POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(10)
Španija
(31)
Engleska
(136)
Nemačka
(53)
Italija
(34)
Francuska
(42)
Srbija
(5)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(5)
Argentina
(36)
Australija
(12)
Austrija
(17)
Azerbejdžan
(1)
Bahrein
(4)
Bangladeš
(2)
Belgija
(18)
Belorusija
(8)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(31)
Bugarska
(9)
Češka
(17)
Čile
(16)
Danska
(25)
Egipat
(6)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(11)
Grčka
(11)
Gvatemala
(1)
Holandija
(20)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Irak
(1)
Iran
(3)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(19)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(13)
Kamerun
(1)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(9)
Kipar
(7)
Kolumbija
(23)
Kostarika
(3)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(19)
Nikaragva
(1)
Norveška
(11)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Panama
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(26)
Rusija
(19)
SAD
(14)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(7)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(28)
Tajland
(9)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(1)
Venecuela
(1)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
22.10.2005. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Albanija 1
Elbasani
1:0
Tirana
Lušnja
3:2
Škumbini
Partizani
2:0
Vlaznija
Skenderbeu
0:1
Dinamo Tirana
Argentina 2 Apertura
Atletiko Rafaela
2:2
Union Santa Fe
Australija 1
Kvinslend Rour
1:2
Adelejd Junajted
Austrija 1
Austrija Beč
0:2
Rapid
GAK
2:2
Rid
Matersburg
3:1
Admira Vaker
Superfund
2:3
Vaker Tirol
Azerbejdžan 1
Baku
0:0
Ganca
Karvan
5:1
MOIK Baku
Šahdag
3:1
Karabah
Turan
0:1
Inter Baku
Belgija 1
Gent
3:0
Beveren
La Luvije
1:0
Lirs
Rasing Genk
1:0
Ekscelzior Muskron
Serkl Briž
2:2
Ruselar
Vasterlo
1:1
Sporting Lokeren
Žerminal Beršot
0:1
Brisel
Zulte Varegem
1:5
Sent Truden
Belgija 2
Ekscelzior Virton
0:0
Mons
KVSK Junajted
2:0
Dajnce
Mehelen
2:1
Tubize
Red Star Vasland
2:2
Rons
Belorusija 1
Dnjepar Transmaš
4:0
Zvezda-BGU
Gomelj
2:1
Dinamo Minsk
MTZ-RIPO
1:0
Naftan
Šahtjor Soligorsk
4:0
Torpedo Žodino
Slavija Mozir
0:1
Darida
Bolivija 1 (Apertura 1.faza)
La Paz
3:1
Univ. Iberoamerikana
Bosna i Hercegovina 1
Čelik
1:4
Slavija Srpsko Sarajevo
Jedinstvo Bihać
1:3
Zrinjski
Orašje
6:1
Radnik
Sloboda Tuzla
1:3
Sarajevo
Travnik
0:1
Široki Brijeg
Željezničar
2:1
Žepče
Bosna i Hercegovina 2
Bosna Visoko
4:0
Ljubuški
Mramor
1:0
Iskra Bugojno
Podgrmeč Sanski Most
1:2
Velež
Rudar Kakanj
2:0
Radnički Lukavac
SAŠK Napredak
0:0
Olimpik Sarajevo
Troglav
4:2
MIS Kreševo
Vitez
2:0
GOŠK Gabela
Brazil 1
Atletiko Paranaense
2:0
Atletiko Mineiro
Botafogo
2:0
Koritiba
Figueirense
4:0
Ponte Preta
Fortaleza
1:1
Palmeiras
Korintijans
1:0
Parana
Kruzeiro
4:3
Pajsandu Belem
Sao Paulo
1:2
Santos
Vasko da Gama
2:1
Flamengo
Žuventud
2:1
Internasional
Brazil 2 Plej of - 2.deo
Gremio
1:0
Nautiko Kapibaribe
Portugeza Sao Paulo
4:1
Santa Kruz
Bugarska 1
Černo More
3:1
Pirin 1922 Blagoevgrad
Lokomotiva Sofija
3:0
Nafteks
Marek
1:0
Beroe
Vihren
2:0
Belasica Petrič
Bugarska 2 (Istok)
Dobrudža
4:1
Dunav Ruse
Haskovo
2:0
AKB Minjor
Pomorje
1:1
Nesebar
Spartak-S 94 Plovdiv
1:1
Svetkavica Trgovište
Šumen 2010
2:0
OFK Sliven 2000
Zagorec
1:1
Spartak Varna
Bugarska 2 (Zapad)
Jantra
0:1
Belite Orli
Koneliano
1:0
Hebar
Lokomotiva Mezdra
0:0
Etar 1924
Minjor Pernik
4:0
Balkan Botevgrad
Montana
0:0
Vidima-Rakovski
Rilski Sportist
2:1
Pirin Goce Delčev
Spartak Pleven
3:0
Minjor Bobov Dol
Češka 1
Banjik Ostrava
1:0
Visočina Jihlava
Teskoma Zlin
2:0
Mlada Boleslav
Češka 2
Hlučin
2:1
Brno B
Ksaverov
2:2
AS Pardubice
Čile 1 (Klausura)
Deportes La Serena
2:0
Puerto Mont
Deportivo Temuko
1:0
Santjago Vonderers
Everton Vina del Mar
2:1
Audaks Italijano
Rangers Talka
2:2
Palestino
Uačipato
3:1
Deportes Konsepsion
Union Espanjola
1:3
Kolo Kolo
Igrano na Nacionalnom stadionu.
Union San Felipe
1:1
Kobreloa
Universidad Konsepsion
1:1
Kokimbo Unido
Čile 2, 2.faza
Deportes Arika
3:0
Fernandez Vijal
Danska 1
FK Kopenhagen
1:0
Horsens
Danska 2
Skjold
1:1
Bronshoj
Danska 3 (Istok)
AB 70
0:2
Verlose
Glostrup
1:2
B 93
Danska 3 (Zapad)
Arhus Fremad
1:1
Holstebro
Dalum
0:1
Silkeborg II
Esbjerg II
2:1
B 1909
Hobro
1:3
Nesbi
Jetsmark
4:0
Kalundborg
Ekvador 1 - Klausura
LDU Loha
2:2
Deportivo Kuenka
Engleska 1
Arsenal
1:0
Mančester Siti
Aston Vila
0:2
Vigan Atletik
Blekburn Rovers
2:0
Birmingem Siti
Fulam
2:0
Liverpul
Mančester Junajted
1:1
Totenhem Hotspur
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
11.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno