Ponuda po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija 1 - 1.deo
Sepsi OSK Sfintu George - Rapid Bukurešt
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11. (Pon) | 15:30 | Voluntari-Farul | 3.02 | 3.42 | 2.20 | 2.04 | 1.71 | (11) |
| 02.11. (Pon) | 18:30 | Univerzitatea Kluž-FCSB | 2.41 | 3.53 | 2.63 | 2.28 | 1.57 | (11) |
| 06.11. (Pet) | 15:30 | UTA Arad-Petrolul Ploešti | 1.79 | 3.56 | 4.06 | 1.99 | 1.73 | (10) |
| 06.11. (Pet) | 18:30 | Arđeš Pitešti-Dinamo Bukurešt | 4.22 | 3.42 | 1.79 | 1.70 | 2.02 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Čiksereda-Univerzitatea Kluž | 5.32 | 3.86 | 1.55 | 1.96 | 1.75 | (8) |
| 07.11. (Sub) | 15:30 | Farul-Rapid Bukurešt | 3.31 | 3.31 | 2.06 | 1.90 | 1.79 | (8) |
| 07.11. (Sub) | 18:30 | FCSB-Korvinul | 1.60 | 3.78 | 5.01 | 1.92 | 1.78 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 14:00 | Sepsi OSK-Voluntari | 1.89 | 3.43 | 3.68 | 1.90 | 1.80 | (8) |
| 08.11. (Ned) | 17:00 | CFR 1907 Kluž-KSU Krajova | 4.22 | 3.66 | 1.74 | 2.00 | 1.71 | (9) |
| 09.11. (Pon) | 18:00 | Botošani-Ocelul | 2.17 | 3.27 | 3.01 | 1.83 | 1.86 | (8) |
| 20.11. (Pet) | 15:30 | Botošani-Voluntari | 1.69 | 3.23 | 4.49 | 1.66 | 2.01 | (5) |
| 20.11. (Pet) | 18:30 | Farul-Univerzitatea Kluž | 2.63 | 3.09 | 2.39 | 1.78 | 1.87 | (5) |
| 21.11. (Sub) | 13:00 | Čiksereda-Korvinul | 2.58 | 3.11 | 2.43 | 1.82 | 1.82 | (5) |
| 21.11. (Sub) | 15:30 | CFR 1907 Kluž-Ocelul | 1.69 | 3.29 | 4.41 | 1.72 | 1.93 | (5) |
| 21.11. (Sub) | 18:30 | Dinamo Bukurešt-Petrolul Ploešti | 1.61 | 3.44 | 4.76 | 1.77 | 1.87 | (5) |
| 22.11. (Ned) | 15:30 | UTA Arad-KSU Krajova | 3.56 | 3.25 | 1.88 | 1.82 | 1.82 | (5) |
| 22.11. (Ned) | 18:30 | Arđeš Pitešti-FCSB | 3.63 | 3.27 | 1.85 | 1.77 | 1.87 | (5) |
| 23.11. (Pon) | 18:00 | Sepsi OSK-Rapid Bukurešt | 3.17 | 3.11 | 2.06 | 1.77 | 1.88 | (5) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Sepsi OSK Sfintu George
Rapid Bukurešt
- Tim Rapid Bukurešt je poslednjih 7 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Rumunija 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 3.10 | 3.10 | 2.07 | 1.77 | 1.87 | |
| Brazilbet | 3.10 | 3.10 | 2.08 | 1.75 | 1.89 | |
| Lob | 3.20 | 3.15 | 2.07 | 1.76 | 1.88 | |
| Oktagonbet | 3.10 | 3.10 | 2.07 | 1.76 | 1.87 | |
| Superbet | 3.35 | 3.10 | 2.02 | 1.80 | 1.90 | |
| Prosečne kvote | 3.17 | 3.11 | 2.06 | 1.77 | 1.88 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bukurešt | 14 | 10 | 3 | 1 | 31 | : | 9 | (+22) | 33 |
| 2 | KSU Krajova | 14 | 10 | 2 | 2 | 34 | : | 10 | (+24) | 32 |
| 3 | Rapid Bukurešt | 14 | 9 | 3 | 2 | 23 | : | 13 | (+10) | 30 |
| 4 | Petrolul Ploešti | 14 | 7 | 3 | 4 | 19 | : | 18 | (+1) | 24 |
| 5 | Univerzitatea Kluž | 13 | 7 | 1 | 5 | 25 | : | 20 | (+5) | 22 |
| 6 | FCSB | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 | : | 19 | (+1) | 21 |
| 7 | Farul | 13 | 5 | 5 | 3 | 21 | : | 20 | (+1) | 20 |
| 8 | Korvinul | 14 | 5 | 4 | 5 | 16 | : | 16 | (0) | 19 |
| 9 | UTA Arad | 14 | 5 | 3 | 6 | 16 | : | 19 | (-3) | 18 |
| 10 | CFR 1907 Kluž | 14 | 5 | 3 | 6 | 20 | : | 21 | (-1) | 18 |
| 11 | Sepsi OSK | 14 | 3 | 6 | 5 | 9 | : | 19 | (-10) | 15 |
| 12 | Botošani | 14 | 3 | 5 | 6 | 18 | : | 19 | (-1) | 14 |
| 13 | Ocelul | 14 | 2 | 6 | 6 | 16 | : | 22 | (-6) | 12 |
| 14 | Arđeš Pitešti | 14 | 3 | 3 | 8 | 8 | : | 16 | (-8) | 12 |
| 15 | Voluntari | 13 | 2 | 2 | 9 | 13 | : | 29 | (-16) | 8 |
| 16 | Čiksereda | 14 | 1 | 2 | 11 | 9 | : | 28 | (-19) | 5 |
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-16.mesto u 1.delu - Plej aut
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-16.mesto u 1.delu - Plej aut
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dinamo Bukurešt | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | : | 3 | 21 | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | : | 6 | 12 | |
| 2. | KSU Krajova | 8 | 7 | 0 | 1 | 24 | : | 3 | 21 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 7 | 11 | |
| 3. | Rapid Bukurešt | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 | : | 5 | 19 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 8 | 11 | |
| 4. | Petrolul Ploešti | 7 | 4 | 2 | 1 | 8 | : | 4 | 14 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 14 | 10 | |
| 5. | Univerzitatea Kluž | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | : | 12 | 13 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 8 | 9 | |
| 6. | FCSB | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 10 | 14 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 7 | |
| 7. | Farul | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | : | 8 | 16 | 7 | 0 | 4 | 3 | 5 | : | 12 | 4 | |
| 8. | Korvinul | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | : | 8 | 14 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | 5 | |
| 9. | UTA Arad | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | : | 3 | 12 | 8 | 2 | 0 | 6 | 7 | : | 16 | 6 | |
| 10. | CFR 1907 Kluž | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 6 | 11 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | : | 15 | 7 | |
| 11. | Sepsi OSK | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | 8 | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | : | 10 | 7 | |
| 12. | Botošani | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 5 | 8 | : | 15 | 3 | |
| 13. | Ocelul | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | : | 9 | 10 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | : | 13 | 2 | |
| 14. | Arđeš Pitešti | 7 | 2 | 2 | 3 | 4 | : | 5 | 8 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | : | 11 | 4 | |
| 15. | Voluntari | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 10 | 8 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | : | 19 | 0 | |
| 16. | Čiksereda | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 10 | 4 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4 | : | 18 | 1 | |
Sepsi OSK Sfintu George
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Ocelul | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 29.10.2026 | Konkordija Čiajna | 1:1 | 0-2 | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 26.10.2026 | KSU Krajova | 0:5 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Petrolul Ploešti | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Dinamo Bukurešt | 0:2 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | UTA Arad | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | CFR 1907 Kluž | 3:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Botošani | 0:5 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | CFR 1907 Kluž | 1:3 | 3+ | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Arđeš Pitešti | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 |
Rapid Bukurešt
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Čiksereda | 2:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Korvinul | 0:0 | 0-2 | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | FCSB | 1:4 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Korvinul | 2:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.10.2026 | Univerzitatea Kluž | 4:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Arđeš Pitešti | 3:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Voluntari | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Ocelul | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Polit. Temišvar | 2:0 | 0-2 | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | KSU Krajova | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 06.12.2024 | 2:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2024/2025 | |||
| 05.08.2024 | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2024/2025 | |||
| 10.05.2024 | 3:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2023/2024 | |||
| 15.04.2024 | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2023/2024 | |||
| 10.11.2023 | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2023/2024 | |||
| 14.07.2023 | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2023/2024 | |||
| 12.05.2023 | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2022/2023 | |||
| 10.04.2023 | 2:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2022/2023 | |||
| 20.01.2023 | 0:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2022/2023 | |||
| 27.08.2022 | 1:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2022/2023 | |||
| 23.04.2022 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2021/2022 | |||
| 11.02.2022 | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2021/2022 | |||
| 02.10.2021 | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2021/2022 |
| Sepsi OSK Sfintu George | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 14 | 4 | 6 | 4 | 14:14 | (0) | 28 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 9 | 5 | 64:36 |
| Domaćin | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:6 | (+4) | 16 | 1,67 | 1,00 | 2,67 | 3 | 3 | 50:50 |
| Gost | 8 | 1 | 4 | 3 | 4:8 | (-4) | 12 | 0,50 | 1,00 | 1,50 | 6 | 2 | 75:25 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari