POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(43)
Nemačka
(70)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(17)
Albanija
(3)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(7)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(24)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(3)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(1)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(30)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(61)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(16)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
30.08.2004. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 2 Apertura
Čakarita Juniors
0:1
Hurakan Buenos Aires
Belorusija 1
Dinamo Brest
2:2
Zvezda-BGU
Dnjepar Transmaš
0:1
BATE
Gomelj
4:1
Belšina Bobruisk
MTZ-RIPO
6:0
Lokomotiva Vitebsk
Naftan
3:1
Slavija Mozir
Neman
2:2
Darida
Torpedo Žodino
1:2
Šahtjor Soligorsk
Torpedo-MAZ Minsk
2:0
Dinamo Minsk
Bosna i Hercegovina 1
Željezničar
1:2
Borac Banja Luka
Češka 1
Slavija Prag
3:0
Brno
Slovan Liberec
3:0
Sigma Olomouc
Engleska 1
Mančester Junajted
0:0
Everton
Portsmaut
4:3
Fulam
Engleska 2
Barnli
1:2
Gilingem
Ipsvič Taun
2:1
Vulverhempton Vond.
Koventri Siti
2:1
Vest Hem Junajted
Lester Siti
0:1
Brajton i Houv Albion
Plimut Argajl
3:2
Notingem Forest
Preston Nort End
2:0
Roteram Jun.
Stouk Siti
1:0
Derbi Kaunti
Vigan Atletik
2:1
Kardif Siti
Engleska 3
Bristol Siti
4:1
Brentford
Donkaster Rovers
2:1
Hadersfild Taun
Hartlpul Junajted
2:1
Kolčester Junajted
Luton Taun
1:0
Bornmaut
Milton Kejns Dons
1:0
Torki Junajted
Piterboro Junajted
0:0
Blekpul
Reksem
2:1
Barnsli
Šefild Venzdi
1:1
Oldam Atletik
Stokport Kaunti
1:1
Tranmer Rovers
Volsol
3:2
Svindon Taun
Engleska 4
Boston Junajted
3:1
Čester Siti
Buri
4:0
Kiderminster Harijers
Darlington
1:1
Kembridž Junajted
Lejton Orijent
2:1
Ročdejl
Mensfild Taun
4:1
Jeovil Taun
Nots Kaunti
0:1
Oksford Junajted
Rašden i Dajmonds
0:0
Bristol Rovers
Sautend Junajted
2:1
Meklsfild
Skantorp Junajted
2:0
Nortempton Taun
Svonsi Siti
1:0
Linkoln Siti
Vikomb Vonderers
2:0
Grimzbi Taun
Engleska 5
Barton Albion
2:3
Skarboro
Farnboro Taun
2:1
Egziter Siti
Forest Grin Rovers
1:5
Grejvsend i Nortflit
Kanvi Ajlend
0:1
Barnet
Krouli Taun
2:0
Dagenhem i Redbridž
Morkamb
2:1
Li RMI
Nortvič Viktorija
1:4
Hereford Junajted
Stivenidž Boro
2:0
Temvort
Voking
1:2
Alderšot Taun
Engleska 6 (Jug)
Bejzingstouk Taun
4:0
Veling Junajted
Bognor Redžis Taun
3:0
Veston Super Mer
Dorčester Taun
0:2
Tarok
Hornčerč
2:1
Vejmut
Istburn Boro
1:0
Hejs
Karšelton Atletik
2:1
Havant i Voterluvil
Kembridž Siti
2:1
Margejt
Mejdenhed Junajted
4:3
Redbridž
Njuport Kaunti
2:4
Saton Junajted
Sent Olbens Siti
2:3
Luvs
Engleska 6 (Sever)
Berou
2:1
Vorksop Taun
Bradford Park Avenju
1:2
Ketering Taun
Gejnsboro Triniti
1:2
Naniton Boro
Haknal Taun
2:2
Vorčester Siti
Hinkli Junajted
2:1
Altrinčem
Lankaster Siti
2:0
Ešton Junajted
Mur Grin
2:3
Sautport
Redič Junajted
1:1
Drojlsden
Staford Rendžers
0:0
Rankorn
Stalibridž Seltik
2:3
Alfreton Taun
Voksol Motors
1:1
Herogejt Taun
Estonija 1
Narva Trans
2:2
Merkur
Valga
2:4
Levadia Talin
Viljandi Tulevik
1:1
TVMK
Francuska 2
Troa
1:2
Lorien
Gruzija 1
Dinamo Batumi
1:1
Tbilisi
Dinamo Tbilisi
2:0
Zestafoni
Irska, Liga Kup
finale
Bohemijans
1:2
Longford Taun
Island 1
Filkir
0:1
KA Akerejri
Izrael 1
Hapoel Haifa
1:0
Bnei Sahnin
Hapoel Petah Tikva
0:0
Makabi Petah Tikva
Letonija 1
Auda
0:6
Ventspils
Liepajas Metalurgs
2:1
Riga
Litvanija 1
Žalgiris
1:3
Ekranas
Moldavija 1
Tiraspol
7:0
CSCA Kišinjev
Unisport Auto Kišinjev
0:2
Nistru Otaci
Nemačka 2
Keln
2:0
Ajntraht Frankfurt
Norveška 1
Tromso
2:0
Bodo/Glimt
Norveška 3 I
Don
4:3
Stabek 2
Frig
0:0
Od Grenland 2
Kjelsas
0:0
Larvik Turn
Norveška 3 II
Lilestrem 2
2:2
Drobak/Frogn
Molde 2
2:2
Eidsvold Turn
Norveška 3 III
Bran 2
3:3
Hovding
Viking 2
5:1
Asane
Norveška 3 IV
Skarp
5:0
Rozenborg 2
Portugalija 1
Akademika
2:2
Sporting Braga
Rusija 1
Amkar
2:2
Rubin
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno