Ponuda po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija 1 - 1.deo
Univerzitatea Kluž - Ocelul
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08. (Pon) | 17:30 | Rapid Bukurešt-KSU Krajova | 2.76 | 3.28 | 2.48 | 1.74 | 1.98 | (11) |
| 04.09. (Pet) | 17:30 | CFR 1907 Kluž-Farul | 2.20 | 3.06 | 3.22 | 1.65 | 2.10 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Botošani-Sepsi OSK | 2.22 | 3.03 | 3.20 | 1.58 | 2.23 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 14:30 | UTA Arad-Čiksereda | 1.96 | 3.13 | 3.81 | 1.58 | 2.22 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 17:30 | Dinamo Bukurešt-FCSB | 2.54 | 3.10 | 2.64 | 1.69 | 2.04 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 12:00 | Petrolul Ploešti-Korvinul | 2.50 | 3.01 | 2.79 | 1.53 | 2.33 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 17:30 | Ocelul-Rapid Bukurešt | 3.35 | 3.14 | 2.11 | 1.68 | 2.05 | (8) |
| 07.09. (Pon) | 14:30 | Voluntari-Arđeš Pitešti | 2.89 | 2.97 | 2.38 | 1.57 | 2.22 | (7) |
| 07.09. (Pon) | 17:30 | KSU Krajova-Univerzitatea Kluž | 2.08 | 3.16 | 3.26 | 1.76 | 1.93 | (7) |
| 14.09. (Pon) | 19:00 | Arđeš Pitešti-Botošani | 2.04 | 2.98 | 3.39 | 1.52 | 2.28 | (5) |
| 14.09. (Pon) | 19:00 | Čiksereda-Dinamo Bukurešt | 3.71 | 3.17 | 1.87 | 1.64 | 2.05 | (5) |
| 14.09. (Pon) | 19:00 | Farul-UTA Arad | 1.87 | 3.28 | 3.60 | 1.78 | 1.87 | (5) |
| 14.09. (Pon) | 19:00 | FCSB-Petrolul Ploešti | 1.47 | 3.84 | 5.57 | 1.99 | 1.70 | (5) |
| 14.09. (Pon) | 19:00 | Korvinul-KSU Krajova | 3.35 | 3.10 | 2.01 | 1.66 | 2.02 | (5) |
| 14.09. (Pon) | 19:00 | Rapid Bukurešt-Voluntari | 1.47 | 3.81 | 5.67 | 1.90 | 1.76 | (5) |
| 14.09. (Pon) | 19:00 | Sepsi OSK-CFR 1907 Kluž | 2.98 | 2.97 | 2.24 | 1.58 | 2.16 | (5) |
| 14.09. (Pon) | 19:00 | Univerzitatea Kluž-Ocelul | 1.84 | 3.07 | 4.01 | 1.57 | 2.18 | (5) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Univerzitatea Kluž
Ocelul
- Tim Univerzitatea Kluž je poslednjih 6 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Rumunija 1 - 1.deo.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Univerzitatea Kluž je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Rumunija 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.80 | 3.05 | 4.05 | 1.53 | 2.22 | |
| Brazilbet | 1.80 | 3.05 | 4.10 | 1.53 | 2.22 | |
| Lob | 1.81 | 3.10 | 4.25 | 1.54 | 2.22 | |
| Oktagonbet | 1.80 | 3.05 | 4.05 | 1.54 | 2.22 | |
| Superbet | 1.97 | 3.10 | 3.60 | 1.72 | 2.00 | |
| Prosečne kvote | 1.84 | 3.07 | 4.01 | 1.57 | 2.18 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bukurešt | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | : | 5 | (+9) | 14 |
| 2 | Petrolul Ploešti | 7 | 4 | 0 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 12 |
| 3 | Rapid Bukurešt | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 11 |
| 4 | FCSB | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 11 |
| 5 | Farul | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | : | 8 | (+2) | 10 |
| 6 | Sepsi OSK | 7 | 2 | 4 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 10 |
| 7 | Korvinul | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | : | 4 | (+4) | 10 |
| 8 | KSU Krajova | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 8 | (+5) | 10 |
| 9 | Ocelul | 7 | 2 | 4 | 1 | 9 | : | 8 | (+1) | 10 |
| 10 | Arđeš Pitešti | 7 | 3 | 1 | 3 | 4 | : | 5 | (-1) | 10 |
| 11 | CFR 1907 Kluž | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | (+1) | 9 |
| 12 | Univerzitatea Kluž | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 9 | (0) | 9 |
| 13 | Botošani | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | : | 8 | (-1) | 7 |
| 14 | UTA Arad | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 6 |
| 15 | Voluntari | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 18 | (-11) | 5 |
| 16 | Čiksereda | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 | : | 13 | (-9) | 1 |
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-16.mesto u 1.delu - Plej aut
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-16.mesto u 1.delu - Plej aut
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dinamo Bukurešt | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | : | 2 | 9 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 3 | 5 | |
| 2. | Petrolul Ploešti | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 8 | 6 | |
| 3. | Rapid Bukurešt | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 1 | 5 | |
| 4. | FCSB | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 7 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 5. | Farul | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | : | 6 | 3 | |
| 6. | Sepsi OSK | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | : | 1 | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | : | 2 | 5 | |
| 7. | Korvinul | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 2 | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | : | 2 | 2 | |
| 8. | KSU Krajova | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | : | 2 | 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 9. | Ocelul | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | |
| 10. | Arđeš Pitešti | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 3 | |
| 11. | CFR 1907 Kluž | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 10 | 3 | |
| 12. | Univerzitatea Kluž | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | 9 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
| 13. | Botošani | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | : | 1 | 5 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | 2 | |
| 14. | UTA Arad | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | : | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 8 | 3 | |
| 15. | Voluntari | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 12 | 0 | |
| 16. | Čiksereda | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 8 | 0 | |
Univerzitatea Kluž
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Petrolul Ploešti | 2:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Dinamo Bukurešt | 1:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | UTA Arad | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 03.08.2026 | Botošani | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | Bran | 1:3 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Sepsi OSK | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | Bran | 2:2 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 19.07.2026 | Farul | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.07.2026 | Dinamo Kijev | 0:0 | 0-2 | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 12.07.2026 | KSU Krajova | 1:1 | 0-2 | Rumunija, SK | 2026/2027 |
Ocelul
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Voluntari | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Arđeš Pitešti | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | KSU Krajova | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Petrolul Ploešti | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Dinamo Bukurešt | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | UTA Arad | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.07.2026 | CFR 1907 Kluž | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.05.2026 | Petrolul Ploešti | 5:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Farul | 3:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Metaloglobus Bukurešt | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Univerzitatea Kluž | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 23 | 10 | 5 | 8 | 28:22 | (+6) | 50 | 1,22 | 0,96 | 2,17 | 14 | 9 | 61:39 |
| Domaćin | 10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | (+10) | 20 | 1,50 | 0,50 | 2,00 | 7 | 3 | 70:30 |
| Gost | 13 | 4 | 2 | 7 | 13:17 | (-4) | 30 | 1,00 | 1,31 | 2,31 | 7 | 6 | 54:46 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari