POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(67)
Nemačka
(44)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(10)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(1)
Argentina
(34)
Australija
(6)
Austrija
(19)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(2)
Belgija
(12)
Belorusija
(3)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(42)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(6)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(7)
Finska
(23)
Gibraltar
(1)
Grčka
(11)
Gvatemala
(2)
Holandija
(19)
Honduras
(4)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(5)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(18)
Izrael
(9)
Japan
(29)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(21)
Južna Koreja
(10)
Kamerun
(2)
Kanada
(4)
Katar
(6)
Kina
(9)
Kipar
(5)
Kolumbija
(16)
Kostarika
(8)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(9)
Luksemburg
(4)
Mađarska
(16)
Meksiko
(13)
Moldavija
(1)
Nikaragva
(2)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(18)
Portugalija
(29)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(23)
Rusija
(40)
SAD
(40)
Salvador
(7)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(1)
Severna Irska
(6)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(14)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(11)
Švedska
(43)
Tajland
(6)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(3)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(9)
Uzbekistan
(2)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
15.10.2006. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Poljska 1
Pogon
0:1
Legija Varšava
Poljska 2
Gornjik Polkovice
2:1
Pjast
Stal Stalova Vola
0:0
Kmita
Portugalija 1
Desportivo Aveš
1:2
Vitoria Setubal
Estrelja Amadora
0:1
Sporting Lisabon
Nasional Madeira
2:1
Belenenseš
Pasoš Fereira
1:1
Akademika
Portugalija 2
Feirense
1:0
Estoril Praia
Leikšoeš
1:0
Trofense
Olivaiš Moskavide
0:0
Olhanense
Penafiel
1:4
Vizela
Santa Klara
3:3
Rio Ave
Šaveš
2:3
Gondomar
Varzim
2:4
Portimonense
Žil Visente
1:1
Vitoria Gimaraeš
Portugalija 3 Grupa A
Fafe
2:0
Braganca
Famalikao
2:2
Ribeira Brava
Freamunde
1:0
Maja
Liksa
0:0
Vilja Mea
Maria da Fonte
0:3
Maritimo B
Pontasolense
2:0
Moreirense
Ribeirao
2:2
Louzada
Portugalija 3 Grupa B
Ešpinjo
3:3
Fiaeš
Kamača
3:1
Dragoeš Sandinenseš
Lamas
0:1
Mačiko
Lusitanija Lourosa
0:2
Marko
Oliveirense
5:0
Infesta
Paredeš
0:1
Portosantense
Uniao Madeira
2:4
Esmoriz
Portugalija 3 Grupa C
Avanka
1:3
Oliveira Bairo
Fatima
2:0
SL Nelas
Lusitanija
2:5
Pampiljoza
Mirandense
0:2
Pombal
Operario
2:0
Madalena
Penalva do Kastelo
0:0
Turizense
Sporting Kovilja
4:0
Portomosense
Portugalija 3 Grupa D
Abranteš
3:1
UD Rio Maior
Bareirense
0:1
Imortal
Estrelja Vendas Novas
0:0
Odivelaš
Luletano
0:0
Atletiko Lisabon
Pinjalnovense
1:0
Mesinense
Real Keluž
0:4
Mafra
Torense
0:0
Elektriko
Rumunija 1
Arđeš Pitešti
0:2
Politehnika Jaši
Politehnika Temišvar
1:1
Nacional Bukurešt
Vaslui
3:1
Ocelul
Rusija 1
Krila Sovjetov
2:0
Šinjik
Rostov
2:1
Tom
SAD 1
DC Junajted
2:3
Čikago Fajer
Deportivo Čivas
1:1
Real Solt Lejk
Salvador 1 Apertura
Independiente Nasional 1906
1:2
Alijanca San Salvador
L.A. Firpo
3:2
Onse Deportivo
San Salvador
0:2
FAS
San Marino 1
Penjarosa
4:0
Kailungo
Tre Fiori
3:0
Virtus Akvaviva
Singapur 1
Singapur AF
3:1
Sporting Afrika
Vudlends Velington
1:3
Tampines Rovers
Sirija 1
Al Futova
1:1
Al Majd
Al Horija
0:1
Al Vatba
Al Vahda Damask
1:1
Hutin
Kardaha
1:1
Al Šorta Damask
Tishrin
1:2
Džabla Sporting Klub
Škotska 1
Hibernijan
2:2
Harts
Slovačka 2
MFK Košice B
0:0
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovenija 1
Interblok
1:1
Gorica
Slovenija 2
Aluminij
0:0
Rudar Velenje
Bonifika
0:0
Livar
Dravinja
0:1
Triglav
Mura 05
2:3
Zagorje
Tineks Šenčur
0:1
Krško
Španija 1
Barselona
3:1
Sevilja
Betis
1:1
Deportivo La Korunja
Himnastik
2:3
Atletik Bilbao
Levante
0:1
Majorka
Osasuna
0:1
Rasing Santander
Real Sosijedad
1:3
Saragosa
Selta
3:2
Valensija
Viljareal
0:0
Espanjol
Španija 2
Almerija
2:1
Albasete Balompi
Elče
1:1
Kserez
Kadiz
1:1
Alaves
Lorka
0:2
Salamanka
Mursija
3:0
Numansija
Ponferadina
2:2
Valjadolid
Tenerife
0:4
Real Sporting Hihon
Španija 3 I
Alkorkon
2:0
Lugo
Himnastika Torelavega
0:1
Talavera
Kobena
1:4
Pahara Plajas
Lanzarote
1:1
Selta B
Pontevedra
2:0
Rasing Santander B
Puertoljano
3:0
Fuenlabrada
Rajo Valjekano
3:0
Orijentasion Maritima
Rejes
4:3
Rasing Ferol
Univ. Las Palmas
5:0
Atletiko Madrid B
Španija 3 II
Alfaro
0:2
Kultural Leonesa
Burgos
2:0
Marino Luanko
Deportivo Logronjes
3:2
Sestao River
Eibar
0:0
Zamora
Palensija
1:0
Atletik Bilbao B
Real Oviedo
1:0
Lemona
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno