Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 2
Termalika Bruk-Bet - Črobri Glogov
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11. (Pon) | 19:30 | LKS Lođ-Polonija Varšava | 2.35 | 3.36 | 2.80 | 1.96 | 1.76 | (10) |
| 02.11. (Pon) | 19:30 | Stal Režov-Puša Njepolomice | 2.33 | 3.44 | 2.77 | 2.12 | 1.65 | (10) |
| 03.11. (Uto) | 17:00 | Črobri Glogov-Arka | 2.60 | 3.22 | 2.59 | 1.82 | 1.89 | (10) |
| 03.11. (Uto) | 17:00 | Pogon Siedlice-Ruh Hožov | 4.22 | 3.56 | 1.78 | 1.91 | 1.81 | (10) |
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Puša Njepolomice-Miedž Legnica | 2.67 | 3.39 | 2.36 | 2.07 | 1.66 | (7) |
| 06.11. (Pet) | 19:30 | Odra Opole-Unija Skjernevice | 2.14 | 3.25 | 3.13 | 1.87 | 1.82 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 14:30 | Arka-Podbeskidzje | 2.06 | 3.34 | 3.23 | 2.00 | 1.71 | (6) |
| 07.11. (Sub) | 14:30 | Termalika Bruk-Bet-Črobri Glogov | 1.93 | 3.48 | 3.44 | 2.02 | 1.70 | (6) |
| 07.11. (Sub) | 14:30 | Varta-Polonija Varšava | 2.89 | 3.32 | 2.25 | 1.99 | 1.73 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 10:15 | Polonija Bitom-Lehija Gdanjsk | 2.55 | 3.30 | 2.40 | 2.27 | 1.56 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 12:30 | LKS Lođ-Stal Režov | 1.69 | 3.65 | 4.00 | 1.90 | 1.80 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Pogon Siedlice-Pogon GM | 2.32 | 3.25 | 2.67 | 1.75 | 1.95 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 18:15 | Stal Mjelec-Ruh Hožov | 3.05 | 3.35 | 2.05 | 1.85 | 1.85 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Termalika Bruk-Bet
Črobri Glogov
- Črobri Glogov je bez pobede u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Poljska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.97 | 3.40 | 3.25 | 2.05 | 1.67 | |
| Brazilbet | 1.96 | 3.40 | 3.30 | 2.05 | 1.68 | |
| Lob | 1.91 | 3.50 | 3.55 | 2.05 | 1.68 | |
| Oktagonbet | 1.96 | 3.40 | 3.25 | 2.04 | 1.67 | |
| Superbet | 1.78 | 3.70 | 3.90 | 1.90 | 1.80 | |
| Tašbet | 2.00 | 3.50 | 3.40 | 2.05 | 1.68 | |
| Prosečne kvote | 1.93 | 3.48 | 3.44 | 2.02 | 1.70 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lehija Gdanjsk | 13 | 7 | 1 | 5 | 25 | : | 21 | (+4) | 22 |
| 2 | Ruh Hožov | 12 | 6 | 3 | 3 | 16 | : | 11 | (+5) | 21 |
| 3 | Polonija Varšava | 12 | 6 | 3 | 3 | 19 | : | 14 | (+5) | 21 |
| 4 | LKS Lođ | 12 | 6 | 3 | 3 | 15 | : | 11 | (+4) | 21 |
| 5 | Pogon GM | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 | : | 12 | (+7) | 21 |
| 6 | Termalika Bruk-Bet | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 | : | 18 | (+2) | 21 |
| 7 | Polonija Bitom | 13 | 5 | 6 | 2 | 23 | : | 20 | (+3) | 21 |
| 8 | Miedž Legnica | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 | : | 12 | (+7) | 19 |
| 9 | Varta | 13 | 6 | 1 | 6 | 20 | : | 17 | (+3) | 19 |
| 10 | Stal Režov | 12 | 5 | 2 | 5 | 16 | : | 22 | (-6) | 17 |
| 11 | Stal Mjelec | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | : | 27 | (-10) | 16 |
| 12 | Podbeskidzje | 13 | 2 | 9 | 2 | 16 | : | 17 | (-1) | 15 |
| 13 | Pogon Siedlice | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 15 |
| 14 | Arka | 12 | 4 | 2 | 6 | 16 | : | 16 | (0) | 14 |
| 15 | Črobri Glogov | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | : | 15 | (-2) | 13 |
| 16 | Puša Njepolomice | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | : | 17 | (-4) | 12 |
| 17 | Odra Opole | 13 | 3 | 3 | 7 | 8 | : | 16 | (-8) | 12 |
| 18 | Unija Skjernevice | 13 | 3 | 2 | 8 | 15 | : | 23 | (-8) | 11 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lehija Gdanjsk | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | : | 11 | 15 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 10 | 7 | |
| 2. | Ruh Hožov | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | 8 | |
| 3. | Polonija Varšava | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | : | 9 | 9 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | : | 5 | 12 | |
| 4. | LKS Lođ | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | : | 6 | 12 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | : | 5 | 9 | |
| 5. | Pogon GM | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 5 | 11 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 7 | 10 | |
| 6. | Termalika Bruk-Bet | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 11 | : | 12 | 9 | |
| 7. | Polonija Bitom | 7 | 3 | 4 | 0 | 14 | : | 9 | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 11 | 8 | |
| 8. | Miedž Legnica | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | : | 8 | 12 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 4 | 7 | |
| 9. | Varta | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 9 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | : | 14 | 10 | |
| 10. | Stal Režov | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 9 | 3 | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | : | 13 | 14 | |
| 11. | Stal Mjelec | 7 | 2 | 4 | 1 | 13 | : | 10 | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | : | 17 | 6 | |
| 12. | Podbeskidzje | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | : | 6 | 10 | 7 | 0 | 5 | 2 | 8 | : | 11 | 5 | |
| 13. | Pogon Siedlice | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 11 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 4 | 5 | |
| 14. | Arka | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | : | 5 | 11 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | : | 11 | 3 | |
| 15. | Črobri Glogov | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 7 | 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 8 | 8 | |
| 16. | Puša Njepolomice | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | : | 7 | 9 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 10 | 3 | |
| 17. | Odra Opole | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 4 | 7 | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | : | 12 | 5 | |
| 18. | Unija Skjernevice | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | : | 12 | 7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | 4 | |
Termalika Bruk-Bet
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Miedž Legnica | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Olimpija Grudžadž | 1:0 | 0-2 | Poljska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Arka | 1:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Puša Njepolomice | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Unija Skjernevice | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Odra Opole | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Stal Mjelec | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Lehija Gdanjsk | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Pogon GM | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Polonija Varšava | 1:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 |
Črobri Glogov
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Polonija Bitom | 2:0 | 0-2 | Poljska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Stal Mjelec | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Polonija Bitom | 2:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Pogon GM | 0:4 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Polonija Varšava | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Pogon Siedlice | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Miedž Legnica | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Ruh Hožov | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Varta | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Podbeskidzje | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2024 | 3:2 | 3+ | Poljska 2 | 2024/2025 | |||
| 27.07.2024 | 4:0 | 3+ | Poljska 2 | 2024/2025 | |||
| 18.02.2024 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2023/2024 | |||
| 05.08.2023 | 5:0 | 3+ | Poljska 2 | 2023/2024 | |||
| 04.03.2023 | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2022/2023 | |||
| 11.08.2022 | 3:1 | 3+ | Poljska 2 | 2022/2023 | |||
| 19.05.2021 | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2020/2021 | |||
| 04.11.2020 | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2020/2021 | |||
| 23.11.2019 | 4:0 | 3+ | Poljska 2 | 2019/2020 | |||
| 02.08.2019 | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2019/2020 | |||
| 13.04.2019 | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2018/2019 | |||
| 22.09.2018 | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2018/2019 | |||
| 23.11.2014 | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2014/2015 | |||
| 02.08.2014 | 6:0 | 3+ | Poljska 2 | 2014/2015 |
| Termalika Bruk-Bet | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 14 | 11 | 2 | 1 | 36:6 | (+30) | 42 | 2,57 | 0,43 | 3,00 | 6 | 8 | 43:57 |
| Domaćin | 7 | 4 | 2 | 1 | 15:6 | (+9) | 21 | 2,14 | 0,86 | 3,00 | 2 | 5 | 29:71 |
| Gost | 7 | 7 | 0 | 0 | 21:0 | (+21) | 21 | 3,00 | 0,00 | 3,00 | 4 | 3 | 57:43 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari