Ponuda po danu
Po takmičenju
Sev. Makedonija, S. Makedonija 1
Skoplje - Sileks
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11. (Pon) | 11:00 | Skoplje-Sileks | 6.76 | 4.00 | 1.40 | 1.85 | 1.82 | (10) |
| 02.11. (Pon) | 13:00 | Baškimi-Arsimi | 2.88 | 3.56 | 2.07 | 2.27 | 1.54 | (10) |
| 02.11. (Pon) | 13:00 | Vardar-Struga | 2.10 | 3.02 | 3.30 | 1.62 | 2.12 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Skoplje
Sileks
- Skoplje je bez pobede u poslednjih 11 mečeva u takmičenju S. Makedonija 1.
- Na utakmicama tima Sileks broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju S. Makedonija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 6.85 | 4.00 | 1.40 | 1.87 | 1.83 | |
| BetOle | 6.80 | 4.00 | 1.41 | 1.87 | 1.82 | |
| Brazilbet | 6.80 | 3.95 | 1.42 | 1.85 | 1.82 | |
| Lob | 6.80 | 4.00 | 1.41 | 1.86 | 1.82 | |
| MaxBet | 6.80 | 4.00 | 1.40 | 1.85 | 1.80 | |
| MerkurXtip | 7.10 | 3.95 | 1.40 | 1.85 | 1.83 | |
| Oktagonbet | 6.80 | 3.95 | 1.41 | 1.86 | 1.82 | |
| Soccerbet | 6.65 | 4.00 | 1.40 | 1.85 | 1.85 | |
| Superbet | 6.20 | 4.10 | 1.39 | 1.83 | 1.85 | |
| Tašbet | 6.80 | 4.00 | 1.40 | 1.85 | 1.80 | |
| Prosečne kvote | 6.76 | 4.00 | 1.40 | 1.85 | 1.82 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Škendija 79 | 12 | 8 | 3 | 1 | 26 | : | 11 | (+15) | 27 |
| 2 | Struga | 11 | 7 | 2 | 2 | 26 | : | 7 | (+19) | 23 |
| 3 | Vardar | 11 | 6 | 3 | 2 | 17 | : | 9 | (+8) | 21 |
| 4 | Tikveš | 12 | 5 | 6 | 1 | 25 | : | 10 | (+15) | 21 |
| 5 | Sileks | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 | : | 11 | (+8) | 16 |
| 6 | Škendija Aračinovo | 12 | 4 | 3 | 5 | 8 | : | 15 | (-7) | 15 |
| 7 | Bregalnica Štip | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | : | 22 | (-6) | 13 |
| 8 | Arsimi | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | : | 25 | (-14) | 10 |
| 9 | Baškimi | 11 | 2 | 1 | 8 | 10 | : | 32 | (-22) | 7 |
| 10 | Skoplje | 11 | 0 | 3 | 8 | 5 | : | 21 | (-16) | 3 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Škendija 79 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | : | 6 | 13 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | : | 5 | 14 | |
| 2. | Struga | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | : | 0 | 18 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 7 | 5 | |
| 3. | Vardar | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 3 | 12 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | : | 6 | 9 | |
| 4. | Tikveš | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | : | 6 | 11 | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | : | 4 | 10 | |
| 5. | Sileks | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | : | 4 | 11 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | 5 | |
| 6. | Škendija Aračinovo | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | : | 7 | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 4 | : | 8 | 9 | |
| 7. | Bregalnica Štip | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 4 | 9 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 18 | 4 | |
| 8. | Arsimi | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | : | 8 | 7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 17 | 3 | |
| 9. | Baškimi | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 14 | 4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | : | 18 | 3 | |
| 10. | Skoplje | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | : | 9 | 2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | : | 12 | 1 | |
Skoplje
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Novaci | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Struga | 0:4 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Škendija 79 | 1:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Vardar | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.09.2026 | Bregalnica Štip | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Škendija Aračinovo | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Baškimi | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Arsimi | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Tikveš | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Sileks | 0:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2026/2027 |
Sileks
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Pelister | 3:0 | 3+ | S. Makedonija, Kup | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Škendija Aračinovo | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Baškimi | 3:0 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Arsimi | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Tikveš | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Bregalnica Štip | 2:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Struga | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Škendija 79 | 0:2 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Vardar | 1:4 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Skoplje | 3:0 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Skoplje | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 19 | 4 | 7 | 8 | 19:29 | (-10) | 48 | 1,00 | 1,53 | 2,53 | 11 | 8 | 58:42 |
| Domaćin | 9 | 2 | 6 | 1 | 12:12 | (0) | 24 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | 7 | 2 | 78:22 |
| Gost | 10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | (-10) | 24 | 0,70 | 1,70 | 2,40 | 4 | 6 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari