POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(52)
Engleska
(106)
Nemačka
(85)
Italija
(45)
Francuska
(36)
Srbija
(10)
Afrika
(2)
Alžir
(7)
Angola
(1)
Argentina
(37)
Australija
(6)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bahrein
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(14)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(58)
Bugarska
(16)
Češka
(17)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(19)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(15)
Gruzija
(2)
Holandija
(15)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(16)
Japan
(30)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Koreja
(14)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(13)
Kipar
(7)
Kolumbija
(18)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(9)
Nigerija
(1)
Norveška
(21)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(20)
Rusija
(21)
SAD
(40)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Singapur
(1)
Škotska
(23)
Slovačka
(7)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(12)
Švedska
(59)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Rezultati po danu
<
23.11.2002. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Engleska 5
Farnboro Taun
3:2
Nortvič Viktorija
Halifaks Taun
1:0
Stivenidž Boro
Li RMI
1:0
Morkamb
Sautport
0:1
Jeovil Taun
Skarboro
3:2
Grejvsend i Nortflit
Telford Junajted
2:0
Ketering Taun
Francuska 1
Avan Gengan
2:0
Sošo Monbeliar
Avr
0:1
Okser
Lil Metropol
2:1
Olimpik Lion
Monpelje
2:2
Bastija
Nica
0:0
Ren
Olimpik Marsej
1:0
Rasing Lens
Troa
2:0
Sedan Arden
Žirondins Bordo
1:0
Ajačio
Grčka 1
OFI Krit
1:2
Aris
Grčka 2
Halkidona
1:1
Apolon Smirnis
Gruzija 1 - 1.deo
Dinamo Batumi
1:0
Metalurg Zestafoni
Gorda 2000
2:3
Dinamo Tbilisi
Sioni
0:1
Lokomotiva Tbilisi
Torpedo Kutaisi
5:0
Milani
VIT Gruzija
2:0
Dila Gori
Holandija 1
De Grafšap
3:2
NAC Breda
Herenven
0:3
Ajaks
RBC Rozendal
0:3
PSV Ajndhoven
RKC Valvajk
1:0
Fejenord
Roda
1:3
AZ Alkmar
Tvente
1:0
Vitese
Hrvatska 1
Hajduk Split
4:0
Cibalia
Osijek
1:1
Rijeka
Pomorac
1:1
Slaven Belupo
Varteks
2:1
Šibenik
Zagreb
3:1
Kamen Ingrad
Hrvatska 2 Jug
Hrvatski Dragovoljac
4:1
Solin Grada
Imotski
3:1
Orijent
Kroacija Sesvete
3:2
Istra
Novalja
1:0
Inker
Uljanik
1:1
GOŠK Dubrovnik
Uskok
4:0
TŠK Naftaš
Hrvatska 2 Sever
Čakovec
3:2
Dilj
Koprivnica
3:0
Omladinac Novo Selo Rok
Marsonia
5:0
Grafičar Vodovod
Metalac Osijek
1:3
Belišće
Podravac
1:0
Sloga Nova Gradiška
Valpovka
4:0
Vukovar 91
Indija 1
Hindustan Aeronautiks
0:0
Indian Telefon Industris
Salgaokar
1:0
JCT
Irska 1
Longford Taun
0:0
Šamrok Rovers
Irska 2
Fin Harps
2:0
Dablin Siti
Galvej Junajted
3:1
Atlon Taun
Kilder Kaunti
3:1
Kilkeni Siti
Italija 1
Juventus
1:1
Bolonja
Milan
1:0
Inter
Izrael 1
Ašdod
2:1
Makabi Netanija
Hapoel Ironi Rišon Lezion
1:2
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Kfar Saba
3:1
Hapoel Ber Ševa
Hapoel Petah Tikva
0:0
Beitar Jerusalim
Makabi Haifa
3:1
Makabi Petah Tikva
Izrael 2
Beitar Ber Ševa
1:0
Hapoel Ranana
Hapoel Jerusalim
4:0
Bnei Sahnin
Hapoel Safririm Holon
4:2
Hapoel Nazaret Ilit
Makabi Ahi Nazaret
4:0
Hapoel Ramat Gan
Makabi Hercilija
2:0
Makabi Kiriat Gat
Makabi Kfar Kana
3:1
Hapoel Haifa
Japan 1 - 2.deo
Šimicu S-Puls
2:1
Kašima Antlers
Južna Afrika 1
Blek Leopards
1:2
Kajzer Čifs
Orlando Pajrats
2:0
Dinamos
Supersport Junajted
3:2
Buš Baks
Kipar 1
AEL Limasol
2:1
Etnikos Ahna
Digenis Akritas Morfou
1:2
Omonija
Enozis Neon Paralimni
2:2
Apolon Limasol
NEA Salamina
0:0
Olimpijakos Nikozija
Liban 1 - 1.deo
Al Borž
0:1
La Sageze
Šabab Al Sahel
0:1
Olimpik Bejrut
Makedonija 1
Belasica
2:0
Pobeda
Cementarnica 55
1:1
Vardar
Napredok
1:0
Kumanovo
Pelister
0:0
Sloga Jugomagnat
Rabotnički Kometal
1:0
Sileks
Tikveš
0:1
Bregalnica Delčevo
Makedonija 2
11 Oktomvri
7:1
Ohrid
Alumina
1:0
Makedonija Đorče Petrov
Bregalnica Štip
0:0
Teteks
Karaorman
3:1
Novaci
Kožuv
1:0
Borec MHK
Osogovo
3:1
Jaka
Sasa
0:5
Madžari Solidarnost
Škendija Fortuna
2:1
Turnovo
Škendija HB
3:0
Baškimi
Malta, Kup
1.kolo
Marsakslok
2:0
Senglea Atletik
St. Patrik Zabar
2:3
Marsa
Maroko 1
TS Kazablanka
1:1
Renesans Setat
Mađarska 1
Debrecin
0:0
Videoton
Ferencvaroš
3:0
Dunafer
Kišpešt Honved
2:0
Bekeščaba Elore
Šiofok
2:1
Matav Šopron
Zalaegeršeg
1:2
MTK
Mađarska 2
Buk
0:0
Šazalombatai LK
Celdomolk VSE
1:2
Solnok MAV
Foti SE
0:1
Sombathelj Haladaš
Heviz FK
2:1
Diožđer
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno