Ponuda po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 1
Sporting Šarlroa - Union Sen Žil
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09. (Sre) | 18:30 | Sent Truden-Union Sen Žil | 3.48 | 3.50 | 2.02 | 2.01 | 1.75 | (9) |
| 03.09. (Čet) | 16:30 | Anderleht-Kortrijk | 1.60 | 4.01 | 5.59 | 1.99 | 1.80 | (4) |
| 03.09. (Čet) | 16:30 | Gent-Heverle Leuven | 1.62 | 3.96 | 5.11 | 2.04 | 1.73 | (7) |
| 04.09. (Pet) | 18:45 | Lomel SK-Klub Briž | 6.94 | 5.21 | 1.37 | 2.77 | 1.41 | (7) |
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Sporting Šarlroa-Union Sen Žil | 4.20 | 3.70 | 1.85 | 2.00 | 1.73 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 16:15 | Mehelen-Vasterlo | 2.47 | 3.53 | 2.58 | 2.15 | 1.64 | (7) |
| 05.09. (Sub) | 16:45 | Sent Truden-RAAL La Luvije | 1.66 | 4.00 | 5.00 | 2.02 | 1.71 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 18:45 | Standard-Rojal Antverp | 2.74 | 3.21 | 2.51 | 1.77 | 1.98 | (7) |
| 06.09. (Ned) | 09:30 | Serkl Briž-Gent | 3.10 | 3.55 | 2.22 | 2.00 | 1.73 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Kortrijk-Zulte Varegem | 2.84 | 3.40 | 2.36 | 2.02 | 1.74 | (6) |
| 06.09. (Ned) | 14:30 | Anderleht-Rasing Genk | 2.30 | 3.45 | 3.05 | 1.90 | 1.80 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 17:15 | SK Beveren-Heverle Leuven | 1.97 | 3.58 | 3.53 | 2.08 | 1.68 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Sporting Šarlroa
Union Sen Žil
- Sporting Šarlroa je pobednik u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Belgija 1
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Šarlroa | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | (+7) | 12 |
| 2 | Klub Briž | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 2 | (+6) | 9 |
| 3 | Gent | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | (+4) | 9 |
| 4 | Zulte Varegem | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 8 |
| 5 | Standard | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 6 | (+3) | 8 |
| 6 | Union Sen Žil | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 1 | (+7) | 7 |
| 7 | Rasing Genk | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | : | 8 | (+4) | 7 |
| 8 | Lomel SK | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 2 | (+4) | 7 |
| 9 | Rojal Antverp | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 9 | (+1) | 7 |
| 10 | Sent Truden | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | : | 5 | (+3) | 5 |
| 11 | Anderleht | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 3 |
| 12 | SK Beveren | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 10 | (-8) | 3 |
| 13 | Serkl Briž | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 2 |
| 14 | Mehelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | (-4) | 2 |
| 15 | RAAL La Luvije | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | (-4) | 1 |
| 16 | Vasterlo | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | : | 14 | (-9) | 1 |
| 17 | Heverle Leuven | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 8 | (-6) | 0 |
| 18 | Kortrijk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 9 | (-8) | 0 |
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (3.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope (Plej of)
3.mesto - Liga Evrope (2.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (3.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope (Plej of)
3.mesto - Liga Evrope (2.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sporting Šarlroa | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
| 2. | Klub Briž | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 3 | |
| 3. | Gent | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 4. | Zulte Varegem | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 5. | Standard | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 4 | 4 | |
| 6. | Union Sen Žil | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 3 | |
| 7. | Rasing Genk | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 1 | |
| 8. | Lomel SK | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 9. | Rojal Antverp | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 9 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | |
| 10. | Sent Truden | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | : | 4 | 4 | |
| 11. | Anderleht | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 12. | SK Beveren | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 10 | 0 | |
| 13. | Serkl Briž | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 14. | Mehelen | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | : | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 15. | RAAL La Luvije | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | |
| 16. | Vasterlo | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 7 | 0 | |
| 17. | Heverle Leuven | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
| 18. | Kortrijk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
Sporting Šarlroa
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kortrijk | 3:1 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Mehelen | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Lomel SK | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Heverle Leuven | 3:1 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Standard | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 19.05.2026 | Heverle Leuven | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 16.05.2026 | Vasterlo | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Rojal Antverp | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Rasing Genk | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Heverle Leuven | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 |
Union Sen Žil
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Anderleht | 3:0 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Zulte Varegem | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 11.08.2026 | Bodo/Glimt | 2:2 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Vasterlo | 5:1 | 3+ | Belgija 1 | 2026/2027 | |||
| 04.08.2026 | Bodo/Glimt | 3:3 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Klub Briž | 1:1 | 0-2 | Belgija, SK | 2026 | |||
| 24.05.2026 | Anderleht | 5:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 21.05.2026 | Gent | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Klub Briž | 0:5 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 14.05.2026 | Anderleht | 1:1 | 0-2 | Belgija, Kup | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | 1:4 | 3+ | Belgija, Kup | 2025/2026 | |||
| 04.02.2026 | 0:0 | 0-2 | Belgija, Kup | 2025/2026 | |||
| 14.12.2025 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 18.10.2025 | 1:3 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 11.01.2025 | 1:2 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
| 16.08.2024 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
| 10.12.2023 | 1:3 | 3+ | Belgija 1 | 2023/2024 | |||
| 01.10.2023 | 1:3 | 3+ | Belgija 1 | 2023/2024 | |||
| 28.01.2023 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2022/2023 | |||
| 29.07.2022 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2022/2023 | |||
| 19.02.2022 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2021/2022 | |||
| 06.11.2021 | 0:4 | 3+ | Belgija 1 | 2021/2022 |
| Sporting Šarlroa | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 12 | 0 | 2 | 10 | 6:26 | (-20) | 32 | 0,50 | 2,17 | 2,67 | 5 | 7 | 42:58 |
| Domaćin | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:10 | (-7) | 13 | 0,50 | 1,67 | 2,17 | 3 | 3 | 50:50 |
| Gost | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:16 | (-13) | 19 | 0,50 | 2,67 | 3,17 | 2 | 4 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari