Ponuda po danu
Po takmičenju
Irska, Irska 1
Šamrok Rovers - Bohemijans
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09. (Pet) | 19:00 | Šamrok Rovers-Bohemijans | 2.19 | 3.24 | 3.02 | 1.89 | 1.80 | (6) |
| 14.09. (Pon) | 18:45 | Dandalk-Sent Patriks Atletik | 3.24 | 3.34 | 1.95 | 1.97 | 1.68 | (4) |
| 14.09. (Pon) | 18:45 | Šelburn-Drogeda Junajted | 1.68 | 3.28 | 4.46 | 1.73 | 1.91 | (4) |
| 14.09. (Pon) | 18:45 | Slajgo Rovers-Galvej Junajted | 3.04 | 3.26 | 2.10 | 1.93 | 1.73 | (5) |
| 14.09. (Pon) | 18:45 | Voterford-Deri Siti | 2.75 | 3.31 | 2.18 | 2.07 | 1.62 | (4) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Šamrok Rovers
Bohemijans
- Šamrok Rovers je bez poraza u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Irska 1
- Ukupan broj golova na mečevima tima Bohemijans je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Irska 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.15 | 3.15 | 2.90 | 1.87 | 1.77 | |
| Brazilbet | 2.18 | 3.20 | 2.95 | 1.90 | 1.80 | |
| Lob | 2.18 | 3.25 | 3.10 | 1.89 | 1.81 | |
| MaxBet | 2.20 | 3.30 | 3.10 | 1.90 | 1.80 | |
| Oktagonbet | 2.15 | 3.15 | 2.90 | 1.87 | 1.77 | |
| Tašbet | 2.25 | 3.40 | 3.15 | 1.93 | 1.85 | |
| Prosečne kvote | 2.19 | 3.24 | 3.02 | 1.89 | 1.80 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Šamrok Rovers | 28 | 16 | 7 | 5 | 46 | : | 27 | (+19) | 55 |
| 2 | Sent Patriks Atletik | 29 | 14 | 8 | 7 | 45 | : | 25 | (+20) | 50 |
| 3 | Bohemijans | 29 | 14 | 8 | 7 | 50 | : | 34 | (+16) | 50 |
| 4 | Dandalk | 29 | 10 | 10 | 9 | 46 | : | 45 | (+1) | 40 |
| 5 | Šelburn | 27 | 8 | 11 | 8 | 37 | : | 39 | (-2) | 35 |
| 6 | Deri Siti | 29 | 7 | 13 | 9 | 41 | : | 40 | (+1) | 34 |
| 7 | Galvej Junajted | 28 | 8 | 10 | 10 | 36 | : | 42 | (-6) | 34 |
| 8 | Voterford | 29 | 7 | 11 | 11 | 39 | : | 48 | (-9) | 32 |
| 9 | Drogeda Junajted | 29 | 6 | 10 | 13 | 33 | : | 48 | (-15) | 28 |
| 10 | Slajgo Rovers | 29 | 5 | 8 | 16 | 23 | : | 48 | (-25) | 23 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šamrok Rovers | 13 | 10 | 2 | 1 | 25 | : | 11 | 32 | 15 | 6 | 5 | 4 | 21 | : | 16 | 23 | |
| 2. | Sent Patriks Atletik | 15 | 9 | 3 | 3 | 29 | : | 10 | 30 | 14 | 5 | 5 | 4 | 16 | : | 15 | 20 | |
| 3. | Bohemijans | 15 | 6 | 6 | 3 | 25 | : | 18 | 24 | 14 | 8 | 2 | 4 | 25 | : | 16 | 26 | |
| 4. | Dandalk | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 | : | 18 | 21 | 15 | 4 | 7 | 4 | 23 | : | 27 | 19 | |
| 5. | Šelburn | 14 | 3 | 5 | 6 | 19 | : | 24 | 14 | 13 | 5 | 6 | 2 | 18 | : | 15 | 21 | |
| 6. | Deri Siti | 15 | 6 | 6 | 3 | 26 | : | 19 | 24 | 14 | 1 | 7 | 6 | 15 | : | 21 | 10 | |
| 7. | Galvej Junajted | 14 | 5 | 5 | 4 | 20 | : | 21 | 20 | 14 | 3 | 5 | 6 | 16 | : | 21 | 14 | |
| 8. | Voterford | 14 | 4 | 7 | 3 | 19 | : | 16 | 19 | 15 | 3 | 4 | 8 | 20 | : | 32 | 13 | |
| 9. | Drogeda Junajted | 15 | 3 | 6 | 6 | 16 | : | 21 | 15 | 14 | 3 | 4 | 7 | 17 | : | 27 | 13 | |
| 10. | Slajgo Rovers | 14 | 3 | 5 | 6 | 14 | : | 22 | 14 | 15 | 2 | 3 | 10 | 9 | : | 26 | 9 | |
Šamrok Rovers
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Deri Siti | 3:3 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 27.08.2026 | KuPS | 0:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 20.08.2026 | KuPS | 1:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Sent Patriks Atletik | 2:2 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 13.08.2026 | Egnatia | 1:5 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Dandalk | 3:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 04.08.2026 | Egnatia | 3:1 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Drogeda Junajted | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 28.07.2026 | Ararat Jermenija | 2:1 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 21.07.2026 | Ararat Jermenija | 0:2 | 0-2 | Liga Šampiona | 2026/2027 |
Bohemijans
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Slajgo Rovers | 3:0 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 21.08.2026 | Deri Siti | 5:3 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Longford Taun | 4:0 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 13.08.2026 | Midtilend | 2:3 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Voterford | 1:3 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 06.08.2026 | Midtilend | 0:2 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Galvej Junajted | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 30.07.2026 | Balkani | 2:3 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 22.07.2026 | Balkani | 2:1 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 19.07.2026 | Ringmahon Rendžers | 3:0 | 3+ | Irska, Kup | 2026 |
Međusobni susreti
| Šamrok Rovers | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 100 | 38 | 24 | 38 | 119:106 | (+13) | 225 | 1,19 | 1,06 | 2,25 | 61 | 39 | 61:39 |
| Domaćin | 46 | 23 | 11 | 12 | 59:39 | (+20) | 98 | 1,28 | 0,85 | 2,13 | 28 | 18 | 61:39 |
| Gost | 54 | 15 | 13 | 26 | 60:67 | (-7) | 127 | 1,11 | 1,24 | 2,35 | 33 | 21 | 61:39 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari