Ponuda po danu
Po takmičenju
Crna Gora, Crna Gora 2
Rudar Pljevlja - Lovćen
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sre) | 11:00 | Budva-Berane | 1.83 | 3.35 | 3.65 | 1.95 | 1.76 | (1) |
| 04.11. (Sre) | 12:00 | Grbalj-Kom | 1.82 | 3.33 | 3.74 | 1.89 | 1.79 | (5) |
| 04.11. (Sre) | 12:00 | Rudar Pljevlja-Lovćen | 3.31 | 3.23 | 1.98 | 1.79 | 1.89 | (4) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rudar Pljevlja
Lovćen
- Tim Lovćen je poslednjih 9 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Crna Gora 2.
- Na utakmicama tima Lovćen broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Crna Gora 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 3.25 | 3.25 | 1.98 | 1.83 | 1.87 | |
| Lob | 3.40 | 3.25 | 1.98 | 1.78 | 1.91 | |
| Soccerbet | 3.30 | 3.25 | 2.00 | 1.80 | 1.90 | |
| Tašbet | 3.30 | 3.15 | 1.97 | 1.75 | 1.88 | |
| Prosečne kvote | 3.31 | 3.23 | 1.98 | 1.79 | 1.89 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Podgorica | 14 | 7 | 6 | 1 | 24 | : | 16 | (+8) | 27 |
| 2 | Jedinstvo B.Polje | 14 | 8 | 2 | 4 | 26 | : | 15 | (+11) | 26 |
| 3 | Zeta | 14 | 6 | 5 | 3 | 24 | : | 18 | (+6) | 23 |
| 4 | Kom | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 | : | 15 | (+4) | 21 |
| 5 | Grbalj | 13 | 5 | 4 | 4 | 16 | : | 19 | (-3) | 19 |
| 6 | Lovćen | 14 | 6 | 1 | 7 | 21 | : | 22 | (-1) | 19 |
| 7 | Iskra Danilovgrad | 14 | 5 | 2 | 7 | 15 | : | 16 | (-1) | 17 |
| 8 | Rudar Pljevlja | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | : | 19 | (-1) | 17 |
| 9 | Budva | 14 | 3 | 6 | 5 | 20 | : | 20 | (0) | 15 |
| 10 | Berane | 14 | 1 | 2 | 11 | 11 | : | 34 | (-23) | 5 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Podgorica | 7 | 4 | 3 | 0 | 12 | : | 8 | 15 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | : | 8 | 12 | |
| 2. | Jedinstvo B.Polje | 7 | 5 | 0 | 2 | 11 | : | 5 | 15 | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | : | 10 | 11 | |
| 3. | Zeta | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | : | 9 | 11 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | : | 9 | 12 | |
| 4. | Kom | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 10 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | : | 8 | 11 | |
| 5. | Grbalj | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | : | 12 | 10 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | : | 7 | 9 | |
| 6. | Lovćen | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | : | 14 | 6 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | : | 8 | 13 | |
| 7. | Iskra Danilovgrad | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | : | 10 | 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 5 | : | 6 | 10 | |
| 8. | Rudar Pljevlja | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | : | 9 | 12 | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | : | 10 | 5 | |
| 9. | Budva | 7 | 0 | 3 | 4 | 7 | : | 11 | 3 | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | : | 9 | 12 | |
| 10. | Berane | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 13 | 4 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | : | 21 | 1 | |
Rudar Pljevlja
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Jedinstvo B.Polje | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Podgorica | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Budva | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Zeta | 3:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 06.10.2026 | Iskra Danilovgrad | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 30.09.2026 | Berane | 4:0 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Grbalj | 1:3 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Kom | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Lovćen | 4:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Jedinstvo B.Polje | 2:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 |
Lovćen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Grbalj | 1:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Kom | 1:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Berane | 3:0 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Jezero | 1:5 | 3+ | Crna Gora, Kup | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Jedinstvo B.Polje | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 06.10.2026 | Podgorica | 1:2 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 30.09.2026 | Budva | 2:1 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Zeta | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Iskra Danilovgrad | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 2 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Rudar Pljevlja | 2:4 | 3+ | Crna Gora 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Rudar Pljevlja | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 48 | 21 | 11 | 16 | 67:40 | (+27) | 107 | 1,40 | 0,83 | 2,23 | 29 | 19 | 60:40 |
| Domaćin | 22 | 8 | 6 | 8 | 30:18 | (+12) | 48 | 1,36 | 0,82 | 2,18 | 14 | 8 | 64:36 |
| Gost | 26 | 13 | 5 | 8 | 37:22 | (+15) | 59 | 1,42 | 0,85 | 2,27 | 15 | 11 | 58:42 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari