Ponuda po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija 2 1.deo
Unirea Slobocija - CS Dinamo Bukurešt
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08. (Pon) | 14:30 | Bakau-KSM Slatina | 2.70 | 3.03 | 2.50 | 1.67 | 2.05 | (11) |
| 04.09. (Pet) | 14:30 | KSM Slatina-Čindia Targovište | 2.28 | 3.02 | 3.01 | 1.60 | 2.17 | (7) |
| 05.09. (Sub) | 08:00 | ASA Trgu Mureš-Metaloglobus Bukurešt | 2.16 | 3.02 | 3.22 | 1.60 | 2.16 | (7) |
| 05.09. (Sub) | 08:00 | CSA Steaua-Ćetatea Sućeava | 1.71 | 3.38 | 4.48 | 1.79 | 1.89 | (7) |
| 05.09. (Sub) | 08:00 | CSC 1599 Selimbar-Metalul Buzau | 3.23 | 3.14 | 2.10 | 1.75 | 1.95 | (7) |
| 05.09. (Sub) | 08:00 | Konkordija Čiajna-CS Afumati | 1.71 | 3.39 | 4.50 | 1.80 | 1.88 | (7) |
| 05.09. (Sub) | 08:00 | Ramnicu Valčea-Resita | 3.13 | 3.04 | 2.20 | 1.60 | 2.15 | (7) |
| 05.09. (Sub) | 08:00 | Stefanešti-Glorija Bistrica | 3.31 | 3.04 | 2.12 | 1.62 | 2.14 | (7) |
| 05.09. (Sub) | 08:00 | Unirea Slobocija-CS Dinamo Bukurešt | 1.37 | 4.29 | 7.16 | 2.00 | 1.70 | (7) |
| 05.09. (Sub) | 09:30 | Popešti-Leordeni-Bihor Oradea | 2.37 | 3.07 | 2.81 | 1.71 | 1.98 | (7) |
| 06.09. (Ned) | 08:00 | Bakau-Dumbravita | 1.71 | 3.39 | 4.46 | 1.79 | 1.90 | (7) |
| 06.09. (Ned) | 09:30 | Olimpija Satu Mare-Polit. Temišvar | 5.79 | 4.06 | 1.46 | 2.08 | 1.65 | (7) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Unirea Slobocija
CS Dinamo Bukurešt
- Unirea Slobocija je bez pobede u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Rumunija 2 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.37 | 4.15 | 7.00 | 2.00 | 1.71 | |
| Brazilbet | 1.37 | 4.15 | 7.10 | 2.00 | 1.72 | |
| Lob | 1.35 | 4.25 | 7.40 | 1.96 | 1.69 | |
| Meridian | 1.37 | 4.30 | 6.80 | |||
| Oktagonbet | 1.37 | 4.15 | 7.05 | 1.99 | 1.71 | |
| Superbet | 1.35 | 4.70 | 7.40 | 2.05 | 1.68 | |
| Tašbet | 1.39 | 4.30 | 7.40 | 2.00 | 1.70 | |
| Prosečne kvote | 1.37 | 4.29 | 7.16 | 2.00 | 1.70 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Polit. Temišvar | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | : | 2 | (+9) | 13 |
| 2 | KSM Slatina | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | : | 2 | (+8) | 12 |
| 3 | Konkordija Čiajna | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 8 | (+3) | 12 |
| 4 | Resita | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 6 | (+3) | 12 |
| 5 | Čindia Targovište | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 5 | (+5) | 9 |
| 6 | Popešti-Leordeni | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | : | 6 | (+4) | 9 |
| 7 | Glorija Bistrica | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 4 | (+3) | 9 |
| 8 | Ramnicu Valčea | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 8 |
| 9 | Bakau | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | (+5) | 7 |
| 10 | Ćetatea Sućeava | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
| 11 | Metaloglobus Bukurešt | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 8 | (-1) | 7 |
| 12 | Metalul Buzau | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
| 13 | CS Afumati | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 9 | (-3) | 7 |
| 14 | Bihor Oradea | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 6 |
| 15 | Stefanešti | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | : | 10 | (-6) | 6 |
| 16 | CSC 1599 Selimbar | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 5 |
| 17 | ASA Trgu Mureš | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 8 | (-5) | 4 |
| 18 | Dumbravita | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 3 |
| 19 | CS Dinamo Bukurešt | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 10 | (-6) | 3 |
| 20 | Olimpija Satu Mare | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | : | 6 | (-5) | 2 |
| 21 | CSA Steaua | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 11 | (-6) | 1 |
| 22 | Unirea Slobocija | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 9 | (-6) | 1 |
Olimpija Satu Mare igra umesto Hermanštada (odustao).
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Polit. Temišvar | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 4 | |
| 2. | KSM Slatina | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Konkordija Čiajna | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 3 | 9 | |
| 4. | Resita | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 9 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 5. | Čindia Targovište | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 2 | 6 | |
| 6. | Popešti-Leordeni | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 7. | Glorija Bistrica | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Ramnicu Valčea | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | |
| 9. | Bakau | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 1 | |
| 10. | Ćetatea Sućeava | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 11. | Metaloglobus Bukurešt | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 12. | Metalul Buzau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 4 | |
| 13. | CS Afumati | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 5 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 14. | Bihor Oradea | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
| 15. | Stefanešti | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 9 | 0 | |
| 16. | CSC 1599 Selimbar | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 17. | ASA Trgu Mureš | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 18. | Dumbravita | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 19. | CS Dinamo Bukurešt | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 8 | 3 | |
| 20. | Olimpija Satu Mare | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | 1 | |
| 21. | CSA Steaua | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 22. | Unirea Slobocija | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 1 | |
Unirea Slobocija
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | CS Afumati | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 25.08.2026 | Metaloglobus Bukurešt | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Polit. Temišvar | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Glorija Bistrica | 0:3 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Bihor Oradea | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 18.05.2026 | UTA Arad | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | FCSB | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2026 | Hermanštad | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 27.04.2026 | Metaloglobus Bukurešt | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Čiksereda | 2:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2025/2026 |
CS Dinamo Bukurešt
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | CSC 1599 Selimbar | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Čindia Targovište | 2:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Metalul Buzau | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | KSM Slatina | 1:5 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | CS Afumati | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | CSC 1599 Selimbar | 0:2 | 0-2 | Rumunija 2 po | 2025/2026 | |||
| 16.05.2026 | CSC 1599 Selimbar | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 po | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | ASA Trgu Mureš | 1:3 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Kimpulung Muscel | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Čelaul | 2:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari