Ponuda po danu
Po takmičenju
Novi Zeland, Novi Zeland 1
Velington Olimpik - Istern Suburbs
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 00:00 | Miramar Rendžers-Okland Siti | 2.86 | 3.63 | 2.09 | 2.50 | 1.45 | (9) |
| 17.10. (Sub) | 02:00 | Velington Olimpik-Istern Suburbs | 2.47 | 3.64 | 2.35 | 2.50 | 1.45 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Velington Olimpik
Istern Suburbs
- Ukupan broj golova na mečevima tima Velington Olimpik je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Novi Zeland 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.47 | 3.60 | 2.35 | 2.50 | 1.45 | |
| Brazilbet | 2.45 | 3.60 | 2.35 | 2.50 | 1.45 | |
| Lob | 2.45 | 3.60 | 2.35 | 2.52 | 1.45 | |
| Meridian | 2.39 | 3.60 | 2.37 | |||
| MerkurXtip | 2.47 | 3.60 | 2.33 | 2.50 | 1.45 | |
| Oktagonbet | 2.47 | 3.60 | 2.35 | 2.50 | 1.43 | |
| Soccerbet | 2.60 | 3.85 | 2.25 | 2.43 | 1.50 | |
| Superbet | 2.42 | 3.60 | 2.40 | 2.47 | 1.45 | |
| Tašbet | 2.55 | 3.75 | 2.40 | 2.55 | 1.46 | |
| Prosečne kvote | 2.47 | 3.64 | 2.35 | 2.50 | 1.45 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Miramar Rendžers | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | (+4) | 7 |
| 2 | Kešmer Tehnikal | 3 | 2 | 0 | 1 | 15 | : | 2 | (+13) | 6 |
| 3 | Oklend Junajted | 3 | 1 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | (+6) | 5 |
| 4 | Okland Siti | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 4 | (+2) | 4 |
| 5 | Velington Olimpik | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | (0) | 4 |
| 6 | Ferimead Bejs | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | (-2) | 4 |
| 7 | Napier Siti Rovers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 9 | (-5) | 4 |
| 8 | Birkenhed Junajted | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 4 | (-3) | 3 |
| 9 | Oklend II | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 1 |
| 10 | Istern Suburbs | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | (-2) | 1 |
| 11 | Velington Feniks II | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 12 | (-11) | 1 |
1-2.mesto - OFC Liga Šampiona
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Miramar Rendžers | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 4 | |
| 2. | Kešmer Tehnikal | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | : | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 3 | |
| 3. | Oklend Junajted | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
| 4. | Okland Siti | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 3 | |
| 5. | Velington Olimpik | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 4 | 4 | |
| 6. | Ferimead Bejs | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 7. | Napier Siti Rovers | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 7 | 0 | |
| 8. | Birkenhed Junajted | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
| 9. | Oklend II | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 10. | Istern Suburbs | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 11. | Velington Feniks II | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 10 | 0 | |
Velington Olimpik
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Okland Siti | 2:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Ferimead Bejs | 1:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 27.09.2026 | Oklend II | 3:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 13.12.2025 | Okland Siti | 1:1 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 06.12.2025 | Miramar Rendžers | 2:1 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 30.11.2025 | Oklend Junajted | 3:0 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 21.11.2025 | Krajstčerč Junajted | 2:3 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 15.11.2025 | Oklend II | 1:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 31.10.2025 | Vestern Suburbs | 1:0 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2025 | |||
| 26.10.2025 | Birkenhed Junajted | 4:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2025 |
Istern Suburbs
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Okland Siti | 2:4 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 26.09.2026 | Ferimead Bejs | 0:0 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2026 | |||
| 24.11.2024 | Vestern Suburbs | 0:2 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2024 | |||
| 16.11.2024 | Kešmer Tehnikal | 0:1 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2024 | |||
| 10.11.2024 | Birkenhed Junajted | 2:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2024 | |||
| 02.11.2024 | Koustal Spirit | 1:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2024 | |||
| 27.10.2024 | Okland Siti | 0:3 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2024 | |||
| 20.10.2024 | Vestern Springs | 0:1 | 0-2 | Novi Zeland 1 | 2024 | |||
| 12.10.2024 | Velington Olimpik | 1:4 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2024 | |||
| 06.10.2024 | Napier Siti Rovers | 2:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2024 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2024 | 4:1 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2024 | |||
| 14.10.2023 | 2:2 | 3+ | Novi Zeland 1 | 2023 | |||
| 23.07.2005 | 4:1 | 3+ | Novi Zeland, Kup | 2005 |
| Velington Olimpik | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:4 | (+6) | 14 | 3,33 | 1,33 | 4,67 | 0 | 3 | 0:100 |
| Domaćin | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | (+3) | 9 | 3,00 | 1,50 | 4,50 | 0 | 2 | 0:100 |
| Gost | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | (+3) | 5 | 4,00 | 1,00 | 5,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari