POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(45)
Engleska
(45)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(48)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(1)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(14)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irak
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(9)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Maroko
(1)
Mađarska
(16)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(25)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(2)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
09.12.2000. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Grčka 1
Panilijakos
1:0
Etnikos Asteras
Grčka 2
Agios Nikolaos
2:1
Panseraikos
Akratitos
1:1
Egaleo
Apolon Atina
1:2
Panetolikos
Apolon Kalamarija
0:0
Prodeftiki
Kavala
1:0
Larisa
Nafpaktiakos Asteras
1:1
Panelefsiniakos
Panaigialios
0:0
Kalitea
Trikala
1:0
Olimpijakos Volos
Grčka 3
Aharnaikos
2:0
Verija
Službeni rezultat.
Ambelokipoi
1:0
Lukoi
Anagenizi Kardicas 1904
0:0
Kilkisiakos
Apolon Krias Vrisis
0:1
Pierikos
Atromitos
1:1
Patraikos
Etnikos Pirej
2:1
Marko Markopulo
Ialisos
2:1
Kozani
Lamia
0:1
Halkidona
Leonidio
3:0
Nausa
Holandija 1
AZ Alkmar
0:0
NEC Nijmegen
De Grafšap
0:4
Groningen
Fortuna Sitard
2:1
Sparta Roterdam
Roda
0:1
Viljem II
Holandija 2
Dordreht 90
1:2
TOP Os
Herakles
1:0
Kambur
Vendam
1:3
Volendam
VVV Venlo
1:2
Ekscelzior Roterdam
Irska 1
Longford Taun
0:3
Sent Patriks Atletik
Irska 2
Kob Remblers
1:1
Voterford Junajted
Italija 1
Breša
1:1
Napoli
Ređina
1:1
Helas Verona
Italija 3 B
Cisko Roma
1:0
Askoli
Palermo
1:2
Mesina
Izrael 1 - 1.deo
Ašdod
0:1
Hapoel Ironi Rišon Lezion
Hapoel Petah Tikva
5:1
Bnei Jehuda
Hapoel Safririm Holon
0:6
Makabi Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
0:1
Beitar Jerusalim
Izrael 2, 1.deo
Bnei Sahnin
1:1
Makabi Kiriat Gat
Hapoel Ber Ševa
0:1
Hapoel Beit Šean
Hapoel Jerusalim
0:4
Beitar Ber Ševa
Hapoel Ramat Gan
1:0
Makabi Ironi Kirjat Ata
Makabi Ahi Nazaret
2:0
Makabi Hercilija
Japan 1 Finale
Kašima Antlers
3:0
Jokohama F. Marinos
Jordan 1
Al Fahis
1:3
Al Ramta
Al Husein Irbid
1:0
Šabab Al Husein
Jugoslavija 1
Budućnost Podgorica
1:0
Vojvodina
Milicionar
0:3
Crvena Zvezda
Obilić
2:0
Zemun
Radnički Kragujevac
0:0
Sutjeska
Radnički Niš
0:4
Partizan
Sartid
0:2
OFK Beograd
Železnik
1:1
Zeta
Katar 1
Al Rajan
4:3
Al Šamal
Kipar 1
Aris Limasol
2:7
Anortozis
Enozis Neon Paralimni
2:4
APOEL
Omonija
4:0
Etnikos Ahna
Meksiko 1 (Invierno) - Plej of
polufinale (r)
Deportivo Toluka
3:1
Atlas
Nemačka 1
1860 Minhen
2:1
Hanza
Borusija Dortmund
3:0
Unterhahing
Frajburg
5:0
Bohum
Kajzerslautern
0:0
Bajern Minhen
Šalke 04
2:1
Štutgart
Nemačka 2
Arminija Bilefeld
5:1
Kemnicer
Štutgarter Kikers
2:1
Osnabrik
Nemačka 3 (Jug)
Alen
2:1
Ajntraht Trir
Karl Cajs Jena
1:2
Vaker Burghauzen
Karlsrue
2:1
Fulendorf
Švajnfurt 05
0:1
Rot Vajs Erfurt
Vehen
0:0
Jan Regenzburg
Nemačka 3 (Sever)
Drezdner 1898
1:1
Zahsen Lajpcig
Libek
1:0
Union Berlin
Rot Vajs Esen
2:0
Tenis Borusija Berlin
Verder II
4:4
Babelsberg 03
Verl
1:1
Ajntraht Braunšvajg
Portugalija 1
Sporting Lisabon
2:1
Belenenseš
Vitoria Gimaraeš
0:1
Pasoš Fereira
San Marino 1
Juvenes Dogana
1:2
Montevito
Libertas
5:1
Tre Fiori
Murata
1:1
La Fiorita
San Đovani
0:2
Tre Penje
Virtus Akvaviva
2:1
Domanjano
Saudijska Arabija 1
Al Ahli Džeda
3:0
Al Vehda Meka
Sadous
1:2
Al Ansar Medina
Severna Irska 1
Balimena Junajted
1:1
Portadaun
Glenavon
3:0
Omag Taun
Kliftonvil
1:0
Glentoran
Kolrejn
2:1
Njuri Taun
Krusejders
0:2
Linfild
Škotska 1
Hibernijan
3:0
Danfermlajn Atletik
Kilmarnok
0:3
Harts
Sent Džonston
2:0
Sent Miren
Škotska 2
Aloa Atletik
2:1
Grinok Morton
Erdrioniens
0:0
Er Junajted
Falkirk
2:2
Invernes Kaledonijen
Livingston
2:0
Klajd
Ros Kaunti
0:0
Rejt Rovers
Španija 1
Las Palmas
1:5
Viljareal
Numansija
1:1
Saragosa
Valensija
2:0
Real Sosijedad
Španija 2
Eibar
2:2
Tenerife
Ekstremadura
1:2
Elče
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno