Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 3
Stal Stalova Vola - Zaviša Bidgošč
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Stal Stalova Vola-Zaviša Bidgošč | 2.13 | 3.20 | 3.11 | 1.82 | 1.85 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Stal Stalova Vola
Zaviša Bidgošč
- Tim Stal Stalova Vola je poslednjih 6 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Poljska 3.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Zaviša Bidgošč je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Poljska 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.10 | 3.20 | 3.15 | 1.83 | 1.85 | |
| Brazilbet | 2.10 | 3.15 | 3.15 | 1.82 | 1.87 | |
| Lob | 2.10 | 3.20 | 3.15 | 1.80 | 1.83 | |
| Meridian | 2.16 | 3.20 | 3.00 | |||
| Oktagonbet | 2.10 | 3.20 | 3.15 | 1.83 | 1.85 | |
| Superbet | 2.22 | 3.25 | 3.05 | |||
| Prosečne kvote | 2.13 | 3.20 | 3.11 | 1.82 | 1.85 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hutnjik Krakov | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | : | 4 | (+9) | 14 |
| 2 | Zaviša Bidgošč | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 7 | (+5) | 13 |
| 3 | Žnic Pruškov | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | : | 6 | (+5) | 13 |
| 4 | GKS Tihi | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 5 | (+5) | 12 |
| 5 | Sandecja Novi Sac | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 4 | (+4) | 11 |
| 6 | Gornjik Lečna | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 10 |
| 7 | Lehia Zielona Gora | 6 | 2 | 3 | 1 | 14 | : | 8 | (+6) | 9 |
| 8 | Avia Švidnik | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | : | 12 | (-2) | 9 |
| 9 | Podhale Novi Targ | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 13 | (-2) | 8 |
| 10 | Olimpija Grudžadž | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 11 | (-3) | 8 |
| 11 | Rekord Bjelsko-Bjala | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | (0) | 7 |
| 12 | Hojničanka | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 7 |
| 13 | Legija Varšava II | 6 | 2 | 0 | 4 | 13 | : | 11 | (+2) | 6 |
| 14 | Stal Stalova Vola | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 9 | (0) | 6 |
| 15 | Šlonsk Vroclav II | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | : | 12 | (-1) | 6 |
| 16 | Sokol Klečev | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 14 | (-7) | 6 |
| 17 | Resovija | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 13 | (-9) | 2 |
| 18 | Svit Skolvin | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 14 | (-10) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hutnjik Krakov | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 9 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | 5 | |
| 2. | Zaviša Bidgošč | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 3. | Žnic Pruškov | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 3 | 6 | |
| 4. | GKS Tihi | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 4 | 8 | |
| 5. | Sandecja Novi Sac | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 6. | Gornjik Lečna | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | |
| 7. | Lehia Zielona Gora | 4 | 1 | 3 | 0 | 10 | : | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
| 8. | Avia Švidnik | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 4 | 3 | |
| 9. | Podhale Novi Targ | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 4 | |
| 10. | Olimpija Grudžadž | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 8 | 8 | |
| 11. | Rekord Bjelsko-Bjala | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | |
| 12. | Hojničanka | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 4 | |
| 13. | Legija Varšava II | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | : | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 8 | 0 | |
| 14. | Stal Stalova Vola | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 15. | Šlonsk Vroclav II | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 7 | 3 | |
| 16. | Sokol Klečev | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 1 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 13 | 1 | |
| 17. | Resovija | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 10 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 3 | 1 | |
| 18. | Svit Skolvin | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 9 | 1 | |
Stal Stalova Vola
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hutnjik Krakov | 1:2 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Hojničanka | 0:2 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Avia Švidnik | 4:0 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Rekord Bjelsko-Bjala | 1:3 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | GKS Tihi | 1:2 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Legija Varšava II | 2:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 30.05.2026 | Hutnjik Krakov | 1:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2025/2026 | |||
| 22.05.2026 | GKS Jastrzebije | 3:0 | 3+ | Poljska 3 | 2025/2026 | |||
| 15.05.2026 | Resovija | 2:2 | 3+ | Poljska 3 | 2025/2026 | |||
| 08.05.2026 | Sokol Klečev | 3:0 | 3+ | Poljska 3 | 2025/2026 |
Zaviša Bidgošč
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Legija Varšava II | 4:1 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Avia Švidnik | 4:1 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Lehia Zielona Gora | 2:1 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Resovija | 1:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Rekord Bjelsko-Bjala | 0:3 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Sokol Klečev | 1:1 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 08.04.2026 | Gornjik Zabže | 0:1 | 0-2 | Poljska, Kup | 2025/2026 | |||
| 04.03.2026 | Hojničanka | 1:1 | 0-2 | Poljska, Kup | 2025/2026 | |||
| 04.12.2025 | Visla Krakov | 4:1 | 3+ | Poljska, Kup | 2025/2026 | |||
| 28.10.2025 | Vikjelec | 3:0 | 3+ | Poljska, Kup | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2015 | 1:2 | 3+ | Poljska, Kup | 2015/2016 | |||
| 12.05.2007 | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2006/2007 | |||
| 06.10.2006 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2006/2007 |
| Stal Stalova Vola | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | (0) | 8 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | 1 | 2 | 33:67 |
| Domaćin | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | (+2) | 6 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | 0 | 2 | 0:100 |
| Gost | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | (-2) | 2 | 0,00 | 2,00 | 2,00 | 1 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari