POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(30)
Nemačka
(66)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(17)
Albanija
(5)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(19)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(1)
Belgija
(17)
Belorusija
(4)
BIH
(4)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(13)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(24)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(25)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(10)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(14)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Katar
(2)
Kazahstan
(1)
Kenija
(9)
Kina
(11)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(4)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(3)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(19)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(7)
Rusija
(29)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(51)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(6)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(11)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
23.12.2000. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Australija 1
Adelejd Siti
3:2
Melburn Najts
Futbol Kings
0:1
Paramata Pauer
Istern Prajd
3:1
Kanbera Kosmos
Karlton
0:3
Njukastl Junajted Džets
Službeni rezultat.
Nordern Spirit
1:0
Brizbejn Strajkers
Olimpik Šarks
2:2
Vulongong Siti Volvs
Pert Glori
0:1
Markoni Stalions
Sidnej Junajted
0:3
Saut Melburn
Azerbejdžan, Kup
četvrtfinale (r)
FK Real
0:3
Dinamo Baku
Kapaz
1:3
Nefči
OIK Baku
0:1
Turan
Šahdag
1:2
Šafa
Belgija 2
Gel
4:0
Turnout
Ingelminster
2:1
Masmehelen
Ruselar
2:1
Lomel
Strombek
1:3
Molenbek
Bolivija 1 Finale
2.meč
Orijente Petrolero
4:0
Horhe Vilsterman
Bolivija 1 Plej of/aut
Real Santa Kruz
4:0
Aurora
Egipat 1
Al Ahli Kairo
1:0
Dina
Al Itihad Iskandari
1:0
Tersana
El Masri Klub
3:1
Al Maden
Ismaili
1:1
Gazl El Mahala
Mansura
1:0
Sohag
Ekvador 1 - Ligvila
Deportivo ESPOLI
2:2
Aukaš
El Nasional
1:0
Barselona Gvajakil
Emelek
4:1
Olmedo Riobamba
Engleska 1
Čarlton Atletik
1:0
Everton
Čelzi
3:0
Bradford Siti
Derbi Kaunti
2:0
Njukastl Junajted
Lester Siti
2:1
Vest Hem Junajted
Lids Junajted
1:2
Aston Vila
Liverpul
4:0
Arsenal
Mančester Junajted
2:0
Ipsvič Taun
Sanderlend
1:0
Mančester Siti
Totenhem Hotspur
0:0
Midlzbro
Engleska 2
Barnli
0:2
Bolton Vonderers
Birmingem Siti
0:0
Kvins Park Rendžers
Kru Aleksandra
1:2
Fulam
Norič Siti
0:0
Barnsli
Portsmaut
0:0
Šefild Junajted
Preston Nort End
1:2
Grimzbi Taun
Šefild Venzdi
0:1
Vulverhempton Vond.
Tranmer Rovers
0:4
Vimbldon
Vest Bromvič Albion
3:0
Notingem Forest
Votford
1:2
Hadersfild Taun
Engleska 3
Bornmaut
1:2
Milvol
Brentford
1:1
Oldam Atletik
Buri
1:0
Svindon Taun
Nots Kaunti
1:0
Reksem
Piterboro Junajted
1:2
Nortempton Taun
Reding
4:1
Luton Taun
Vigan Atletik
1:1
Stouk Siti
Vikomb Vonderers
2:1
Svonsi Siti
Volsol
3:1
Kembridž Junajted
Engleska 4
Darlington
3:0
Linkoln Siti
Hal Siti
0:0
Kiderminster Harijers
Halifaks Taun
2:0
Plimut Argajl
Hartlpul Junajted
6:1
Barnet
Kardif Siti
2:0
Meklsfild
Lejton Orijent
1:1
Ročdejl
Skantorp Junajted
1:1
Čeltnem Taun
Torki Junajted
0:0
Česterfild
Engleska 5
Čester Siti
0:0
Hejs
Irska 1
Fin Harps
0:1
Sent Patriks Atletik
Kilkeni Siti
2:2
Brej Vonderers
Irska 2
Kob Remblers
2:0
Atlon Taun
Italija 1
Atalanta
0:1
Inter
Breša
2:2
Leće
Fiorentina
2:0
Helas Verona
Milan
1:2
Peruđa
Napoli
2:2
Parma
Ređina
1:0
Vićenca
Udineze
3:1
Bolonja
Italija 2
Ćitadela
1:1
Salernitana
Empoli
4:2
Monca
Kaljari
0:0
Siena
Kievo Verona
2:1
Venecija
Krotone
0:0
Đenova
Pistojeze
1:1
Kozenca
Ravena
1:0
Ankona
Sampdorija
0:1
Pjaćenca
Torino
1:0
Peskara
Trevizo
1:1
Ternana
Italija 3 A
Areco
3:1
Lumezane
Karareze
2:1
Alesandrija
Komo
1:0
Specija
Livorno
3:1
Alcano
Lukeze
0:0
AlbinoLefe
Modena
1:0
Brešelo
Ređana
1:2
Piza
Spal
1:1
Ćezena
Vareze
1:0
Leko
Italija 3 B
Avelino
3:0
Kastel Di Sangro
Benevento
1:1
Atletiko Katanija
Cisko Roma
0:0
Vis Pezaro
Fermana
2:3
Viterbeze
Katanija
0:0
Fidelis Andrija
Palermo
1:0
Noćerina 1910
Sasari Tores
4:2
Askoli
Savoja
1:1
Mesina
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno