 2:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Tondela | 0:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Penafiel | 0:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Feirense | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Farense | 1:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Lusitanija Lourosa | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.05.2026 | Benfika B | 2:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 |
Portimonense
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Torense | 0:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Sporting Lisabon B | 0:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Florgrade | 2:1 | 3+ | Portugalija, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Amarante | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Tondela | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Uniao Leiria | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Leikšoeš | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Benfika B | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Vizela | 2:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Penafiel | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 23.11.2025 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2025 | 3:0 | 3+ | Portugalija 2 | 2024/2025 | |||
| 12.01.2025 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2024/2025 | |||
| 05.03.2017 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2016/2017 | |||
| 28.09.2016 | 0:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2016/2017 | |||
| 09.01.2016 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2015/2016 | |||
| 09.08.2015 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2015/2016 | |||
| 08.03.2015 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2014/2015 | |||
| 01.10.2014 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2014/2015 | |||
| 12.01.2014 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2013/2014 | |||
| 21.08.2013 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2013/2014 | |||
| 23.01.2013 | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2012/2013 | |||
| 22.08.2012 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2012/2013 |
| Porto B | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 14 | 6 | 1 | 7 | 15:16 | (-1) | 31 | 1,07 | 1,14 | 2,21 | 7 | 7 | 50:50 |
| Domaćin | 7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | (+2) | 14 | 1,14 | 0,86 | 2,00 | 4 | 3 | 57:43 |
| Gost | 7 | 2 | 1 | 4 | 7:10 | (-3) | 17 | 1,00 | 1,43 | 2,43 | 3 | 4 | 43:57 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari