Ponuda po danu
Po takmičenju
Turska, Turska 2
Vanspor - Sivasspor
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Antalijaspor-Bursaspor | 4.04 | 3.58 | 1.80 | 1.98 | 1.74 | (9) |
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Sarijer-Igdır | 2.47 | 3.08 | 2.83 | 1.69 | 2.05 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 10:30 | Keciorenguču-Manisa | 1.66 | 4.08 | 4.21 | 2.51 | 1.47 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 10:30 | Vanspor-Sivasspor | 1.88 | 3.50 | 3.74 | 1.92 | 1.79 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Muglaspor-Esenler Erokspor | 3.09 | 3.33 | 2.14 | 1.91 | 1.80 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Pendikspor-Istanbulspor | 1.77 | 3.57 | 4.10 | 1.97 | 1.75 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 10:30 | Bandırmaspor-Fatih Karagumruk | 2.26 | 3.09 | 3.08 | 1.69 | 2.05 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Boluspor-Bodrumspor | 4.54 | 3.64 | 1.68 | 1.93 | 1.78 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Umranijespor-Kajzerispor | 3.76 | 3.50 | 1.86 | 1.86 | 1.84 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Mardin 1969-Betmen Petrol | 2.09 | 3.35 | 3.19 | 1.96 | 1.76 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Vanspor
Sivasspor
- Tim Vanspor je poslednjih 6 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Turska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.87 | 3.50 | 3.70 | 1.91 | 1.80 | |
| BetOle | 1.88 | 3.45 | 3.75 | 1.92 | 1.77 | |
| Brazilbet | 1.88 | 3.40 | 3.75 | 1.90 | 1.80 | |
| Lob | 1.90 | 3.50 | 3.85 | 1.94 | 1.80 | |
| MerkurXtip | 1.87 | 3.55 | 3.80 | 1.93 | 1.80 | |
| Oktagonbet | 1.88 | 3.45 | 3.75 | 1.92 | 1.78 | |
| Soccerbet | 1.87 | 3.60 | 3.65 | 1.90 | 1.80 | |
| Superbet | 1.90 | 3.55 | 3.60 | 1.90 | 1.80 | |
| Tašbet | 1.89 | 3.50 | 3.80 | 1.92 | 1.78 | |
| Prosečne kvote | 1.88 | 3.50 | 3.74 | 1.92 | 1.79 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 13 | 10 | 1 | 2 | 29 | : | 11 | (+18) | 31 |
| 2 | Kajzerispor | 13 | 9 | 3 | 1 | 32 | : | 9 | (+23) | 30 |
| 3 | Igdır | 13 | 8 | 3 | 2 | 18 | : | 10 | (+8) | 27 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | 7 | 3 | 3 | 18 | : | 12 | (+6) | 24 |
| 5 | Betmen Petrol | 13 | 7 | 2 | 4 | 26 | : | 23 | (+3) | 23 |
| 6 | Keciorenguču | 13 | 5 | 5 | 3 | 25 | : | 18 | (+7) | 20 |
| 7 | Antalijaspor | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 | : | 20 | (-1) | 19 |
| 8 | Bodrumspor | 13 | 4 | 6 | 3 | 16 | : | 12 | (+4) | 18 |
| 9 | Muglaspor | 13 | 4 | 6 | 3 | 18 | : | 20 | (-2) | 18 |
| 10 | Fatih Karagumruk | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 | : | 16 | (0) | 16 |
| 11 | Sarijer | 13 | 4 | 4 | 5 | 14 | : | 18 | (-4) | 16 |
| 12 | Esenler Erokspor | 13 | 3 | 6 | 4 | 15 | : | 18 | (-3) | 15 |
| 13 | Pendikspor | 13 | 3 | 5 | 5 | 15 | : | 23 | (-8) | 14 |
| 14 | Umranijespor | 12 | 3 | 5 | 4 | 14 | : | 11 | (+3) | 14 |
| 15 | Bandırmaspor | 13 | 3 | 5 | 5 | 17 | : | 13 | (+4) | 14 |
| 16 | Manisa | 13 | 3 | 4 | 6 | 21 | : | 23 | (-2) | 13 |
| 17 | Sivasspor | 13 | 2 | 7 | 4 | 16 | : | 20 | (-4) | 13 |
| 18 | Vanspor (-2) | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | : | 22 | (-8) | 13 |
| 19 | Istanbulspor | 13 | 1 | 2 | 10 | 10 | : | 33 | (-23) | 5 |
| 20 | Boluspor | 12 | 1 | 1 | 10 | 5 | : | 26 | (-21) | 4 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bursaspor | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 4 | 13 | 7 | 6 | 0 | 1 | 16 | : | 7 | 18 | |
| 2. | Kajzerispor | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | : | 6 | 13 | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | : | 3 | 17 | |
| 3. | Igdır | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | : | 5 | 16 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 11 | |
| 4. | Mardin 1969 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 13 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | : | 9 | 11 | |
| 5. | Betmen Petrol | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | : | 10 | 15 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | : | 13 | 8 | |
| 6. | Keciorenguču | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | : | 8 | 9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 | : | 10 | 11 | |
| 7. | Antalijaspor | 7 | 2 | 0 | 5 | 12 | : | 16 | 6 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 13 | |
| 8. | Bodrumspor | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | : | 6 | 9 | |
| 9. | Muglaspor | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | : | 7 | 9 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 13 | 9 | |
| 10. | Fatih Karagumruk | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | : | 8 | 9 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | 7 | |
| 11. | Sarijer | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 10 | 10 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 8 | 6 | |
| 12. | Esenler Erokspor | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 11 | 7 | 7 | 1 | 5 | 1 | 7 | : | 7 | 8 | |
| 13. | Pendikspor | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | : | 8 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 15 | 7 | |
| 14. | Umranijespor | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 5 | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 6 | 8 | |
| 15. | Bandırmaspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | : | 6 | 8 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | 6 | |
| 16. | Manisa | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | : | 10 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | : | 13 | 5 | |
| 17. | Sivasspor | 7 | 1 | 5 | 1 | 11 | : | 9 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 11 | 5 | |
| 18. | Vanspor (-2) | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | : | 11 | 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 11 | 8 | |
| 19. | Istanbulspor | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 10 | 2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | : | 23 | 3 | |
| 20. | Boluspor | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | : | 12 | 1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | : | 14 | 3 | |
Vanspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Sarijer | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Boluspor | 3:0 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Umranijespor | 0:2 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Pendikspor | 2:1 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Bandırmaspor | 0:2 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Antalijaspor | 0:3 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Keciorenguču | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Muglaspor | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Betmen Petrol | 0:2 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Mardin 1969 | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 |
Sivasspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Boluspor | 1:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Umranijespor | 0:4 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Sarijer | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Bandırmaspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Pendikspor | 4:1 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Keciorenguču | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Muglaspor | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Antalijaspor | 2:1 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Mardin 1969 | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Betmen Petrol | 1:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | 3:3 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 20.09.2025 | 0:0 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 |
| Vanspor | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | (0) | 6 | 1,50 | 1,50 | 3,00 | 1 | 1 | 50:50 |
| Domaćin | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | (0) | 0 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 | 0 | 100:0 |
| Gost | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | (0) | 6 | 3,00 | 3,00 | 6,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari