Ponuda po danu
Po takmičenju
Slovačka, Slovačka 1 - 1.deo
Slovan Bratislava - AS Trenčin
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 14:30 | Dukla B. Bistrica-Spartak Trnava | 3.89 | 3.69 | 1.78 | 2.14 | 1.63 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 14:30 | Skalica-MŠK Žilina | 3.06 | 3.57 | 2.07 | 2.30 | 1.55 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 14:30 | Slovan Bratislava-AS Trenčin | 1.23 | 5.92 | 9.09 | 2.91 | 1.36 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | DAC 1904-Košice | 1.57 | 4.49 | 4.40 | 3.23 | 1.30 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 14:30 | Podbrezova-MFK Ružomberok | 1.79 | 3.88 | 3.66 | 2.53 | 1.46 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 17:00 | Komarno-Zemplin Mihalovce | 1.67 | 3.87 | 4.29 | 2.21 | 1.59 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Slovan Bratislava
AS Trenčin
(Ozeta Dukla Trenčin, Laugaricio Trenčin)
- Slovan Bratislava je bez poraza u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Slovačka 1 - 1.deo
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.25 | 6.25 | 8.35 | 2.80 | 1.38 | |
| BetOle | 1.22 | 5.60 | 9.00 | 2.90 | 1.35 | |
| Brazilbet | 1.22 | 5.50 | 9.00 | 2.90 | 1.35 | |
| Lob | 1.24 | 5.75 | 9.50 | 2.95 | 1.35 | |
| MaxBet | 1.24 | 5.75 | 9.50 | 2.95 | 1.35 | |
| MerkurXtip | 1.23 | 6.50 | 9.75 | 2.95 | 1.37 | |
| Oktagonbet | 1.22 | 5.55 | 8.90 | 2.90 | 1.35 | |
| Soccerbet | 1.26 | 5.80 | 8.30 | 2.80 | 1.38 | |
| Superbet | 1.22 | 6.20 | 8.60 | 2.95 | 1.34 | |
| Tašbet | 1.25 | 6.25 | 10.00 | 3.00 | 1.37 | |
| Prosečne kvote | 1.23 | 5.92 | 9.09 | 2.91 | 1.36 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DAC 1904 | 13 | 11 | 2 | 0 | 39 | : | 7 | (+32) | 35 |
| 2 | Slovan Bratislava | 13 | 8 | 3 | 2 | 30 | : | 13 | (+17) | 27 |
| 3 | MŠK Žilina | 13 | 7 | 4 | 2 | 33 | : | 25 | (+8) | 25 |
| 4 | Spartak Trnava | 13 | 6 | 4 | 3 | 26 | : | 17 | (+9) | 22 |
| 5 | Košice | 13 | 4 | 6 | 3 | 30 | : | 23 | (+7) | 18 |
| 6 | Podbrezova | 13 | 5 | 2 | 6 | 19 | : | 23 | (-4) | 17 |
| 7 | Zemplin Mihalovce | 13 | 4 | 2 | 7 | 12 | : | 23 | (-11) | 14 |
| 8 | Dukla B. Bistrica | 13 | 4 | 2 | 7 | 13 | : | 25 | (-12) | 14 |
| 9 | MFK Ružomberok | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | : | 25 | (-13) | 12 |
| 10 | Komarno | 13 | 1 | 7 | 5 | 11 | : | 17 | (-6) | 10 |
| 11 | Skalica | 13 | 2 | 4 | 7 | 13 | : | 24 | (-11) | 10 |
| 12 | AS Trenčin | 13 | 2 | 3 | 8 | 12 | : | 28 | (-16) | 9 |
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | DAC 1904 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16 | : | 2 | 13 | 8 | 7 | 1 | 0 | 23 | : | 5 | 22 | |
| 2. | Slovan Bratislava | 5 | 2 | 2 | 1 | 14 | : | 7 | 8 | 8 | 6 | 1 | 1 | 16 | : | 6 | 19 | |
| 3. | MŠK Žilina | 7 | 4 | 1 | 2 | 18 | : | 14 | 13 | 6 | 3 | 3 | 0 | 15 | : | 11 | 12 | |
| 4. | Spartak Trnava | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | : | 11 | 10 | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | : | 6 | 12 | |
| 5. | Košice | 7 | 2 | 3 | 2 | 12 | : | 9 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 18 | : | 14 | 9 | |
| 6. | Podbrezova | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 9 | 8 | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 14 | 9 | |
| 7. | Zemplin Mihalovce | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | 11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 12 | 3 | |
| 8. | Dukla B. Bistrica | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 14 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 4 | : | 11 | 7 | |
| 9. | MFK Ružomberok | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | : | 9 | 9 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | : | 16 | 3 | |
| 10. | Komarno | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | : | 8 | 2 | 7 | 1 | 5 | 1 | 9 | : | 9 | 8 | |
| 11. | Skalica | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 16 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 8 | 5 | |
| 12. | AS Trenčin | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | : | 18 | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 10 | 5 | |
Slovan Bratislava
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | LASK | 0:4 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 31.10.2026 | Podbrezova | 2:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | AS Trenčin | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Dukla B. Bistrica | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 20.10.2026 | Roma | 0:4 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Spartak Trnava | 3:0 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Štutgart | 0:3 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Skalica | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Komarno | 2:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | MŠK Žilina | 3:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 |
AS Trenčin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Košice | 0:5 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Slovan Bratislava | 0:2 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Komarno | 0:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Skalica | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Lokomotiva Košice | 1:0 | 0-2 | Slovačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Dukla B. Bistrica | 0:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | MŠK Žilina | 1:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | DAC 1904 | 1:4 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Zemplin Mihalovce | 1:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | MFK Ružomberok | 2:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Slovan Bratislava | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 73 | 38 | 14 | 21 | 128:97 | (+31) | 225 | 1,75 | 1,33 | 3,08 | 29 | 44 | 40:60 |
| Domaćin | 36 | 21 | 5 | 10 | 66:45 | (+21) | 111 | 1,83 | 1,25 | 3,08 | 15 | 21 | 42:58 |
| Gost | 37 | 17 | 9 | 11 | 62:52 | (+10) | 114 | 1,68 | 1,41 | 3,08 | 14 | 23 | 38:62 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari