Ponuda po danu
Po takmičenju
Engleska, Engleska 4
Šruzberi Taun - Oldam Atletik
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11. (Uto) | 19:45 | Nortempton Taun-Oldam Atletik | 2.41 | 3.12 | 2.97 | 1.69 | 2.08 | (11) |
| 14.11. (Sub) | 11:30 | Egziter Siti-Čeltnem Taun | 1.98 | 3.22 | 3.31 | 1.78 | 1.87 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 14:00 | Bristol Rovers-Česterfild | 2.45 | 3.29 | 2.45 | 2.03 | 1.66 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 14:00 | Kolčester Jun.-Gilingem | 2.07 | 3.15 | 3.13 | 1.77 | 1.88 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 14:00 | Kru Aleksandra-Njuport Kaunti | 1.96 | 3.29 | 3.28 | 1.88 | 1.77 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 14:00 | Port Vejl-Akrington Stenli | 1.90 | 3.21 | 3.55 | 1.73 | 1.92 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 14:00 | Ročdejl-Jork Siti | 3.46 | 3.63 | 1.80 | 2.28 | 1.52 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 14:00 | Roteram Jun.-Krouli Taun | 1.92 | 3.46 | 3.21 | 2.13 | 1.60 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 14:00 | Salford Siti-Nortempton Taun | 1.63 | 3.55 | 4.45 | 1.93 | 1.73 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 14:00 | Šruzberi Taun-Oldam Atletik | 2.58 | 3.07 | 2.46 | 1.73 | 1.92 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 14:00 | Svindon Taun-Grimzbi Taun | 3.04 | 3.53 | 1.98 | 2.26 | 1.53 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 14:00 | Volsol-Barnet | 2.60 | 3.38 | 2.28 | 2.13 | 1.60 | (4) |
| 14.11. (Sub) | 16:30 | Flitvud Taun-Tranmer Rovers | 1.98 | 3.30 | 3.26 | 1.91 | 1.75 | (4) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Šruzberi Taun
Oldam Atletik
- Oldam Atletik je bez pobede u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Engleska 4.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Šruzberi Taun je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Engleska 4.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.57 | 2.97 | 2.47 | 1.73 | 1.90 | |
| Brazilbet | 2.55 | 2.95 | 2.50 | 1.73 | 1.92 | |
| Lob | 2.62 | 3.10 | 2.45 | 1.73 | 1.91 | |
| Superbet | 2.57 | 3.25 | 2.40 | 1.75 | 1.95 | |
| Prosečne kvote | 2.58 | 3.07 | 2.46 | 1.73 | 1.92 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford Siti | 14 | 10 | 1 | 3 | 25 | : | 15 | (+10) | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | 7 | 5 | 1 | 28 | : | 18 | (+10) | 26 |
| 3 | Volsol | 13 | 5 | 7 | 1 | 21 | : | 12 | (+9) | 22 |
| 4 | Kru Aleksandra | 14 | 5 | 7 | 2 | 17 | : | 17 | (0) | 22 |
| 5 | Čeltnem Taun | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 | : | 25 | (-2) | 21 |
| 6 | Grimzbi Taun | 14 | 5 | 5 | 4 | 24 | : | 18 | (+6) | 20 |
| 7 | Jork Siti | 14 | 5 | 5 | 4 | 24 | : | 21 | (+3) | 20 |
| 8 | Gilingem | 14 | 5 | 5 | 4 | 20 | : | 19 | (+1) | 20 |
| 9 | Akrington Stenli | 14 | 4 | 7 | 3 | 23 | : | 17 | (+6) | 19 |
| 10 | Česterfild | 14 | 5 | 4 | 5 | 24 | : | 21 | (+3) | 19 |
| 11 | Tranmer Rovers | 14 | 4 | 7 | 3 | 19 | : | 17 | (+2) | 19 |
| 12 | Egziter Siti | 14 | 5 | 4 | 5 | 11 | : | 9 | (+2) | 19 |
| 13 | Svindon Taun | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | : | 17 | (-2) | 19 |
| 14 | Njuport Kaunti | 14 | 4 | 6 | 4 | 20 | : | 17 | (+3) | 18 |
| 15 | Šruzberi Taun | 14 | 5 | 3 | 6 | 17 | : | 22 | (-5) | 18 |
| 16 | Flitvud Taun | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | : | 18 | (0) | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | 5 | 1 | 8 | 17 | : | 23 | (-6) | 16 |
| 18 | Port Vejl | 12 | 4 | 3 | 5 | 10 | : | 14 | (-4) | 15 |
| 19 | Ročdejl | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | : | 26 | (-9) | 15 |
| 20 | Nortempton Taun | 12 | 3 | 5 | 4 | 9 | : | 9 | (0) | 14 |
| 21 | Oldam Atletik | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 | : | 19 | (-5) | 12 |
| 22 | Roteram Jun. | 14 | 2 | 6 | 6 | 18 | : | 25 | (-7) | 12 |
| 23 | Kolčester Jun. | 13 | 2 | 6 | 5 | 12 | : | 19 | (-7) | 12 |
| 24 | Krouli Taun | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | : | 21 | (-8) | 9 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Salford Siti | 7 | 6 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | 18 | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | : | 11 | 13 | |
| 2. | Barnet | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 10 | 14 | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | : | 8 | 12 | |
| 3. | Volsol | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 6 | 11 | 7 | 2 | 5 | 0 | 11 | : | 6 | 11 | |
| 4. | Kru Aleksandra | 7 | 3 | 4 | 0 | 12 | : | 8 | 13 | 7 | 2 | 3 | 2 | 5 | : | 9 | 9 | |
| 5. | Čeltnem Taun | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 | : | 10 | 16 | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 | : | 15 | 5 | |
| 6. | Grimzbi Taun | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | : | 8 | 13 | 7 | 1 | 4 | 2 | 11 | : | 10 | 7 | |
| 7. | Jork Siti | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | : | 5 | 17 | 7 | 0 | 3 | 4 | 8 | : | 16 | 3 | |
| 8. | Gilingem | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | : | 9 | 9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | : | 10 | 11 | |
| 9. | Akrington Stenli | 7 | 3 | 4 | 0 | 13 | : | 8 | 13 | 7 | 1 | 3 | 3 | 10 | : | 9 | 6 | |
| 10. | Česterfild | 7 | 3 | 3 | 1 | 16 | : | 9 | 12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | : | 12 | 7 | |
| 11. | Tranmer Rovers | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | : | 7 | 12 | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | : | 10 | 7 | |
| 12. | Egziter Siti | 7 | 4 | 3 | 0 | 8 | : | 2 | 15 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | : | 7 | 4 | |
| 13. | Svindon Taun | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | : | 7 | 14 | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 | : | 10 | 5 | |
| 14. | Njuport Kaunti | 7 | 4 | 3 | 0 | 14 | : | 6 | 15 | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | 3 | |
| 15. | Šruzberi Taun | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | 10 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 14 | 8 | |
| 16. | Flitvud Taun | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | : | 5 | 12 | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | : | 13 | 5 | |
| 17. | Bristol Rovers | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | : | 8 | 13 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | : | 15 | 3 | |
| 18. | Port Vejl | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | 14 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | : | 11 | 1 | |
| 19. | Ročdejl | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 13 | 10 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 13 | 5 | |
| 20. | Nortempton Taun | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 3 | 8 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 6 | 6 | |
| 21. | Oldam Atletik | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 8 | 10 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | : | 11 | 2 | |
| 22. | Roteram Jun. | 7 | 1 | 5 | 1 | 13 | : | 15 | 8 | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 10 | 4 | |
| 23. | Kolčester Jun. | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 6 | 9 | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | : | 13 | 3 | |
| 24. | Krouli Taun | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | : | 12 | 2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 9 | 7 | |
Šruzberi Taun
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Gilingem | 1:2 | 3+ | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Everton do 21 | 2:1 | 3+ | Engleska, LT | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Roteram Jun. | 3:3 | 3+ | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 20.10.2026 | Krouli Taun | 3:2 | 3+ | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Bristol Rovers | 1:0 | 0-2 | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Egziter Siti | 0:1 | 0-2 | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 06.10.2026 | Stokport Kaunti | 0:2 | 0-2 | Engleska, LT | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Grimzbi Taun | 2:1 | 3+ | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Kolčester Jun. | 2:2 | 3+ | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 22.09.2026 | Tranmer Rovers | 0:1 | 0-2 | Engleska, LT | 2026/2027 |
Oldam Atletik
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Krouli Taun | 0:1 | 0-2 | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Barnet | 1:1 | 0-2 | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 20.10.2026 | Volsol | 0:3 | 3+ | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Čeltnem Taun | 4:1 | 3+ | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Lids Junajted do 21 | 4:2 | 3+ | Engleska, LT | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Akrington Stenli | 0:0 | 0-2 | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Salford Siti | 1:4 | 3+ | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 22.09.2026 | Flitvud Taun | 1:0 | 0-2 | Engleska, LT | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Ročdejl | 0:2 | 0-2 | Engleska 4 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Česterfild | 1:2 | 3+ | Engleska 4 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | 1:0 | 0-2 | Engleska 4 | 2025/2026 | |||
| 25.10.2025 | 2:2 | 3+ | Engleska 4 | 2025/2026 | |||
| 23.01.2018 | 2:1 | 3+ | Engleska, LT | 2017/2018 | |||
| 01.01.2018 | 1:0 | 0-2 | Engleska 3 | 2017/2018 | |||
| 16.09.2017 | 2:1 | 3+ | Engleska 3 | 2017/2018 | |||
| 21.01.2017 | 1:0 | 0-2 | Engleska 3 | 2016/2017 | |||
| 03.09.2016 | 3:2 | 3+ | Engleska 3 | 2016/2017 | |||
| 26.01.2016 | 0:1 | 0-2 | Engleska 3 | 2015/2016 | |||
| 01.09.2015 | 2:0 | 0-2 | Engleska, LT | 2015/2016 | |||
| 22.08.2015 | 1:1 | 0-2 | Engleska 3 | 2015/2016 | |||
| 01.01.2014 | 2:1 | 3+ | Engleska 3 | 2013/2014 | |||
| 26.11.2013 | 1:2 | 3+ | Engleska 3 | 2013/2014 | |||
| 03.09.2013 | 1:4 | 3+ | Engleska, LT | 2013/2014 | |||
| 23.04.2013 | 1:0 | 0-2 | Engleska 3 | 2012/2013 | |||
| 24.11.2012 | 0:1 | 0-2 | Engleska 3 | 2012/2013 | |||
| 31.08.2010 | 1:0 | 0-2 | Engleska, LT | 2010/2011 |
| Šruzberi Taun | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 16 | 10 | 2 | 4 | 21:16 | (+5) | 37 | 1,31 | 1,00 | 2,31 | 9 | 7 | 56:44 |
| Domaćin | 9 | 6 | 0 | 3 | 10:8 | (+2) | 18 | 1,11 | 0,89 | 2,00 | 6 | 3 | 67:33 |
| Gost | 7 | 4 | 2 | 1 | 11:8 | (+3) | 19 | 1,57 | 1,14 | 2,71 | 3 | 4 | 43:57 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari