Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 3
Viktorija Keln - Hanza
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 11:30 | Vircburger Kikers-Štutgart II | 2.19 | 3.64 | 2.91 | 2.36 | 1.54 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 14:30 | Sonenhof Grosaspah-1899 Hofenhajm II | 2.19 | 3.72 | 2.83 | 2.52 | 1.47 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 17:30 | Fortuna Keln-Fortuna 95 | 3.07 | 3.40 | 2.19 | 1.96 | 1.77 | (11) |
| 11.09. (Pet) | 17:00 | Viktorija Keln-Hanza | 2.69 | 3.59 | 2.23 | 2.48 | 1.47 | (8) |
| 12.09. (Sub) | 12:00 | Sarbriken-Ingolštat 04 | 2.34 | 3.66 | 2.51 | 2.35 | 1.53 | (8) |
| 12.09. (Sub) | 14:30 | Alemanija Ahen-Jan Regenzburg | 1.67 | 4.02 | 3.96 | 2.66 | 1.42 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Viktorija Keln
Hanza
- Hanza je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Nemačka 3
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.63 | 3.60 | 2.20 | 2.50 | 1.45 | |
| Brazilbet | 2.65 | 3.55 | 2.22 | 2.45 | 1.46 | |
| Lob | 2.75 | 3.65 | 2.22 | 2.50 | 1.47 | |
| Meridian | 2.65 | 3.40 | 2.19 | |||
| MerkurXtip | 2.68 | 3.65 | 2.28 | 2.50 | 1.46 | |
| Oktagonbet | 2.65 | 3.60 | 2.20 | 2.47 | 1.46 | |
| Superbet | 2.72 | 3.45 | 2.22 | 2.37 | 1.52 | |
| Tašbet | 2.80 | 3.85 | 2.28 | 2.55 | 1.49 | |
| Prosečne kvote | 2.69 | 3.59 | 2.23 | 2.48 | 1.47 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Duizburg | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 3 | (+9) | 12 |
| 2 | Sarbriken | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | : | 7 | (+7) | 9 |
| 3 | Hanza | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | : | 8 | (+3) | 8 |
| 4 | Alemanija Ahen | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | (+3) | 7 |
| 5 | Projsen Minster | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
| 6 | Rot Vajs Esen | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | (-1) | 7 |
| 7 | 1899 Hofenhajm II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | (+5) | 6 |
| 8 | Viktorija Keln | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 8 | (+1) | 6 |
| 9 | Mepen 1912 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 9 | (-3) | 6 |
| 10 | Ingolštat 04 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 6 | (-1) | 5 |
| 11 | Vircburger Kikers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 4 |
| 12 | Fortuna Keln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 4 |
| 13 | Valdhof 07 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 8 | (-1) | 4 |
| 14 | Havelse | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 8 | (-2) | 3 |
| 15 | Štutgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 3 |
| 16 | Fortuna 95 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | (-2) | 3 |
| 17 | Jan Regenzburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 3 |
| 18 | Sonenhof Grosaspah | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | (-3) | 3 |
| 19 | Verl | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 10 | (-5) | 3 |
| 20 | Vehen Vizbaden | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 8 | (-6) | 2 |
B timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Duizburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 2. | Sarbriken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | : | 6 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Hanza | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 4 | 6 | |
| 4. | Alemanija Ahen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | |
| 5. | Projsen Minster | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 6. | Rot Vajs Esen | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 7. | 1899 Hofenhajm II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 8. | Viktorija Keln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
| 9. | Mepen 1912 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 10. | Ingolštat 04 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | |
| 11. | Vircburger Kikers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 12. | Fortuna Keln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 13. | Valdhof 07 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 1 | |
| 14. | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
| 15. | Štutgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 16. | Fortuna 95 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 17. | Jan Regenzburg | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 7 | 3 | |
| 18. | Sonenhof Grosaspah | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 19. | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | |
| 20. | Vehen Vizbaden | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 5 | 1 | |
Viktorija Keln
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Rot Vajs Esen | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Projsen Minster | 4:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Nirnberg | 1:1 | 0-2 | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Štutgart II | 3:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Jan Regenzburg | 2:5 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Duizburg | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Alemanija Ahen | 0:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Ulm 1846 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Energi Kotbus | 0:2 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Verl | 0:2 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 |
Hanza
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Vehen Vizbaden | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Sarbriken | 4:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Štutgart | 0:4 | 3+ | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Valdhof 07 | 3:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | 1899 Hofenhajm II | 3:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Sarbriken | 4:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Štutgart II | 5:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Alemanija Ahen | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Jan Regenzburg | 2:5 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Švajnfurt 05 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | 3:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 26.10.2025 | 2:4 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 09.02.2025 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2024/2025 | |||
| 30.08.2024 | 3:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2024/2025 | |||
| 27.02.2021 | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2020/2021 | |||
| 24.10.2020 | 1:5 | 3+ | Nemačka 3 | 2020/2021 | |||
| 20.12.2019 | 1:5 | 3+ | Nemačka 3 | 2019/2020 | |||
| 20.07.2019 | 3:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2019/2020 |
| Viktorija Keln | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 8 | 2 | 2 | 4 | 15:22 | (-7) | 37 | 1,88 | 2,75 | 4,63 | 1 | 7 | 13:88 |
| Domaćin | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:11 | (-4) | 18 | 1,75 | 2,75 | 4,50 | 0 | 4 | 0:100 |
| Gost | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:11 | (-3) | 19 | 2,00 | 2,75 | 4,75 | 1 | 3 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari