Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 2
Termalika Bruk-Bet - Lehija Gdanjsk
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Pogon GM-Varta | 2.26 | 3.45 | 2.75 | 2.16 | 1.61 | (8) |
| 04.09. (Pet) | 19:00 | Termalika Bruk-Bet-Lehija Gdanjsk | 1.67 | 3.96 | 4.11 | 2.30 | 1.54 | (9) |
| 05.09. (Sub) | 13:30 | Miedž Legnica-Črobri Glogov | 1.79 | 3.63 | 3.75 | 2.17 | 1.61 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 13:30 | Stal Mjelec-Odra Opole | 2.25 | 3.28 | 2.86 | 1.94 | 1.76 | (9) |
| 05.09. (Sub) | 13:30 | Stal Režov-Polonija Varšava | 3.24 | 3.61 | 1.95 | 2.26 | 1.56 | (9) |
| 06.09. (Ned) | 12:30 | Arka-LKS Lođ | 2.30 | 3.21 | 2.83 | 1.83 | 1.87 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 15:00 | Polonija Bitom-Podbeskidzje | 2.35 | 3.39 | 2.64 | 2.11 | 1.64 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 17:00 | Pogon Siedlice-Puša Njepolomice | 3.19 | 3.09 | 2.17 | 1.70 | 2.02 | (7) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Termalika Bruk-Bet
Lehija Gdanjsk
- Termalika Bruk-Bet je bez pobede u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Poljska 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Termalika Bruk-Bet je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Poljska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.67 | 3.90 | 3.90 | 2.30 | 1.53 | |
| Brazilbet | 1.67 | 3.90 | 3.95 | 2.30 | 1.54 | |
| Lob | 1.65 | 3.95 | 4.33 | 2.30 | 1.54 | |
| MaxBet | 1.65 | 3.95 | 4.33 | 2.30 | 1.55 | |
| Meridian | 1.66 | 3.80 | 4.00 | |||
| MerkurXtip | 1.63 | 4.20 | 4.40 | 2.33 | 1.53 | |
| Oktagonbet | 1.67 | 3.90 | 3.90 | 2.28 | 1.54 | |
| Superbet | 1.70 | 4.00 | 4.10 | 2.32 | 1.54 | |
| Tašbet | 1.70 | 4.05 | 4.10 | 2.30 | 1.55 | |
| Prosečne kvote | 1.67 | 3.96 | 4.11 | 2.30 | 1.54 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Miedž Legnica | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 3 | (+7) | 13 |
| 2 | Pogon GM | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 5 | (+5) | 12 |
| 3 | LKS Lođ | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | (+5) | 11 |
| 4 | Črobri Glogov | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 5 | (+5) | 10 |
| 5 | Arka | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 5 | (+4) | 10 |
| 6 | Polonija Varšava | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 10 |
| 7 | Varta | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | (+1) | 9 |
| 8 | Pogon Siedlice | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 6 | (+1) | 8 |
| 9 | Odra Opole | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 8 |
| 10 | Stal Mjelec | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 13 | (-2) | 8 |
| 11 | Termalika Bruk-Bet | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 10 | (-1) | 7 |
| 12 | Ruh Hožov | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | (-4) | 7 |
| 13 | Lehija Gdanjsk | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 11 | (-4) | 7 |
| 14 | Puša Njepolomice | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 7 | (-2) | 6 |
| 15 | Polonija Bitom | 6 | 1 | 3 | 2 | 12 | : | 15 | (-3) | 6 |
| 16 | Unija Skjernevice | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 9 | (-4) | 6 |
| 17 | Podbeskidzje | 6 | 0 | 5 | 1 | 8 | : | 10 | (-2) | 5 |
| 18 | Stal Režov | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 12 | (-8) | 5 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Miedž Legnica | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | |
| 2. | Pogon GM | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 7 | |
| 3. | LKS Lođ | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | 9 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 4. | Črobri Glogov | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 6 | |
| 5. | Arka | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 1 | 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 3 | |
| 6. | Polonija Varšava | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 6 | |
| 7. | Varta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | 9 | |
| 8. | Pogon Siedlice | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 9. | Odra Opole | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 10. | Stal Mjelec | 3 | 1 | 2 | 0 | 9 | : | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 7 | 3 | |
| 11. | Termalika Bruk-Bet | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | |
| 12. | Ruh Hožov | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | |
| 13. | Lehija Gdanjsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 6 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | |
| 14. | Puša Njepolomice | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 15. | Polonija Bitom | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | : | 7 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 1 | |
| 16. | Unija Skjernevice | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 17. | Podbeskidzje | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | : | 7 | 3 | |
| 18. | Stal Režov | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 6 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 6 | 5 | |
Termalika Bruk-Bet
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Pogon GM | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Polonija Varšava | 1:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | LKS Lođ | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Varta | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Pogon Siedlice | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Ruh Hožov | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Lehija Gdanjsk | 3:2 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 18.05.2026 | Arka | 3:2 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Legija Varšava | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | GKS Katovice | 1:5 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 |
Lehija Gdanjsk
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Polonija Varšava | 4:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Pogon Siedlice | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Ruh Hožov | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Podbeskidzje | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Varta | 0:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Pogon GM | 0:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Termalika Bruk-Bet | 2:3 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Legija Varšava | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Viđev | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2026 | Radomjak | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | 3:2 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 29.11.2025 | 1:5 | 3+ | Poljska 1 | 2025/2026 | |||
| 14.04.2024 | 1:3 | 3+ | Poljska 2 | 2023/2024 | |||
| 01.10.2023 | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2023/2024 | |||
| 09.04.2022 | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2021/2022 | |||
| 16.10.2021 | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2021/2022 | |||
| 05.12.2018 | 1:3 | 3+ | Poljska, Kup | 2018/2019 | |||
| 04.05.2018 | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2017/2018 | |||
| 27.02.2018 | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2017/2018 | |||
| 23.09.2017 | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2017/2018 | |||
| 29.04.2017 | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2016/2017 | |||
| 17.02.2017 | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2016/2017 | |||
| 28.08.2016 | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2016/2017 | |||
| 20.03.2016 | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2015/2016 | |||
| 25.10.2015 | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2015/2016 |
| Termalika Bruk-Bet | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 15 | 4 | 4 | 7 | 15:26 | (-11) | 41 | 1,00 | 1,73 | 2,73 | 8 | 7 | 53:47 |
| Domaćin | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | (-3) | 17 | 1,00 | 1,43 | 2,43 | 4 | 3 | 57:43 |
| Gost | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:16 | (-8) | 24 | 1,00 | 2,00 | 3,00 | 4 | 4 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari