Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 3
Zaviša Bidgošč - GKS Tihi
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Resovija-Gornjik Lečna | 3.26 | 3.49 | 1.96 | 2.07 | 1.65 | (7) |
| 07.11. (Sub) | 11:00 | Sokol Klečev-Sandecja Novi Sac | 3.62 | 3.70 | 1.80 | 2.30 | 1.53 | (6) |
| 07.11. (Sub) | 11:15 | Žnic Pruškov-Podhale Novi Targ | 2.03 | 3.57 | 3.04 | 2.29 | 1.53 | (6) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Svit Skolvin-Šlonsk Vroclav II | 2.21 | 3.63 | 2.65 | 2.50 | 1.46 | (6) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Lehia Zielona Gora-Stal Stalova Vola | 2.25 | 3.34 | 2.78 | 2.13 | 1.62 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 11:00 | Legija Varšava II-Olimpija Grudžadž | 2.57 | 3.53 | 2.34 | 2.36 | 1.50 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 11:00 | Rekord Bjelsko-Bjala-Hojničanka | 2.78 | 3.45 | 2.20 | 2.19 | 1.59 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 11:30 | Avia Švidnik-Hutnjik Krakov | 2.14 | 3.40 | 2.94 | 2.10 | 1.63 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 18:30 | Zaviša Bidgošč-GKS Tihi | 3.13 | 3.37 | 2.06 | 2.02 | 1.68 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Zaviša Bidgošč
GKS Tihi
- Tim Zaviša Bidgošč je poslednjih 5 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Poljska 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 3.05 | 3.35 | 2.07 | 2.03 | 1.67 | |
| Brazilbet | 3.10 | 3.30 | 2.08 | 2.02 | 1.69 | |
| Lob | 3.25 | 3.40 | 1.96 | 2.00 | 1.66 | |
| Oktagonbet | 3.10 | 3.35 | 2.07 | 2.02 | 1.69 | |
| Superbet | 3.15 | 3.45 | 2.05 | 2.02 | 1.69 | |
| Tašbet | 3.15 | 3.35 | 2.10 | 2.02 | 1.70 | |
| Prosečne kvote | 3.13 | 3.37 | 2.06 | 2.02 | 1.68 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Žnic Pruškov | 14 | 10 | 2 | 2 | 27 | : | 15 | (+12) | 32 |
| 2 | GKS Tihi | 14 | 7 | 6 | 1 | 20 | : | 9 | (+11) | 27 |
| 3 | Gornjik Lečna | 14 | 8 | 2 | 4 | 31 | : | 15 | (+16) | 26 |
| 4 | Sandecja Novi Sac | 14 | 6 | 4 | 4 | 21 | : | 17 | (+4) | 22 |
| 5 | Olimpija Grudžadž | 14 | 6 | 4 | 4 | 18 | : | 20 | (-2) | 22 |
| 6 | Zaviša Bidgošč | 14 | 6 | 4 | 4 | 26 | : | 20 | (+6) | 22 |
| 7 | Hojničanka | 14 | 6 | 3 | 5 | 24 | : | 23 | (+1) | 21 |
| 8 | Hutnjik Krakov | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 | : | 20 | (+3) | 21 |
| 9 | Podhale Novi Targ | 14 | 5 | 6 | 3 | 24 | : | 22 | (+2) | 21 |
| 10 | Stal Stalova Vola | 14 | 6 | 1 | 7 | 23 | : | 26 | (-3) | 19 |
| 11 | Legija Varšava II | 14 | 6 | 1 | 7 | 28 | : | 24 | (+4) | 19 |
| 12 | Lehia Zielona Gora | 14 | 5 | 4 | 5 | 22 | : | 25 | (-3) | 19 |
| 13 | Rekord Bjelsko-Bjala | 14 | 5 | 3 | 6 | 19 | : | 17 | (+2) | 18 |
| 14 | Avia Švidnik | 14 | 5 | 2 | 7 | 16 | : | 21 | (-5) | 17 |
| 15 | Sokol Klečev | 14 | 3 | 6 | 5 | 18 | : | 28 | (-10) | 15 |
| 16 | Šlonsk Vroclav II | 14 | 3 | 1 | 10 | 22 | : | 30 | (-8) | 10 |
| 17 | Svit Skolvin | 14 | 2 | 4 | 8 | 16 | : | 32 | (-16) | 10 |
| 18 | Resovija | 14 | 0 | 6 | 8 | 9 | : | 23 | (-14) | 6 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žnic Pruškov | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | : | 8 | 17 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | : | 7 | 15 | |
| 2. | GKS Tihi | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | : | 3 | 12 | 7 | 4 | 3 | 0 | 11 | : | 6 | 15 | |
| 3. | Gornjik Lečna | 7 | 5 | 0 | 2 | 17 | : | 7 | 15 | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | : | 8 | 11 | |
| 4. | Sandecja Novi Sac | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 10 | 14 | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | : | 7 | 8 | |
| 5. | Olimpija Grudžadž | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 | : | 17 | 19 | |
| 6. | Zaviša Bidgošč | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | : | 8 | 14 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | : | 12 | 8 | |
| 7. | Hojničanka | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | : | 13 | 11 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 10 | 10 | |
| 8. | Hutnjik Krakov | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | : | 10 | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 10 | 8 | |
| 9. | Podhale Novi Targ | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | : | 11 | 15 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 11 | 6 | |
| 10. | Stal Stalova Vola | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | : | 9 | 13 | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | : | 17 | 6 | |
| 11. | Legija Varšava II | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 | : | 8 | 12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | : | 16 | 7 | |
| 12. | Lehia Zielona Gora | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | : | 20 | 6 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | 13 | |
| 13. | Rekord Bjelsko-Bjala | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 5 | 11 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | : | 12 | 7 | |
| 14. | Avia Švidnik | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 11 | 9 | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | : | 10 | 8 | |
| 15. | Sokol Klečev | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | : | 12 | 10 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 16 | 5 | |
| 16. | Šlonsk Vroclav II | 8 | 2 | 1 | 5 | 10 | : | 12 | 7 | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | : | 18 | 3 | |
| 17. | Svit Skolvin | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 12 | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 9 | : | 20 | 5 | |
| 18. | Resovija | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | : | 12 | 3 | 8 | 0 | 3 | 5 | 5 | : | 11 | 3 | |
Zaviša Bidgošč
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Šlonsk Vroclav II | 2:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Svit Skolvin | 4:2 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Sandecja Novi Sac | 3:4 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Žnic Pruškov | 0:1 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Olimpija Grudžadž | 1:2 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Gornjik Lečna | 0:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Hutnjik Krakov | 1:1 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Stal Stalova Vola | 3:3 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Legija Varšava II | 4:1 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Avia Švidnik | 4:1 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 |
GKS Tihi
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Lehia Zielona Gora | 1:2 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Pogon Siedlice | 2:2 | 3+ | Poljska, Kup | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Podhale Novi Targ | 0:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Legija Varšava II | 2:1 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Gornjik Lečna | 3:0 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Hutnjik Krakov | 2:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Sandecja Novi Sac | 0:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Žnic Pruškov | 1:1 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Avia Švidnik | 1:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Svit Skolvin | 1:1 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2013 | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2012/2013 | |||
| 15.08.2012 | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2012/2013 |
| Zaviša Bidgošč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | (0) | 4 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 1 | 1 | 50:50 |
| Domaćin | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | (0) | 0 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 | 0 | 100:0 |
| Gost | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | (0) | 4 | 2,00 | 2,00 | 4,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari