Ponuda po danu
Po takmičenju
Litvanija, Litvanija 1
Transinvest - Kauno Žalgiris
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11. (Ned) | 12:15 | Banga Gargždai-Žalgiris | 3.08 | 3.38 | 2.07 | 2.04 | 1.67 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 12:15 | Panevežis-Šiauliai | 1.68 | 3.78 | 4.08 | 2.25 | 1.55 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 12:15 | Siduva-Džiugas Telšiai | 1.48 | 4.05 | 5.46 | 2.14 | 1.61 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 12:15 | Transinvest-Kauno Žalgiris | 3.37 | 3.46 | 1.93 | 2.02 | 1.68 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Transinvest
Kauno Žalgiris
(Spiris Kaunas)
- Kauno Žalgiris je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Litvanija 1
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 3.30 | 3.45 | 1.93 | 2.03 | 1.67 | |
| Brazilbet | 3.30 | 3.40 | 1.96 | 2.03 | 1.68 | |
| Lob | 3.50 | 3.50 | 1.86 | 2.02 | 1.66 | |
| Oktagonbet | 3.30 | 3.45 | 1.94 | 2.04 | 1.68 | |
| Superbet | 3.40 | 3.45 | 1.95 | 1.97 | 1.73 | |
| Tašbet | 3.40 | 3.50 | 1.96 | 2.05 | 1.68 | |
| Prosečne kvote | 3.37 | 3.46 | 1.93 | 2.02 | 1.68 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kauno Žalgiris | 31 | 16 | 10 | 5 | 61 | : | 21 | (+40) | 58 |
| 2 | Siduva | 31 | 14 | 11 | 6 | 41 | : | 31 | (+10) | 53 |
| 3 | Žalgiris | 31 | 15 | 6 | 10 | 49 | : | 35 | (+14) | 51 |
| 4 | Transinvest | 31 | 14 | 7 | 10 | 48 | : | 39 | (+9) | 49 |
| 5 | Banga Gargždai | 31 | 11 | 9 | 11 | 34 | : | 32 | (+2) | 42 |
| 6 | Džiugas Telšiai | 31 | 11 | 9 | 11 | 42 | : | 46 | (-4) | 42 |
| 7 | Panevežis | 31 | 11 | 5 | 15 | 33 | : | 46 | (-13) | 38 |
| 8 | Hegelman | 32 | 4 | 14 | 14 | 33 | : | 58 | (-25) | 26 |
| 9 | Šiauliai | 31 | 4 | 9 | 18 | 26 | : | 59 | (-33) | 21 |
| 10 | Riteriai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Riteriai je odustao od takmičenja nakon 17 kola. NJihovi rezultati su poništeni.
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. do 4.mesto - Kvalifikacije za Ligu konferencija
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. do 4.mesto - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kauno Žalgiris | 16 | 8 | 5 | 3 | 34 | : | 9 | 29 | 15 | 8 | 5 | 2 | 27 | : | 12 | 29 | |
| 2. | Siduva | 15 | 8 | 6 | 1 | 20 | : | 8 | 30 | 16 | 6 | 5 | 5 | 21 | : | 23 | 23 | |
| 3. | Žalgiris | 16 | 10 | 1 | 5 | 35 | : | 21 | 31 | 15 | 5 | 5 | 5 | 14 | : | 14 | 20 | |
| 4. | Transinvest | 15 | 7 | 3 | 5 | 20 | : | 15 | 24 | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | : | 24 | 25 | |
| 5. | Banga Gargždai | 15 | 5 | 5 | 5 | 17 | : | 18 | 20 | 16 | 6 | 4 | 6 | 17 | : | 14 | 22 | |
| 6. | Džiugas Telšiai | 16 | 7 | 4 | 5 | 25 | : | 21 | 25 | 15 | 4 | 5 | 6 | 17 | : | 25 | 17 | |
| 7. | Panevežis | 15 | 6 | 5 | 4 | 17 | : | 14 | 23 | 16 | 5 | 0 | 11 | 16 | : | 32 | 15 | |
| 8. | Hegelman | 16 | 2 | 9 | 5 | 20 | : | 26 | 15 | 16 | 2 | 5 | 9 | 13 | : | 32 | 11 | |
| 9. | Šiauliai | 16 | 4 | 2 | 10 | 14 | : | 33 | 14 | 15 | 0 | 7 | 8 | 12 | : | 26 | 7 | |
| 10. | Riteriai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Transinvest
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Panevežis | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 24.10.2026 | Hegelman | 2:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 17.10.2026 | Džiugas Telšiai | 3:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 19.09.2026 | Žalgiris | 3:0 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 14.09.2026 | Banga Gargždai | 3:1 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Siduva | 1:2 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 24.08.2026 | Šiauliai | 3:0 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Kauno Žalgiris | 1:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 10.08.2026 | Panevežis | 0:2 | 0-2 | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Hegelman | 2:1 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 |
Kauno Žalgiris
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Hegelman | 4:1 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 26.10.2026 | Žalgiris | 0:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 22.10.2026 | Bran | 1:4 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Siduva | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 15.10.2026 | Brajton i Houv A. | 0:4 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Minija Kretinga | 3:0 | 3+ | Litvanija, Kup | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Šiauliai | 2:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 16.09.2026 | Žalgiris | 2:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Panevežis | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Siduva | 5:1 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | 1:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 20.06.2026 | 1:2 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 18.04.2026 | 2:1 | 3+ | Litvanija 1 | 2026 | |||
| 31.08.2024 | 0:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
| 26.06.2024 | 0:2 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
| 02.05.2024 | 3:2 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
| 12.03.2024 | 1:2 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 |
| Transinvest | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 7 | 2 | 1 | 4 | 8:13 | (-5) | 21 | 1,14 | 1,86 | 3,00 | 2 | 5 | 29:71 |
| Domaćin | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | (-3) | 11 | 1,33 | 2,33 | 3,67 | 0 | 3 | 0:100 |
| Gost | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | (-2) | 10 | 1,00 | 1,50 | 2,50 | 2 | 2 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari