Ponuda po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 2
Sporting Lokeren - Dender EH
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sre) | 19:00 | Anderleht II-Lirs | 2.49 | 3.70 | 2.44 | 2.51 | 1.47 | (11) |
| 04.11. (Sre) | 19:00 | Franks Boren-Dender EH | 2.99 | 3.44 | 2.18 | 2.11 | 1.66 | (11) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Haselt-Patro Ajsden | 2.25 | 3.51 | 2.80 | 2.22 | 1.58 | (11) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Rasing Genk II-Gent II | 2.03 | 3.70 | 3.07 | 2.47 | 1.48 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Franks Boren-RFC Serenž | 1.82 | 3.61 | 3.76 | 2.13 | 1.63 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 19:00 | Ekscelzior Virton-Beršot | 4.38 | 3.86 | 1.66 | 2.16 | 1.61 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 18:15 | Sporting Lokeren-Dender EH | 2.61 | 3.44 | 2.36 | 2.13 | 1.63 | (7) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Sporting Lokeren
Dender EH
- Dender EH je bez poraza u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Belgija 2
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.57 | 3.40 | 2.35 | 2.12 | 1.62 | |
| Brazilbet | 2.55 | 3.35 | 2.38 | 2.12 | 1.63 | |
| Lob | 2.62 | 3.45 | 2.38 | 2.12 | 1.63 | |
| MaxBet | 2.60 | 3.45 | 2.38 | 2.12 | 1.63 | |
| Oktagonbet | 2.55 | 3.40 | 2.35 | 2.12 | 1.62 | |
| Superbet | 2.70 | 3.35 | 2.25 | |||
| Tašbet | 2.70 | 3.70 | 2.40 | 2.15 | 1.63 | |
| Prosečne kvote | 2.61 | 3.44 | 2.36 | 2.13 | 1.63 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beršot | 9 | 8 | 0 | 1 | 23 | : | 7 | (+16) | 24 |
| 2 | Dender EH | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | : | 3 | (+9) | 19 |
| 3 | Eupen | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | : | 9 | (+6) | 15 |
| 4 | Haselt | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 15 |
| 5 | Ekscelzior Virton | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | : | 10 | (+4) | 13 |
| 6 | Sporting Lokeren | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | : | 14 | (+2) | 13 |
| 7 | Patro Ajsden | 9 | 4 | 0 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 12 |
| 8 | Franks Boren | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 | : | 10 | (-1) | 12 |
| 9 | Gent II | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | : | 13 | (-2) | 11 |
| 10 | Klub Briž II | 8 | 2 | 3 | 3 | 14 | : | 17 | (-3) | 9 |
| 11 | Rasing Genk II | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | : | 16 | (-3) | 9 |
| 12 | Lirs | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 8 |
| 13 | RFC Serenž | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | : | 16 | (-4) | 8 |
| 14 | RFK Lijež | 9 | 1 | 2 | 6 | 13 | : | 22 | (-9) | 5 |
| 15 | Anderleht II | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 | : | 17 | (-10) | 1 |
''II'' timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Beršot | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | : | 4 | 15 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 9 | |
| 2. | Dender EH | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 1 | 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 6 | |
| 3. | Eupen | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | |
| 4. | Haselt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 10 | 12 | |
| 5. | Ekscelzior Virton | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 6. | Sporting Lokeren | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 8 | 6 | |
| 7. | Patro Ajsden | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 6 | 9 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 3 | |
| 8. | Franks Boren | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 7 | 6 | |
| 9. | Gent II | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 4 | |
| 10. | Klub Briž II | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 8 | 5 | |
| 11. | Rasing Genk II | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 11 | 4 | |
| 12. | Lirs | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 9 | 1 | |
| 13. | RFC Serenž | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 1 | |
| 14. | RFK Lijež | 4 | 0 | 1 | 3 | 8 | : | 11 | 1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 11 | 4 | |
| 15. | Anderleht II | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 10 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 1 | |
Sporting Lokeren
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Patro Ajsden | 1:3 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Gent II | 2:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Klub Briž | 0:1 | 0-2 | Belgija, Kup | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Ekscelzior Virton | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Anderleht II | 6:2 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Franks Boren | 0:3 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Rasing Genk II | 2:4 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Eupen | 2:1 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | RFC Serenž | 2:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.04.2026 | Lirs | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2025/2026 |
Dender EH
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Rasing Genk II | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Standard | 0:2 | 0-2 | Belgija, Kup | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Klub Briž II | 3:0 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Patro Ajsden | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Gent II | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | RFC Serenž | 2:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | RFK Lijež | 2:1 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Beršot | 2:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Haselt | 0:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Lomel SK | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 poa | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2009 | 0:2 | 0-2 | Belgija 1 | 2008/2009 | |||
| 13.12.2008 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2008/2009 | |||
| 15.03.2008 | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2007/2008 | |||
| 06.10.2007 | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2007/2008 |
| Sporting Lokeren | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | (0) | 6 | 0,75 | 0,75 | 1,50 | 4 | 0 | 100:0 |
| Domaćin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | (-1) | 3 | 0,50 | 1,00 | 1,50 | 2 | 0 | 100:0 |
| Gost | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | (+1) | 3 | 1,00 | 0,50 | 1,50 | 2 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari