POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(65)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(5)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(15)
Crna Gora
(1)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(1)
Holandija
(37)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(8)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(44)
Tajland
(7)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(5)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
14.09.2003. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Italija 4 C
Rutigljano
0:0
Fidelis Andrija
Đela
0:4
Ðuljano
Izrael 1
Makabi Haifa
4:0
Beitar Jerusalim
Jamajka 1 - Regularni deo
Arnet Gardens
3:1
Invejders Junajted
Harbur Vju
0:1
Konstant Spring
Portmor Junajted
3:0
Star Kosmos
Reno FK
1:1
Seba Junajted
Vilidž Junajted
0:2
Tivoli Gardens
Voterhaus
1:1
Rivoli Junajted
Japan 2
Omija Ardija
3:0
Sagan Tosu
Južna Afrika 1
Ajaks Kejptaun
2:1
Džomo Kosmos
Golden Erouz
1:1
Kajzer Čifs
Mamelodi Sandauns
0:0
Vits Juniversiti
Moroka Svolous
3:0
Supersport Junajted
Južna Koreja 1
Bučeon
1:2
Pohang Stilers
Čunam Dragons
1:2
Seongnam Ilva Čunma
Daegu
1:1
Ulsan Hjundai Horang-i
Dedžon Sitizen
1:0
Busan Ikons
Gvangju Sangmu Feniks
2:0
Jeonbuk Hjundai Motors
Suvon Samsung Bluvings
2:0
Anjang LG Čitah
Južna Koreja 2 - 2.deo
Gangneung Siti
0:0
Ulsan Mipo Dokjard
Ičeon Sangmu 2
1:1
Seosan Sitizen
Inčeon Korail
1:0
Seul Siti Ofis
Kanada 1
Brampton Hitmen
1:3
Toronto Supra
Durhem Flejms
2:5
Metro Lajons
Laval Dajnamajts
2:2
Misisauga Olimpijans
Nort Jork Astros
1:2
St. Katarin Vulvs
Otava Vizards
6:0
London Siti
Kipar 1
AEP Pafos
3:2
AEK Larnaka
Enozis Neon Paralimni
6:1
Doksa Katokopia
Omonija
2:1
AEL Limasol
Kolumbija, 2.deo
Atletiko Bukaramanga
0:2
Envigado
Deportes Kindio
2:2
Korporasion Tulua
Deportes Tolima
1:1
Atletiko Uila
Deportivo Kali
0:0
Amerika Kali
Deportivo Pasto
3:0
Kentauros Viljavićensio
Deportivo Pereira
1:1
Onse Kaldas
Independiente Medeljin
1:2
Atletiko Nasional
Miljonarios
2:1
Independiente Santa Fe
Union Magdalena
3:1
Junior
Kostarika 1 Apertura
Munisipal Liberia
1:1
San Karlos
Santa Barbara
3:2
San Ramon
Kup Azije - kvalifikacije 2.deo
Kuvajt
2:1
Katar
Letonija 1
Arma
4:2
Dinaburg
Luksemburg 1
Spora
2:0
Rumelanž
Union Luksemburg
0:1
Avenir Begen
Vilc 71
1:2
Monderkanž
Ženes Eš
1:3
Ecela
Makedonija 1
Baškimi
3:3
Bregalnica Delčevo
Belasica
1:1
Sloga Jugomagnat
Madžari Solidarnost
0:1
Vardar
Rabotnički Kometal
3:4
Napredok
Tikveš
0:0
Sileks
Malta 1 - 1.deo
Balzan Juts
1:3
Sliema Vonderers
Valeta
1:2
Pieta Hotspars
Maroko 1
Čabab Mohamedia
0:1
Olimpik Huribga
FAR Rabat
1:0
Renesans Setat
Itihad Hemiset
0:0
Kavkab Marakeš
KAC Kenitra
1:0
Itihad Tanger
Magreb Fes
2:1
AS Sali
Muludija Oujda
1:2
Radža Kazablanka
Vidad Kazablanka
0:0
Omnisport Meknes
Ženes Masira
0:0
Hasania Agadir
Mađarska 1
Ferencvaroš
2:0
Matav Šopron
Meksiko 1 (Apertura)
Irapuato
2:1
Deportivo Toluka
Klub Amerika
3:0
Atlas
Puebla
4:2
Monarkas Morelija
Pumas UNAM
1:2
Pačuka
Tekos UAG
3:3
Santos Laguna
Meksiko 2 (Apertura)
Korekaminos UAT
2:1
Merida FK
Tapatio
3:0
Jaguares de Tapačula
Tigrilos Koapa
2:1
Leon
Moldavija 1
Nistru Otaci
1:0
Šerif
Nemačka 1
Bor. Menhengladbah
0:2
Ajntraht Frankfurt
Kajzerslautern
2:2
Frajburg
Nemačka 2
Energi Kotbus
3:0
Osnabrik
Erzgebirge Aue
3:3
Nirnberg
Grojter Firt
7:1
Alemanija Ahen
Libek
2:2
Ajntraht Trir
Unterhahing
2:2
Jan Regenzburg
Nemačka 3 (Jug)
Ofenbaher Kikers
2:3
Sarbriken
Nigerija 1
Bendel Inšurans
0:0
Plato Junajted
Dolfins
3:0
Viki Turist
Enjimba
0:1
Julius Berger
Gabros Internacional
3:0
Džigava Golden Stars
Gombi Junajted
3:1
Šarks
Kano Pilars
2:0
Enugu Rendžers
Lobi Stars
2:0
Kvara Junajted
Niger Tornados
0:0
Delta Junajted
Sanšajn Stars
1:1
Ivuanjanvu Nacionale
Nikaragva 1 (Apertura)
Deportivo Masatepe
1:0
Deportivo Blufilds
Dirangen
2:0
Deportivo Valter Fereti
Parmalat
1:1
San Markos
Real Esteli
2:1
Deportivo Masačapa
Norveška 1
Alesund
3:0
Sogndal
Brine
0:2
Stabek
Tromso
1:0
Molde
Valerenga
1:1
Bodo/Glimt
Viking
2:2
Lin
Norveška 2
Fredrikštad
2:1
Start
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno