Ponuda po danu
Po takmičenju
Turska, Turska 2
Sarijer - Bodrumspor
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10. (Uto) | 11:30 | Bandırmaspor-Sivasspor | 2.14 | 3.28 | 3.24 | 1.85 | 1.84 | (10) |
| 13.10. (Uto) | 14:00 | Sarijer-Bodrumspor | 2.03 | 3.23 | 3.55 | 1.72 | 2.00 | (10) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Pendikspor-Vanspor | 1.68 | 3.63 | 4.68 | 1.91 | 1.80 | (10) |
| 14.10. (Sre) | 11:30 | Betmen Petrol-Istanbulspor | 1.68 | 3.82 | 4.47 | 2.05 | 1.68 | (10) |
| 14.10. (Sre) | 14:00 | Umranijespor-Boluspor | 1.44 | 4.19 | 6.65 | 1.96 | 1.76 | (10) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Antalijaspor-Kajzerispor | 3.03 | 3.10 | 2.33 | 1.71 | 2.03 | (10) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Keciorenguču-Igdır | 1.90 | 3.55 | 3.66 | 2.03 | 1.70 | (10) |
| 15.10. (Čet) | 14:00 | Mardin 1969-Fatih Karagumruk | 2.10 | 3.32 | 3.28 | 1.82 | 1.88 | (10) |
| 15.10. (Čet) | 17:00 | Manisa-Esenler Erokspor | 3.20 | 3.39 | 2.10 | 2.03 | 1.69 | (10) |
| 15.10. (Čet) | 17:00 | Muglaspor-Bursaspor | 4.85 | 3.66 | 1.66 | 1.86 | 1.85 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 14:00 | Bodrumspor-Bandırmaspor | 2.09 | 3.28 | 3.40 | 1.80 | 1.90 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Sarijer
Bodrumspor
- Sarijer je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Turska 2
- Na utakmicama tima Sarijer broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 9 mečeva u takmičenju Turska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.05 | 3.20 | 3.50 | 1.72 | 2.00 | |
| BetOle | 2.02 | 3.20 | 3.55 | 1.72 | 2.00 | |
| Brazilbet | 2.02 | 3.20 | 3.55 | 1.72 | 2.02 | |
| Lob | 2.07 | 3.25 | 3.60 | 1.74 | 2.03 | |
| MaxBet | 2.00 | 3.20 | 3.55 | 1.70 | 1.95 | |
| MerkurXtip | 2.05 | 3.25 | 3.65 | 1.75 | 2.02 | |
| Oktagonbet | 2.02 | 3.20 | 3.55 | 1.72 | 1.99 | |
| Soccerbet | 2.02 | 3.35 | 3.45 | 1.72 | 2.00 | |
| Superbet | 2.07 | 3.25 | 3.45 | 1.70 | 2.02 | |
| Tašbet | 2.03 | 3.25 | 3.60 | 1.72 | 2.00 | |
| Prosečne kvote | 2.03 | 3.23 | 3.55 | 1.72 | 2.00 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kajzerispor | 9 | 7 | 1 | 1 | 18 | : | 5 | (+13) | 22 |
| 2 | Bursaspor | 9 | 6 | 1 | 2 | 17 | : | 9 | (+8) | 19 |
| 3 | Igdır | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | : | 8 | (+6) | 19 |
| 4 | Keciorenguču | 9 | 4 | 4 | 1 | 19 | : | 10 | (+9) | 16 |
| 5 | Betmen Petrol | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | : | 15 | (+1) | 16 |
| 6 | Mardin 1969 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | : | 6 | (+5) | 15 |
| 7 | Sarijer | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | : | 10 | (+2) | 15 |
| 8 | Antalijaspor | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | : | 13 | (+2) | 15 |
| 9 | Bandırmaspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 14 | : | 5 | (+9) | 13 |
| 10 | Fatih Karagumruk | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | : | 12 | (+1) | 13 |
| 11 | Muglaspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 9 | : | 8 | (+1) | 12 |
| 12 | Sivasspor | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | : | 12 | (+1) | 11 |
| 13 | Pendikspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 11 | : | 17 | (-6) | 10 |
| 14 | Manisa | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | : | 15 | (-1) | 9 |
| 15 | Bodrumspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | : | 8 | (-1) | 8 |
| 16 | Esenler Erokspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 5 | : | 10 | (-5) | 8 |
| 17 | Umranijespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | : | 10 | (-3) | 7 |
| 18 | Istanbulspor | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | : | 20 | (-13) | 5 |
| 19 | Vanspor (-2) | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | : | 19 | (-11) | 4 |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3 | : | 21 | (-18) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kajzerispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | : | 4 | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 1 | 13 | |
| 2. | Bursaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 7 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 12 | |
| 3. | Igdır | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | 12 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 7 | |
| 4. | Keciorenguču | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 8 | |
| 5. | Betmen Petrol | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 6 | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 9 | 7 | |
| 6. | Mardin 1969 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 8 | |
| 7. | Sarijer | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 10 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 6 | 5 | |
| 8. | Antalijaspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 9 | |
| 9. | Bandırmaspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 3 | 7 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | |
| 10. | Fatih Karagumruk | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 5 | 9 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 4 | |
| 11. | Muglaspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | : | 4 | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | 6 | |
| 12. | Sivasspor | 5 | 1 | 4 | 0 | 9 | : | 6 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 4 | |
| 13. | Pendikspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 4 | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 13 | 4 | |
| 14. | Manisa | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 4 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | : | 11 | 5 | |
| 15. | Bodrumspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 4 | 5 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 16. | Esenler Erokspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | : | 3 | 7 | |
| 17. | Umranijespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | 4 | |
| 18. | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 14 | 3 | |
| 19. | Vanspor (-2) | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 10 | 2 | |
| 20. | Boluspor | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 9 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 12 | 0 | |
Sarijer
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Umranijespor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Boluspor | 2:1 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Bandırmaspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Keciorenguču | 0:3 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Pendikspor | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Antalijaspor | 2:1 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Betmen Petrol | 1:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Esenler Erokspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Muglaspor | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.05.2026 | Bodrumspor | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 |
Bodrumspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Keciorenguču | 0:2 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Pendikspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Betmen Petrol | 4:0 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Mardin 1969 | 0:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Esenler Erokspor | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Manisa | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Muglaspor | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Istanbulspor | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Bursaspor | 0:2 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.05.2026 | Čorum | 0:1 | 0-2 | Turska 2 po | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 27.12.2025 | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 05.03.2022 | 0:3 | 3+ | Turska 3 c | 2021/2022 | |||
| 31.10.2021 | 1:2 | 3+ | Turska 3 c | 2021/2022 | |||
| 17.03.2019 | 3:1 | 3+ | Turska 3 b | 2018/2019 | |||
| 27.10.2018 | 3:1 | 3+ | Turska 3 b | 2018/2019 | |||
| 21.01.2018 | 3:1 | 3+ | Turska 3 c | 2017/2018 | |||
| 26.08.2017 | 0:1 | 0-2 | Turska 3 c | 2017/2018 |
| Sarijer | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 8 | 5 | 0 | 3 | 12:9 | (+3) | 21 | 1,50 | 1,13 | 2,63 | 3 | 5 | 38:63 |
| Domaćin | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | (+4) | 12 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | 1 | 3 | 25:75 |
| Gost | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | (-1) | 9 | 1,00 | 1,25 | 2,25 | 2 | 2 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari