POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(183)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(8)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(9)
Crna Gora
(1)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(11)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(11)
Kamerun
(5)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(6)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(11)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(42)
Tajland
(4)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
06.07.2003. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 1 (Klausura)
Estudijantes La Plata
2:0
Union Santa Fe
Hurakan Buenos Aires
0:1
Olimpo
River Plata
1:3
Rasing Klub
Rozario Sentral
7:2
Boka Juniors
Argentina 2 Plej aut/of
Unutrašnjost
Rasing Kordoba
1:1
C.A.I. Komodoro Rivadavia
Azerbejdžan 1
Bakili
5:0
Turan
Hazar Sumgajit
0:1
Šafa
MOIK Baku
1:0
Šamkir
Bolivija 1 (Apertura)
Horhe Vilsterman
12:0
Union Sentral
Independiente Petrolero
2:0
Aurora
Orijente Petrolero
2:3
Bolivar
Real Potosi
3:1
Bluming
San Hoze
1:2
Univ. Iberoamerikana
Strongest
2:0
Gvabira
Brazil 1
Atletiko Mineiro
3:2
Pajsandu Belem
Atletiko Paranaense
3:1
Korintijans
Fluminense
1:0
Baija
Fortaleza
0:1
Krikiuma
Gremio
2:0
Flamengo
Guarani
3:2
Gojas
Santos
3:1
Koritiba
Vitoria Baija
1:4
Ponte Preta
Žuventud
1:1
Internasional
Brazil 2
Anapolina
4:2
Gama
Londrina
1:0
Uniao Sao Žoao
Čile 1 (Apertura) - Plej of
finale (r)
Kobreloa
4:0
Kolo Kolo
Farska Ostrva 1
B36 Toršavn
4:0
GI Gotu
B68 Toftir
2:0
VB Vagur
EB/Strejmur
2:0
Skala
FS Vagar
1:2
NSI Runavik
KI Klaksvik
1:2
HB Toršavn
Finska 2
Rakunat
0:0
TP 47 Tornio
RoPS Rovaniemi
3:1
Korsholm
Finska, Kup
1/8 finala
Hamenlina
2:0
KuPS
HJK Helsinki
6:3
Vikingit
Honka
0:4
Inter Turku
JaPS Jarvenpaa
0:3
Jaro
KooTeePee
2:0
Kraft
Salamat FCK
0:2
MiPa 47
Gana 1
Brong Ahafo Junajted
1:3
Liberti Profesionals
Grejt Olimpiks
1:0
Bofoakva Tano
Harts of Lajons
1:0
Pauer FK
King Fejsal Bejbs
0:0
Sekondi Hasakas
Prestea Majn Stars
0:1
Berekum Arsenal
Indonezija 1
Perseden
1:1
PSIS
Persib
4:0
Persijatim
Persikota
0:0
PSS
Persipura
1:0
PKT Bontang
PSDS
1:0
PSPS
PSM
2:1
Deltras
Semen
0:0
Persita
Intertoto Kup
2.kolo
Akratitos
0:1
Alijansi
Rasing Santander
1:0
Đer ETO
Sent Truden
0:2
Tobol
Slovacko
1:0
OFK Beograd
Slovan Liberec
2:0
Šamrok Rovers
Tampere Junajted
0:0
Sutjeska
Irska 2
Brej Vonderers
2:1
Limerik FK
Island 1
Filkir
1:0
KA Akerejri
Fram
2:1
Valur
Island 2
Keflavik
5:2
Njardvik
Japan 1 - 1.deo
FK Tokio
2:0
Vegalta Sendai
Serezo Osaka
0:2
Tokio Verdi 1969
Japan 2
Omija Ardija
1:0
Kavasaki Frontale
Jermenija 1
Dinamo-2000
1:1
Lernagorts
Kotajk
0:2
MIKA
Južna Koreja 1
Anjang LG Čitah
5:0
Daegu
Gvangju Sangmu Feniks
0:1
Seongnam Ilva Čunma
Jeonbuk Hjundai Motors
1:2
Ulsan Hjundai Horang-i
Kamerun 1
Bamboutos
0:1
Unisport Bafang
Kenon Jaunde
1:2
Renaisans Ngomu
Maunt Kamerun
2:0
Fovu Baham
PVD Bamenda
1:0
Kajman Duala
Sable
2:1
Viktoria Junajted Limbe
Stad Banđun
0:2
Rasing Bafusam
Tonere Jaunde
2:1
Sintra Jaunde
Union Duala
1:2
Kotonsport Garua
Kanada 1
Brampton Hitmen
0:0
Hamilton Tander
Durhem Flejms
1:5
Von San Devils
Otava Vizards
2:0
Laval Dajnamajts
Kina 1
Armi 1.Avgust Ksiangtan
0:4
Šanksi Lidžun Guoli
Ćingdao Beilaite
1:2
Šangaj Šenhua
Junan Hongta
1:1
Sičuan Gvančeng
Šandong Luneng
0:0
Beidžing Hjundai
Tjenđin Kangšifu
2:1
Šenjang Ginde
Kup Afrike - kvalifikacije
Angola
5:1
Malavi
Benin
3:0
Zambija
Burundi
0:2
Južna Afrika
Čad
0:0
Alžir
Centralnoafrička Republika
0:3
Burkina Faso
Ekvatorijalna Gvineja
0:1
Maroko
Gabon
2:0
Sijera Leone
Gvineja
3:0
Etiopija
Kongo
0:0
Mozambik
Lesoto
1:0
Gambija
Madagaskar
0:2
Mauricijus
Ruanda
1:0
Gana
Zimbabve
2:0
Eritreja
Malezija 2
ATM
2:5
Brunej DS
Johor
3:2
Kelantan TNB
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno