Ponuda po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 2
Visočina Jihlava - Karvina
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Dukla-Pribram | 1.78 | 3.59 | 3.93 | 2.11 | 1.64 | (7) |
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Opava-Selije i Belo Vlašim | 2.14 | 3.43 | 2.97 | 2.09 | 1.65 | (7) |
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Viagem Usti nad Labem-Viktorija Žižkov | 1.85 | 3.75 | 3.47 | 2.43 | 1.49 | (7) |
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Visočina Jihlava-Karvina | 2.46 | 3.56 | 2.45 | 2.31 | 1.54 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Arsenal Češka Lipa-Silon Taborsko | 2.43 | 3.34 | 2.58 | 2.03 | 1.68 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 09:15 | Slavija Prag B-Kladno | 1.92 | 3.79 | 3.18 | 2.62 | 1.42 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 13:30 | Banjik Ostrava B-Prostejov | 1.82 | 3.75 | 3.55 | 2.39 | 1.50 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Visočina Jihlava
Karvina
- Visočina Jihlava je bez poraza u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Češka 2
- Ukupan broj golova na mečevima tima Karvina je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Češka 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.45 | 3.75 | 2.45 | 2.35 | 1.53 | |
| BetOle | 2.41 | 3.50 | 2.41 | 2.30 | 1.53 | |
| Brazilbet | 2.45 | 3.45 | 2.45 | 2.30 | 1.54 | |
| Lob | 2.45 | 3.50 | 2.45 | 2.30 | 1.54 | |
| Oktagonbet | 2.45 | 3.50 | 2.45 | 2.28 | 1.54 | |
| Soccerbet | 2.48 | 3.60 | 2.45 | 2.30 | 1.55 | |
| Tašbet | 2.50 | 3.65 | 2.50 | 2.35 | 1.55 | |
| Prosečne kvote | 2.46 | 3.56 | 2.45 | 2.31 | 1.54 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Karvina | 13 | 9 | 1 | 3 | 28 | : | 15 | (+13) | 28 |
| 2 | Visočina Jihlava | 13 | 8 | 2 | 3 | 24 | : | 13 | (+11) | 26 |
| 3 | Dukla | 13 | 7 | 3 | 3 | 23 | : | 19 | (+4) | 24 |
| 4 | Pribram | 13 | 5 | 6 | 2 | 25 | : | 20 | (+5) | 21 |
| 5 | Selije i Belo Vlašim | 13 | 6 | 3 | 4 | 23 | : | 16 | (+7) | 21 |
| 6 | Viagem Usti nad Labem | 13 | 5 | 4 | 4 | 20 | : | 19 | (+1) | 19 |
| 7 | Slavija Prag B | 13 | 4 | 5 | 4 | 27 | : | 22 | (+5) | 17 |
| 8 | Arsenal Češka Lipa | 13 | 4 | 4 | 5 | 19 | : | 23 | (-4) | 16 |
| 9 | Banjik Ostrava B | 13 | 4 | 3 | 6 | 21 | : | 20 | (+1) | 15 |
| 10 | Opava | 13 | 3 | 6 | 4 | 18 | : | 21 | (-3) | 15 |
| 11 | Silon Taborsko | 13 | 3 | 6 | 4 | 16 | : | 19 | (-3) | 15 |
| 12 | Kladno | 13 | 3 | 5 | 5 | 18 | : | 21 | (-3) | 14 |
| 13 | Viktorija Žižkov | 13 | 4 | 2 | 7 | 13 | : | 22 | (-9) | 14 |
| 14 | Hanačka Slavija | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 | : | 25 | (-11) | 12 |
| 15 | Trinec | 13 | 2 | 5 | 6 | 15 | : | 24 | (-9) | 11 |
| 16 | Prostejov | 13 | 1 | 8 | 4 | 16 | : | 21 | (-5) | 11 |
B timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Karvina | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | : | 4 | 16 | 7 | 4 | 0 | 3 | 14 | : | 11 | 12 | |
| 2. | Visočina Jihlava | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | : | 7 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 13 | |
| 3. | Dukla | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 | : | 8 | 16 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 11 | 8 | |
| 4. | Pribram | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 9 | 10 | 7 | 2 | 5 | 0 | 14 | : | 11 | 11 | |
| 5. | Selije i Belo Vlašim | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | : | 5 | 16 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 11 | 5 | |
| 6. | Viagem Usti nad Labem | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | : | 14 | 8 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 11 | |
| 7. | Slavija Prag B | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | : | 12 | 11 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | : | 10 | 6 | |
| 8. | Arsenal Češka Lipa | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 11 | 6 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 12 | 10 | |
| 9. | Banjik Ostrava B | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 12 | 5 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | : | 8 | 10 | |
| 10. | Opava | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | : | 10 | 9 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 11 | 6 | |
| 11. | Silon Taborsko | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | : | 8 | 6 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 11 | 9 | |
| 12. | Kladno | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 9 | 8 | 7 | 1 | 3 | 3 | 8 | : | 12 | 6 | |
| 13. | Viktorija Žižkov | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | 8 | 7 | 2 | 0 | 5 | 5 | : | 14 | 6 | |
| 14. | Hanačka Slavija | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 13 | 8 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 12 | 4 | |
| 15. | Trinec | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 10 | 5 | 7 | 1 | 3 | 3 | 10 | : | 14 | 6 | |
| 16. | Prostejov | 7 | 1 | 5 | 1 | 10 | : | 9 | 8 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | : | 12 | 3 | |
Visočina Jihlava
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Banjik Ostrava B | 3:1 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Viktorija Plzenj | 1:6 | 3+ | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Selije i Belo Vlašim | 2:0 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Opava | 3:1 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Prostejov | 2:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Slavija Prag B | 3:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Viagem Usti nad Labem | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Arsenal Češka Lipa | 2:0 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Dukla | 1:3 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Silon Taborsko | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 |
Karvina
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Slavija Prag B | 2:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Viagem Usti nad Labem | 3:1 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Dukla | 3:0 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Silon Taborsko | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Hanačka Slavija | 3:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Trinec | 2:3 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Kladno | 2:0 | 0-2 | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Pribram | 1:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Viktorija Žižkov | 3:0 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Arsenal Češka Lipa | 5:2 | 3+ | Češka 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2023 | 2:2 | 3+ | Češka 2 | 2022/2023 | |||
| 20.08.2022 | 1:2 | 3+ | Češka 2 | 2022/2023 | |||
| 02.06.2019 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 pao | 2018/2019 | |||
| 28.05.2019 | 1:2 | 3+ | Češka 1 pao | 2018/2019 | |||
| 26.05.2018 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2017/2018 | |||
| 29.07.2017 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2017/2018 | |||
| 11.03.2017 | 2:4 | 3+ | Češka 1 | 2016/2017 | |||
| 10.09.2016 | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2016/2017 | |||
| 29.04.2012 | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2011/2012 | |||
| 14.10.2011 | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2011/2012 | |||
| 11.06.2011 | 2:0 | 0-2 | Češka 2 | 2010/2011 | |||
| 07.11.2010 | 1:2 | 3+ | Češka 2 | 2010/2011 | |||
| 04.04.2010 | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2009/2010 | |||
| 11.09.2009 | 5:3 | 3+ | Češka 2 | 2009/2010 | |||
| 04.04.2009 | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2008/2009 | |||
| 12.09.2008 | 3:2 | 3+ | Češka 2 | 2008/2009 | |||
| 03.06.2001 | 3:0 | 3+ | Češka 2 | 2000/2001 | |||
| 29.10.2000 | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2000/2001 |
| Visočina Jihlava | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 18 | 5 | 6 | 7 | 27:30 | (-3) | 57 | 1,50 | 1,67 | 3,17 | 8 | 10 | 44:56 |
| Domaćin | 9 | 4 | 3 | 2 | 19:15 | (+4) | 34 | 2,11 | 1,67 | 3,78 | 4 | 5 | 44:56 |
| Gost | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | (-7) | 23 | 0,89 | 1,67 | 2,56 | 4 | 5 | 44:56 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari